|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  226 227 [228] 229 230   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
19.7.2007 19:20:07   
Anonimen
Helenav, a vi imate še neke čustvene spremembe na programu? Mi tega nismo imeli, smo imeli samo 6x in konec. Je rekla da b bolj skrajšana verzija, vi pa imate zgleda daljšo.
Ali vam pusti klimo vklopleno ali jo izklopi? Ker nam jo je vedno izklopla in na razlagala da je za user posted image  klima slaba, me pa smo hotle v tistem mini prostoru krepat. Pa sploh ni bilo tako vroče kot je sedaj...
To o CSD pa boljše da ne komentiram, saj je v Luciji čisto isto, pa vroče kot v peklu na tistem hodniku, že 2x sploh vode ni bilo v tistem rezervarju z vodo, ko sem prišla na vrsto sem vsakič pozabila po kaj sem sploh prišla.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 5676
   RE: Septembrke
19.7.2007 20:01:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

pa vroče kot v peklu na tistem hodniku, že 2x sploh vode ni bilo v tistem rezervarju z vodo, ko sem prišla na vrsto sem vsakič pozabila po kaj sem sploh prišla.


Na, vidiš kako fino si uredijo, da jim ni treba delatuser posted image  Srček pa ne zamerit - malo heca mora bit... V tej vročini se nam pa vsem itak že dobro meša...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5677
   RE: Septembrke
19.7.2007 20:23:27   
Anonimen
A še je kateri tako vroče al samo meni. No meni je dodatno še malo bolj vroče odkar me je klical lastnik stanovanja in imava spet probleme. Je bil mesec pa pol mir pa je očitno blo predolgo. Zgodbo si lahko preberete tukaj --http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1696637

Če mi katera zna kaj svetovat se priporočam.

Zdaj pa letim likat, greva od doma za štiri dni pa treba par stvari spakirat..skoraj tako kot na morje. Greva k njegovim domov ker mama neke opravke tam pa se nama ne splača vsak dan furat iz Mb v Ce.

No lepo se imejte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5678
   RE: Septembrke
19.7.2007 20:28:38   
sandra85
srček mi imamo tudi 6x:
-nega zobk
-nega otroka
-porod
-poporodno obdobje
-dojenje
-čustvene spremembe

v pon in v torek še imamo, pol pa konec
ja, nam pusti klimouser posted image ...ma mislimo isto mojco? ker ta je ful fajn, res
helena, mi2 sva se odločla, da bova jutri ¨špricala¨ predavanje user posted image , ker mi je sam zanimivo nega zobk, nega otroka porod in dojenje...drugo pa me ne zanima, ker vsi vemo, da moramo zdravo jest zaj in tudi pol...
no, js sem si pa glih palačinke spekla user posted image  in namazala z viki kremo-njam
noge me pa še vedno tko bolijouser posted image

moj obseg trebuščka...točno 100cmuser posted image
kile +9 user posted image  (zaj v zadnjem mesecu se je nabralo)

naredimo statistiko pridobivanja kil?user posted image  js vam povem, da bom na koncu zihr +14user posted image  pa kaj!
moj je reku, da sem še vedno njegov uškan telebajsekuser posted image -ker me je sam trebuh


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5679
   RE: Septembrke
19.7.2007 20:54:02   
sandra85
mala, js ti bom kar tle odgovorila...
mi2 sva tudi v podnajemu in sva se z lastnikom zmenila, da plačujeva 200€ + 50 € stroške...
ko je konec leta naredil obračun za podnajemnike (sva mi2 pa še ena gospa zgoraj v celi hiši), nama je rekel, da sva dosti preplačala in da nama mora vrnit...pa sva se zmenila, da bova še naprej plačevala 250€ z stroški...ko bo pa treba plačat cisterno plina za ogrevanje in kuhanje pred zimo, ki si ga razdelimo, (on plača 500€, mi2 200€ in una gospa 100€), pa bo odštel od tega denarja, ki sva ga preplačala...to je fer lastnik! ne pa da te ogoljufa!
reči, naj vama dokaže, da sta vi2 toliko porabila, kar ni možno!!!
js res dosti perem (cunje)-bi lahko rekla, da skoraj vsak dan 1 stroj, klimo imava celo noč pa še čez dan prižgano, luči kar pozabiva ugašat za sabo, pozimi grejeva 100/h, ker mene vedno zebe.......pa ne narediva niti 40€/ mesec!
imata kako pogodbo? če gor piše, da bota plačevala 30€/mesec, pol tako mora bit!!!
nama v pogodbi vse piše!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5680
   RE: Septembrke
19.7.2007 21:00:23   
Anonimen
sandra - piše stroški po dogovoru..ne vem, upam, da se bo to uredilo, samo me res jezi, da me spet nekaj živcirauser posted image  pa mene kliče..zakaj ne enega od dedcev, saj so trije v bajti pol pa mene samouser posted image

Aja - moj trebuh - tudi 100 cm okoli, sem ga prej šla zmerit. S kilami pa non stop niham. Sem pa nekje že od 10 do 11 plusa. Nočejo se ustavituser posted image .

