|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tropsko sadje
20.7.2007 14:17:45   
BARBY_2007
Mene zanima kdaj mu lahko dam malo lubenice,mango in kaj podobnega ?
Star je 5 mesecev



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 20.7.2007 15:16:47 >


_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:18:52   
Mina1
ja probaj, če mu tekne, veselo na delo:)

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:20:46   
BARBY_2007
                           HVALA TI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:24:33   
Mina1
Edino to je: sadje, kot recimo breskve, so lahko alergene za nekatere otroke. Probaj, pa boš videla, če mu tekne vse to in ni nobenih recimo izpuščajčkov, potem je vse ok. Pa dober tek:)

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:25:00   
blue sky
Naš je star dobrih 5 mesecev, pa je že jedel od tropskega sadja papajo, mango, lubenico in tudi melono. Ni bilo nobenih alergij, pa še z užitkom je papal user posted image .

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:25:10   
nena82
Ananasa tud ne



_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 14:25:50   
blue sky
Barby, samo majčkeno dobronamerno opozorilo - če pišeš s tiskanimi črkami, pomeni, da kričiš user posted image .

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 15:30:43   
BARBY_2007
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Barby, samo majčkeno dobronamerno opozorilo - če pišeš s tiskanimi črkami, pomeni, da kričiš user posted image .


IN V ČEM JE LOGIKA??????????????????????????????????????????????
sory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ni useen s kakim pišeš kukr jst vem da !!!!!!!!!!!!!!!(klicaji) pomenjo da kričiš...kukr smo se mi učil.....

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 15:57:32   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: BARBY_2007


IN V ČEM JE LOGIKA??????????????????????????????????????????????
sory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ni useen s kakim pišeš kukr jst vem da !!!!!!!!!!!!!!!(klicaji) pomenjo da kričiš...kukr smo se mi učil.....


Ampak na forumu je pač tako, da se vsi tega držimo in pišemo z malo.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 16:02:06   
Anonimen
Ampak na forumu je pač tako, da se vsi tega držimo in pišemo z malo.


Ja.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 16:46:41   
BARBY_2007
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ampak na forumu je pač tako, da se vsi tega držimo in pišemo z malo.


Ja.


sm pač nova in nism vedla!!!!!!!!!!

če smem uprašat kje mate napisana pravila da si jih preberem!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 16:58:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BARBY_2007

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ampak na forumu je pač tako, da se vsi tega držimo in pišemo z malo.


Ja.


sm pač nova in nism vedla!!!!!!!!!!

če smem uprašat kje mate napisana pravila da si jih preberem!!!user posted image user posted image user posted image



Ko si se prijavila na forum, si se strinjala tudi s Splošnimi pravili foruma. Pravila si podrobno preberi TUKAJ in TUKAJ

"Naslovi morajo biti pisani z malimi črkami in ne VELIKIMI. Po internetnem bontonu (Nettiquete) uporaba velikih črk pomeni KRIČANJE. Naslovi pisani z velikimi črkami, bodo s strani moderatorja spremenjeni. "

In če še citiram blue sky: "Barby, samo majčkeno dobronamerno opozorilo - če pišeš s tiskanimi črkami, pomeni, da kričiš user posted image . "

In ni mi jasno zakaj si zdej ti užaljena??? user posted image

(odgovor članu BARBY_2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 17:07:00   
BARBY_2007
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: BARBY_2007

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ampak na forumu je pač tako, da se vsi tega držimo in pišemo z malo.


Ja.


sm pač nova in nism vedla!!!!!!!!!!

če smem uprašat kje mate napisana pravila da si jih preberem!!!user posted image user posted image user posted image



Ko si se prijavila na forum, si se strinjala tudi s Splošnimi pravili foruma. Pravila si podrobno preberi TUKAJ in TUKAJ

"Naslovi morajo biti pisani z malimi črkami in ne VELIKIMI. Po internetnem bontonu (Nettiquete) uporaba velikih črk pomeni KRIČANJE. Naslovi pisani z velikimi črkami, bodo s strani moderatorja spremenjeni. "

In če še citiram blue sky: "Barby, samo majčkeno dobronamerno opozorilo - če pišeš s tiskanimi črkami, pomeni, da kričiš user posted image . "

In ni mi jasno zakaj si zdej ti užaljena??? user posted image

no hvala!!!!!!!!!
pa nism nč užaljena!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 17:55:42   
Putka
A ni tako, da naj bi najprej začeli z avtohtono hrane, tisto ki v našem podnebnem pasu raste. Zakaj pri 5 mesecih papaja in mango, če je toliko druge hrane na voljo? Jaz do 6-ega meseca sploh ne mislim gh dajat, tako nekako zdaj pediatri priporočajo. Ko pa bo dobila, bo pa najprej kaj nevtralnega in črevesju prijaznega.

