|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plenice
25.7.2007 19:40:43   
Caia
Še moje mnenje, izkušenj še nimam, oktobra pa dobimo dete, ki bo ovito v bombažne plenice. Razloge ZA ste že vsi napisali, PROTI pa je dejansko samo začetni strošek (moraš kar precej plenic kupit) - pa še ta računica se ti kar kmalu povrne v primerjavi s pamperskami...
Če je že vam težko prat plenice (danes je s tem minimalno dela), pomislite na svoje otroke zavite v kemijo. Pri meni - ne hvala!!!
Za svojega otroka hočem čimbolj poskrbet, da bo zdrav - kot najbrž vsi izmed vas... mar ne?
Komentar na onesnaževanje okolja s praški je bil blago rečeno NEUMEN!! Jaz perem že nekaj let s pralnimi oreški, ki so popolnoma razgradljivi in neškodljivi okolju... Trenutno res perem s pitno vodo, vendar v novi hiši bom imela zbiralnik deževnice in bom z deževnico prala vse perilo (mehka voda itd.)...

Ljudje, samo na drugo stran je treba pogledat in premislit...ne samo rečt, ah to je pretežko, zakaj bi se s tem ubadal... vsi svinjamo ta planet in vsi bi se mogli potrudit čimbolj - mal sem zgrešila forum, ampak pri teh bombažnih plenicah, ki so tolk luštkane, pa enostavne, res ne vidim smisla zakaj bi še kdo uporabljal plenice za enkratno uporabo...

Ljudje smo različni, to je bil samo moj pogled na to temo...

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plenice
26.7.2007 0:24:31   
zirafa76
pozdrav se od meneuser posted image
sem se nasmejala, kot ze dolgo ne ,ob branjuuser posted image user posted image  do solz...
hvala Pastetov kruh...user posted image za komentarje
 
drugace pa mislim, da je odlocitev vsakega posameznika, kaj in kako...lahko razglabljamo o okolju in cenah, na koncu se odlocimo kot nam je prav.onesnazujemo vsi, tako in drugace, ne samo z usranim planicam, alergije imajo otroc na ene al pa druge, moj najmlajsi brat je imel celo na bombaze..ampak saj ni vazno..o umetnih stvareh v planicah pa,,,,..otrok pride v stik z toliko svinjarije, da planice ne bojo nic kaj spremenile... lahko ze zacnemo pri zraku, kje je pa ostalo....
pri meni osebno gre za uporabnost....sem se pac tako odlocila, po neskoncnih pranjih in spiranju bombaznih, pa namakanju...jaz pricakujem dvojcke, pol se mi pa res lahko zmesa pri navadnih....

moje mnenje.....user posted image user posted image

p.s.pa se toliko je stvari, ki so se bolj skodljive in zakopane se vec kot 500 let, pa sploh ne vemo...bog vedi kaj vse pojemo kar pride iz zemlje, v kateri je bogvedi kaj...kje so pa pesticidi in vse ostalo....ne vem no..user posted image user posted image



_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plenice
26.7.2007 11:44:23   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

pozdrav se od meneuser posted image
sem se nasmejala, kot ze dolgo ne ,ob branjuuser posted image user posted image  do solz...
hvala Pastetov kruh...user posted image za komentarje
 
drugace pa mislim, da je odlocitev vsakega posameznika, kaj in kako...lahko razglabljamo o okolju in cenah, na koncu se odlocimo kot nam je prav.onesnazujemo vsi, tako in drugace, ne samo z usranim planicam, alergije imajo otroc na ene al pa druge, moj najmlajsi brat je imel celo na bombaze..ampak saj ni vazno..o umetnih stvareh v planicah pa,,,,..otrok pride v stik z toliko svinjarije, da planice ne bojo nic kaj spremenile... lahko ze zacnemo pri zraku, kje je pa ostalo....
pri meni osebno gre za uporabnost....sem se pac tako odlocila, po neskoncnih pranjih in spiranju bombaznih, pa namakanju...jaz pricakujem dvojcke, pol se mi pa res lahko zmesa pri navadnih....

moje mnenje.....user posted image user posted image

p.s.pa se toliko je stvari, ki so se bolj skodljive in zakopane se vec kot 500 let, pa sploh ne vemo...bog vedi kaj vse pojemo kar pride iz zemlje, v kateri je bogvedi kaj...kje so pa pesticidi in vse ostalo....ne vem no..user posted image user posted image




Prav imaš, so pa nekateri, ki se jim ni težko malce potrudit za to, da bi naši otroci imeli lepši svet... v smislu mali koraki pri posamezniku,... veliki koraki za svet...
spoštujem vse vas, ki ste se odločili za bombažne...

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plenice
26.7.2007 12:33:09   
karin412
Jaz bi dodala, da sama uporabljam že leto in pol racmanke, pa da jih bom tudi za drugega, moram pa reči, da za več kot 2 otroka niso - meni se že trgajo, pa ježki popuščajo. S pralnimi oreščki mi madeži sploh ne grejo dol in perem z običajnim praškom, včasih tudi na 95 stopinj ali s predpranjem.

Po drugi strani pa glede plenic za 1x-uporabo mislim, da so dosti bolj zdrave za kožo glede na plenice Pampers MOLTEX EKO plenice, ki jih kupiš v Mullerju (seveda so te plenice najdražje, ampak jih imam, ko kam gremo).

Kar pa se tiče financ, mislim, da ne prešparaš nič. Pri reklami gre le za zavajanje kupcev, kot pri večini stvareh. Prednost bombažnih je le to, da če bodo res ugotovili, da povzročajo neplodnost pri moških, se že to obrestuje; pa če je otrok prej čist, tudi.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Plenice
27.7.2007 9:06:19   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Jaz bi dodala, da sama uporabljam že leto in pol racmanke, pa da jih bom tudi za drugega, moram pa reči, da za več kot 2 otroka niso - meni se že trgajo, pa ježki popuščajo. S pralnimi oreščki mi madeži sploh ne grejo dol in perem z običajnim praškom, včasih tudi na 95 stopinj ali s predpranjem.

Po drugi strani pa glede plenic za 1x-uporabo mislim, da so dosti bolj zdrave za kožo glede na plenice Pampers MOLTEX EKO plenice, ki jih kupiš v Mullerju (seveda so te plenice najdražje, ampak jih imam, ko kam gremo).

Kar pa se tiče financ, mislim, da ne prešparaš nič. Pri reklami gre le za zavajanje kupcev, kot pri večini stvareh. Prednost bombažnih je le to, da če bodo res ugotovili, da povzročajo neplodnost pri moških, se že to obrestuje; pa če je otrok prej čist, tudi.


Pa dodajaš ekološko belilo?? Pa še neka zadeva za madeže se tudi dobi?? Mislim pri pralnih oreščkih.
Razloži malo kako se računica ne splača? Ene plenice so toliko kot cel paket, ki ga imaš za 1 teden recimo... to pomeni, da če kupiš 20 plenic = 20 tednov, otroka pa je treba dlje povijat, mar ne??
Se opravičujem morebitnim neumnim komentarjem, ker nimam izkušenj in sem res nevedna...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?