Grem dalje pakirat, samo mi kar dol teče, mama tu not 29 °C..bom zgorelauser posted image .

Pridne bodite!

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5681
   RE: Septembrke
19.7.2007 21:05:03   
sandra85
hmmmm sej to pa je to, ki se lastniki znajdejo in napišejo tako pogodbo, da njim ustreza in si pol še kej izmišljujejo!!!user posted image

js tudi upam, da se bo to pri vas rešilo čimprej in fer! user posted image
lepo se imej pri tašči pa tastu

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5682
   RE: Septembrke
19.7.2007 21:26:06   
Anonimen
sandra--ju ni domauser posted image  in bova sama kravljevala v tistem delu hišeuser posted image . Moram pa vse zraven nest..še hrano, ker ona nima ta čas nič ne v hladilniku ne drugje, ker sta 14 dni na dopustu pol pa še soli nimam - najosnovnejših stvari v glavnem.

Jaz sem pa končno spakirala..dobro, da majo v Ce vsaj mali bazenček in se bom jutri hladila v njem. Pa še v šoping grem za user posted image , tak, da bo pestro. Je pa mi tak vroče, da me bo pobralo..jutri dobim socialno pomoč pa bi najraje šla kar po prenosno klimo..glih tolko stane najcenejša kot dobim socialkeuser posted image .

LP

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5683
   RE: Septembrke
19.7.2007 21:30:46   
sandra85
ooo pol vama bo res lepouser posted image

ti pa priporočam, da si čimprej nabavita klimo, ker vaju bo v nasprotnem primeru to poletje res pobralo, ker je peklenskouser posted image ! mi2 imava celo noč klimo na 25 naštimano, pa se vseeno skozi cela mokra zbujamuser posted image
pa še una blazina, ki jo imam, ki mi pomaga pri spanju, me je začela mal motit, ker mi je vročeuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5684
   RE: Septembrke
19.7.2007 22:09:42   
dorotea
nora, ne se sekirat, jaz tud še nisem šla urejat na socialno, pa imam uradni rok 17.9...itak so tečne babnce in bom šla en dan ko bom na volji...izgleda, da bomo zarad dopustov itak dobili dnar šele septembra.
zdej smo vse spravli po hiški in gremo en filmčk gledat...lahko noč

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 5685
   RE: Septembrke
20.7.2007 7:28:54   
Mateja82
Ojla user posted image !

Vidim da nisem edina, ki mi je tako strašno vroče. Komaj čakam da bo konc te vročine.
V sredo sem imela pregled in sem tolk jezna na mojo G da moram dat to iz sebe.
 Imela uro ob 9.15. Čakam dve uri da pridem na vrsto v čakalnici vroče, kje imajo klimo nevem. Ni blo nobene  gužve samo njej se ni nikamor mudilo vmes je šla vsaj dvakrat v ono sobo zraven vrjetno na kavo, vmes mi je že  potekla  parkirnina.
Me nahruli ker sem se zredila z 4kg,  pregleda pol pa reče, da ne bo dela UZ, ker je tako vse vredu ( poslušala je srček, pogledala če sem še zaprta, me vprašala če otroka vredu čutim in to je za njo dovolj da ve da je vse OK) aaaaaaaaaa.......sem bila v šoku... sem mislila da user posted image pripadajo trije UZ??? user posted image user posted image user posted image  
 
Sem začela zelo intenzivno razmišljat o menjavi G, ker imam dost tega.
 