Je pa naša starejša imela ful rada avokado in banano zmešano skupaj, nekje pri 10-ih mesecih, zdaj pa je nora na mango.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 18:02:59   
BARBY_2007
ja nevem men je rekla pediatrinja da naj mu devam

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 18:05:51   
Putka
Kaj pediatrinja ti je rekla da mu mango daj pri 5 mesecihuser posted image Ali da mu hrano daj?

Je toliko sezonskega sadja na razpolago. Malo si preberi stare poste o uvajanju GH, ponavadi kako prekuhano jabolko, sadne kašice, kompote,..

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 18:51:25   
BARBY_2007
pa ne mango ampak hrano

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 23:07:46   
Naja30
Bi si pa morala malo prebrati o GH, se mi zdi da ti marsikaj ni jasno? Toliko starih postov obstaja. Če vpišeš v iskalnik, boš sigurno vedno našla, kar te zanima.

Glede tropskega sadja mislim, da potem ko si že sprobala ostalo "domače" sadje probaš še to dat.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TROPSKO SADJE
20.7.2007 23:14:05   
BARBY_2007
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Bi si pa morala malo prebrati o GH, se mi zdi da ti marsikaj ni jasno? Toliko starih postov obstaja. Če vpišeš v iskalnik, boš sigurno vedno našla, kar te zanima.

Glede tropskega sadja mislim, da potem ko si že sprobala ostalo "domače" sadje probaš še to dat.


draga moja kot prvo probala sm že marsikaj in ravno tako so banane tropsko sadje pa jim damo najprej to, a ni res???
marsikaj vem o GH mene je zanimalo le o tropskem sadju!!!!!

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TROPSKO SADJE
21.7.2007 9:24:11   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: BARBY_2007

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Bi si pa morala malo prebrati o GH, se mi zdi da ti marsikaj ni jasno? Toliko starih postov obstaja. Če vpišeš v iskalnik, boš sigurno vedno našla, kar te zanima.

Glede tropskega sadja mislim, da potem ko si že sprobala ostalo "domače" sadje probaš še to dat.


draga moja kot prvo probala sm že marsikaj in ravno tako so banane tropsko sadje pa jim damo najprej to, a ni res???
marsikaj vem o GH mene je zanimalo le o tropskem sadju!!!!!


Malo dvomim, glede na to, kakšne poste odpiraš.
ZDaj pa se malo skuliraj in nehaj biti napadalna, ker ti punce samo dobro hočejo.

Jaz osebno nisem začela z banano - ampak z jabolkom in hruško. Banano je dobil približno 14dni po uvajanju GH.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TROPSKO SADJE
21.7.2007 11:27:43   
nena82
Samo mimogrede, ker vidim, da je debata o banani. Banana je nasploh ena izmed najslabših varijant glede začenjanja GH. Kot prvo je sadje, kot drugo je sladka ko user posted image .
Otrok naj bi na začetku uvajanja GH jedel zelenjavo, da se navadi na trpek oz. nesladek okus. Če ga navadiš na sladko, bo pač vedno hotel sladko. Zato naj nebi solili,sladkali ničesar prve mesece uvajanja.
Res je, da dandanes P priporočajo izključno dojenje do 6 meseca, vendar v primeru, da otrok ne dobi dovolj samo z mlekom, se prične uvajanje prej (čimkasneje seveda, absolutno pa po 4 mesecu).
Jaz sem pričela prej, tam nekako po dopolnjenem 5 mesecu, saj po prej prespani celi noči, se je začela zbujati  3x na noč, podnevi je hotela spet jesti na 2 uri. Tudi to je en od pokazateljev, da samo mleko ni dovolj.


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TROPSKO SADJE
21.7.2007 11:29:40   
Anonimen
Otrok naj bi na začetku uvajanja GH jedel zelenjavo, da se navadi na trpek oz. nesladek okus. Če ga navadiš na sladko, bo pač vedno hotel sladko. Zato naj nebi solili,sladkali ničesar prve mesece uvajanja.


Ja, s tem se pa tudi jaz strinjam.

(odgovor članu nena82)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TROPSKO SADJE
22.7.2007 11:18:40   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Otrok naj bi na začetku uvajanja GH jedel zelenjavo, da se navadi na trpek oz. nesladek okus. Če ga navadiš na sladko, bo pač vedno hotel sladko. Zato naj nebi solili,sladkali ničesar prve mesece uvajanja.


Ja, s tem se pa tudi jaz strinjam.


Ja, tudi jaz se strinjam. Čeprav smo mi začeli hkrati s korenčkom in jabolčkom, pa zaradi jabolka nič kaj manj rada ne je zelenjave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?