Sem mal zatežila ampak sem mogla dat iz sebe..user posted image
 
Lep pozdrav


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 5686
   RE: Septembrke
20.7.2007 8:11:37   
dorotea
Mateja, verjamem da si razočarana in te je razkurilo po tolikem čakanju tak beden pregled...pa spet težijo s temi kilami...ufa...sam, nekaj je pa res...pripadata nam SAMO 2 pregleda, no  2 krije zavarovalnica...beda ne! Tud meni ga ni hotla delat in mi ga po mojem tudi ne bi, če ne bi tolko težila, pa ker smo kao kolegi...mi ga je vseeno naredila in si za zavarovalnico izmislila en razlog. Po mojem je kdaj prej fasala kakšno kontrolo, tak občutek sem imela...No, pa saj ni več tako daleč, ko bomo že pestvale svoje lubčke male in smo loh srečne, da je vse Ok in ni treba večjih pregledov, ne?
Drgač pa smo me tukaj, da se lohko skihaš brez problemauser posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 5687
   RE: Septembrke
20.7.2007 8:45:50   
PBJ
Jaz že navsezgodaj ne morem biti brez ventilatorjevuser posted image , čeprav celo noč fino zračimo. Komaj čakam, da kakšen dež vsaj malo našo Zemljico orosi...
Danes bom delala samo rižoto pa solato in nič drugega

Ravno zdaj sem si izmerila obseg trebuha, pri 32 tednih in 2 dneh ga imam 100 (v 1. nosečnosti sem ga imela 98). Kilogrami nekaj več kot 8kg+ ...
Noge sem imela včeraj grozno zatečene in mi je zelo prijala  osvežitev v bazenu - ampak ne prej kot ob pol osmih zvečer.

Ene imate pa res s.... z ginekologi. Jaz imam na srečo zelo vredu G, ki si vzame res veliko časa. Prejšnji teden mi je zopet delala UZ in ocenila težo user posted image . Čeprav Uz res ni vse, pomiri te pa vseeno, če že obstajajo te aparature.
Meni je najbolj pomembno to, da te ne odpravi v nekaj minutah.

Jaz pa tokrat nisem rabla na CSD, ker je možek vse opravil. JAz sem si z interneta sprintala obrazce - jih izpolnila, možek pa je vse odnesel tja. Povedala mu je, kdaj prinesemo obrazce za dopust za nego in varstvo otroka. Sem že vse izpolnila, razen imena in matične številke otrokauser posted image ...
Denar (namesto paketa), pa dobimo 15. avgusta. Vedno se izplačuje 15.
Vlogo sva oddala 59 dni pred rokom - 16.julija.

Zdaj pa grem še malo ven na luft, dokler je še vzdržno.

papa

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 5688
   RE: Septembrke
20.7.2007 8:49:51   
Pikica pokica
Mateja, katero g. pa imaš? Jaz hodim k Gašperlinovi ( privat v zdr. domu) in ker sem na začetku doplačala, da mi je morfologijo posnela na video kaseto ( cd ja še nima), mi zdaj vedno naredi UZ in mi ga posname zraven. Plačala pa sem mislim da nekaj čez 30 eur. Vem pa, da drugače sriktno naredi le 2 UZ, saj sta le dva krita od zavarovalnice. Na žalost je res tako, ampak saj jih ne bi pobralo, če bi vsaj še enega naredili...

Včeraj sva se z malim prav fino hladila na bazenu. Voda mi sicer ful paše, čeprav sem le posedala ob otroškem bazenu in namakala noge ter se malo polivala po ostalih delih telesa, ampak imam že kar velik trebuh in potem sem glavna atrakcija na bazenu, saj me vsi tako gledajo, kot da sem z lune  prišla. Na morju me ni prav nič motilo, včeraj sem se pa  malo čudno počutila. Bom morala zdaj zamenjati uro in dopoldne hoditi na bazen, saj takrat ni gužve.

Mala, upam, da se boš lahko kaj dogovorila glede elektrike. Naj ti dokaže,da sta/ste toliko porabili... Glede zdravstvenega pregleda žal ne vem, kje ga opravljajo najceneje, ampak po mojem ga niti ne potrebuješ, saj tega tako ne preverjajo. Sploh, če se boš zaposlila le za nekaj časa. Jaz ga sploh nisem opravljala, pa sem zaposlena za nedoločen čas; niti v prejšnji službi ga nisem ?! Mogoče se pa jutri spet kje v mestu srečamo, če prideta sem, saj imamo mi v navadi, da gremo vedno v soboto zjutraj oz. dopoldne ( če smo doma) na kakšno kavico v mesto, pa na sprehod. Bom bolj pozorno gledala nosečke, da te spet ne spregledam :)))

O ene ste z merami že pri metru ali čez. Jaz sem komaj na 96 cm, saj sem drugače zelo ozka okoli pasu. Joj, si sploh ne predstavljam, da bi jih imela 120 cm.

Ker imate že skoraj vse po večini pripravljeno za user posted image , bom tudi jaz danes šla še malo po nakupih. Vsaj po nekaj stvari, da bom bolj pomirjena, če me kaj prehiti. Je pa ravno mož zjutraj rekel, da tako ni panike, saj bo že on opral in zlikal stvari, če bo potrebno user posted image

Pa še eno vprašanje, da  malo razjezim našega Duca. Kaj boste danes kaj kuhale? Rabim kakšen predlog.

PA PA

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 5689
   RE: Septembrke
20.7.2007 9:04:21   
Anonimen
Dobro jutro user posted image !

Jaz sem se danes zbudila kot buhtelj - zatečene dlani in nogi od gležnjev navzdoluser posted image ... Tale vročina res ubijauser posted image . Danes naj bi bil najbolj vroč dan - potem pa naj bi se malo ohladila tale pečica...

Mi2 se odpravljava v H&M po pajacke itd. za našo princesko. S pranjem bom počakala, ker se mi kar blede ob misli, da bi morala po tej vročini še likatuser posted image

Kuhanje: meso z žara + solata. Enkrat zvečer... Do takrat pa voda, sadje, sladoled...

Drugače bom pa danes - tako kot že nekaj dni - "lagano sportski" na kavču preživela danuser posted image  V družbi dveh najboljših prijateljev teh dni: klime in ventilatorjauser posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5690
   RE: Septembrke
20.7.2007 10:34:36   
sandra85
dobro jutrouser posted image

sva z dragim glih kavico spila in je šel delatuser posted image  zaj sem pa sama...
in študiram kaj bi delala...prav nič mi na pamet ne pride, ker je že zaj vroče in se mi niti iz hiše ne da stopituser posted image
kaj bom danes kuhala...ker se mi res ne da za štedilnikom čepet, bom naredila ocvrte piščančje medaljone + pomfri + solata...zelo nezdravo, ampak vse fliknem v fritezo in jeuser posted image

danes pa prideta tast pa tašča na dopust (imajo v piranu stanovanje pa bota tam...)

lepo preživite še en vroč dan
papa

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5691
   RE: Septembrke
20.7.2007 11:27:32   
Anonimen
Sandra, zgleda da sem jaz kar prešpricala prvo uro in sploh nisem zasledila da naj bi imeli še eno predavanje o čustvenih spremebahuser posted image . Pa nebi šla niti takrat in niti tokrat ne bom šlauser posted image . Pridem pa v ponedeljek na dojenje, pa še to samo zaradi kavice po temuser posted image . Kako kaj vozniški izpit?

Mala, tebi pa res ne prizanašajouser posted image . Skoz imaš neko sranje....

Moje kile so na +9, so bila že na +10, pa zgleda da so šle malo dol. Če je kaj takega sploh možnouser posted image .

Mateja, kolikor jaz vem ti pripadata dva UZ. Naslednjič pa ji reči da ga slabo čutiš in kar nekaj si izmisli in ga bo naredila, ker ga bo morala. Kaj čmo, treba se znajti.
Drugače pa sem jaz moji G na začetku plačala 27 evrov in mi zato naredi čisto vsakič UZ, ga celega pomeri, zvaga in še vse posname na kaseto. Vsekakor vredno tega denarja, ker ga tako vidim 1x mesečno.

PBJ, bravo za možeka. Če bi jaz mojega poslala bi živčnega zraven fasala. Pa on tudi. Če koga ni za pošiljat po pisarnah, potem to ni on.

Pikica pokica, kaj pa praviš na to, da imam jaz 130 cm obsegauser posted image . Sicer sem začela z 119cm, s tem da nisem merila v pasu ampak 5 cm pod pasom, tam kjer je najširši del, ampak vseeno....Sem kot sod, ki bo vsak trenutek eksplodiral. In tudi vsi bulijo v mene, se počutim kot opica v ZOOuser posted image . Bom še oglednino začela kasiratuser posted image .

Kuhanje? Nič kuhanja. Jedla bom kekse in mleko. Samo da je hranauser posted image .

Pametna sem se zbudila ob 7h zjutraj, da bom šla do trgovino takoj ko odpre ob 8h, da se izognem najhujšemu peklu. In kaj se zgodi? pridem tja ob 8.5min in se trgovina odpira ob 9h. Aaaaaaaaaaaa!!!!!!! Ko sem prišla domov je bila ura 11 in že 34 stopinj. Mislim da sem že imela pike pred očmi, vodo ki pa sem jo imela s sabo pa je bila že skuhana kot juhauser posted image .

Sedaj pa samo klimaaaaaa. Tako je vroče, da tudi če imam nastavljeno na 20 stopinj, je v istem prostoru kot je klima 24.3 stopinj. Noro.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5692
   RE: Septembrke
20.7.2007 12:39:00   
Anonimen
Evo pa se oglašam iz Celja, sem pri kolegici in takoj na net..kaj bi jaz brez njega in vas sevedauser posted image . Sem bla v šopingu, sem si kupla kar nekaj stvari, pa mi še vedno nekaj manjka. Je pa vuni tak vroče, da crkneš.
Ja srček..nimam glih sreče, sem klicala na elektro in je oni butec naročil spet nek poračun, sicer ne vem zakaj spet, zdaj pa bo ta mesec res tolko za plačat pol pa kao manj, da bo to za njegovo dobro seveda, da ko nas več ne bo not, da bo imel manj elektrike. Bomo vidli kak bo.

Grem zdaj jaz se kolegici posvetit, da ne bo mislila, da sem kak računalniški frikuser posted image .

Uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5693
   RE: Septembrke
20.7.2007 13:40:47   
Anonimen
hej hoj, da se še jaz pofočkam!

Vročina me ubija. Otečena. V službi brez koncentracije.

pomoje grem kar domov - študiram pa da bi se šla prej shladit v kak City park..... pa potem zvečer na bazen na primer.

Trenutno moje najljubše opravilo ležanje v mrzli z morsko soljo vodi v banji.... samo to pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5694
   RE: Septembrke
20.7.2007 13:46:37   
Anonimen
Živjo souser posted image .

Tudi midva sva prišla s krajšega dopusta. Sva bila na Štejerskem koncu in sva zelo uživala.

Ja, tudi jaz moram še urediti vse za porodniško in ostalo na CSD. Groza je v toliko, da sem zaradi kroženja imela 3 različne delodajalce v preteklem letu in ja VSAKEMU POSEBEJ MORAM NESTI POLE za izpolnit. Toliko o tem, da smo družba v obdobju, ko je informacijska tehnologija (beri naj bi vsaj bila) vrhunska. Če davčna lahko vse ve in vidi, zakaj drugi ne morejo pridobiti informacij na tak način. Res sem jezna.

Drugače pa po starem. Gestacijski diabetes ostaja (žal user posted image ), krči se pojavljajo, vroče mi ja za znoret. Kile so bile ob zadnjem merjenju na +7 (sem v 31. tednu). Obseg bom pomerila in sporočila naknadno.

Kar se tiče srečanja. Morda pridem. Bom res poskusila, samo je tako da sama več voziti ne smem (je ljubi tako skrben, da mi je to prepovedal in imam sedaj različne šoferje, kar niti ni tako slabo user posted image ). Pa že tako se moram naslednji teden zaradi pregleda pri diabetologu in UZja 2x peljati v Ljubljano. Če ne bo vroče in če me ljubi zapelje, pa prav z veseljem pridem. Bi vas hotela ponovno (nekatere) videti oz. na novo spoznati.

Sicer pa do naslednjega tipkanja uživajte in se prijetno hladite,

T. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5695
   RE: Septembrke
20.7.2007 14:05:25   
guppy
Danes sem še kar OK, zato sem se odločila skuhat nekaj za svojega možka, to pa bo piščančji paprikaš na ribji način... njami njami. Sej ne vem, a je bolj "zame" kosilo ali zanj user posted image .
 
Drugače pa se že veselim vikenda!! Najprej tole napovedano nižanje temperatur, potem pa še najini načrti - montirala bova previjalno na steno, ... pa tako dolgo sva jo čakala!!! Jeeeeeeeej! Pa še stole za mizo so mi danes pripeljali, ampak jih nočem niti pogledat, ker so pretežki zame. Bom počakala, da pride "delovna sila" domov :)))
 
Punce, ko se takole bliža ta moj porod, se vse bolj žalostno počutim. Tako lepo mi je opazovat trebuh kako miga in se čez "steno" z roko "pogovarjat" s tamalima. Enkrat dobiš ven ritko, enkrat nogico, v vsakem primeru pa občutek, da bosta ona dva že pokazala, kdo je šef in si bosta izborila svoj prostor v trebuhu, ne glede na to, kdo ju rine od zunaj. To bom reeeeeees pogrešala!!
 
Poroda se še vedno ne bojim - kar bo, pač bo. Poskusila bi naravno, če bo CR pač bo... bi pa rada, da sta tamala res zdrava in da ne bo treba v inkubator ali kaj podobnega. Imen pa še nimava izbranih user posted image
 
Cukrček, si še vedno v enem kosu?
 
-------
 
SREČANJE - ponedeljek, 13h, Pod vodo (City Park)
Prijavljene: misska, Pikica Pokica, lumpa6, nora, guppy, nana 27 (sporoči v petek), Tanja Lina
user posted image user posted image
 
Kaj pa ostale... lemavrica?, Tatty?, Žabonka?, ...

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 5696
   RE: Septembrke
20.7.2007 14:38:22   
Anonimen
Guppy - glede srečanja v ponedeljek: če mi bo uspelo priti, bom prišla - z velikim veseljem user posted image . Ni pa od mene odvisno - prevoz, nakupi, vročina itd. Najkasneje v nedeljo zvečer sporočim.

Danes sva kupovala v H&M. Kar se oblekic tiče, nama manjka samo še par malenkosti. Se je pa meni kar smejalo, ko sem gledala tiste cortkane cunjiceuser posted image  Sorry, če bom izumila toplo vodo: šele danes sem opazila, da je vhod v otroški oddelek H&M takoj pri vhodu v City Park - pri tekočih stopnicah, nasporti zeliščne lekarne. Pa blagajna je tudi na oddelku, tako da se ti ni treba drenjat med ostalimi kupci. A sem samo jaz za luno, ali je to res novouser posted image


(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5697
   RE: Septembrke
20.7.2007 15:13:18   
jst86
ojla
jst sm pa dons za malega kupila še nekaj žabic,majčk in bodijev.bom mogla kar mal skrivat cotke pred sosedi ko se bo sušilo da ne bojo takoj vedl kaj bomo meliuser posted image .pa  mislim da mam končno izbran voziček-ga moram še user posted image  pokazat in pol poklicat da naročijo barvo katera mi je všeč. je pa tale http://soncek.si/si/peg-perego-pramette-completo-2007-soleo-i3517.shtml ga bo katera kupila oz. ga že ima?je vredu?men je lušten pa primeren takoj za novorojenčka.

tud jst sm začela mal otekat,me noge dostikrat bolijo ampak ni sile.zadnje dni me je začel vse dol pritiskat pa špikatuser posted image .

guppy se pa čist strinjam s tabo glede poroda.jst bom tud pogrešala to ko mi enkrat ritko ven potisne,drugič nogico... sam da je mene poroda vse bolj strah.

dons sem dubla pošto iz rica da mam vpogled mature v torek,tko da prosim stisnite pestke zame da najdem tista 2% ki sta mi zmanjkala pri slovenščini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5698
   RE: Septembrke
20.7.2007 15:20:24   
Mateja82
A res sta  sam dva UZ tega nisem vedela?user posted image   Ker v prvi nosečnosti mi je naredila UZ tudi v 32 tednu in sem tako imela ,skupaj tri UZ pa ni blo nobenih težav. Naredijo pa večini user posted image  v 32 tednu UZ...pa saj bo kmal ko ga bomo v živo videli. user posted image  Edino to me zanimalo kako kaže kaj s težo, in če je vse ok.
Moja G ne naredi UZ niti če plačaš user posted image . Ji je ena kolegica rekla , da ji plača pa je rekla da ni potrebe, ker je se vredu z malim.user posted image  ženska se res brani denarja.

Pikica pokica imam pa Torbico, sem pa vidla kako gre to pri tvoji. Ženske se še vsedle niso dober v čakalnici  pa so že bile na vrstuser posted image iuser posted image .

Uživajte punce, mi gremo pol h tašči za čez vikend pa kopat se bomo šli tud kaj vmes. user posted image

Lep pozdrav





_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5699
   RE: Septembrke
20.7.2007 17:43:47   
dorotea
jst86 bom držala pesti!
mi doma menjujemo okno v dnevni, da ne bo naši miški pozimi mraz, pa parket bova tud obnovila, da se bo z veseljem valala po tleh. se že veselim!
danes pa sem kupla oblekico za iz porodnišnice za našo malo...50-56 številka, upam da bo dovolj velika, meni se zdi dovolj, če le ne bo taka babura kot sestrinauser posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 5700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  226 227 [228] 229 230   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  226 227 [228] 229 230   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?