|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 14:56:34   
*
Mamice..kdaj so vaši srčki začeli samostojno sedeti in kdaj se to tretira za samostojno sedenje?

Moj princ že čička celo minutko sam, pol pa vrže, pa se začne sam pobirati...pa se še ne pobere ravno čist sam..ne manjka pa dosti...:zmeden:
Je to to? Lahko rečem sedenje? Bom kar jokala..cel dan in celo noč z njim in se mi zdi, da gre vse skupaj prehitro..skozi prstke mi polzi...še ..smrk smrk...

9nebesa9nebesa9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 15:02:13   
Anonimen
Naša sedi od 5,5 meseca čist lepo samostojno in se če imamo srečo lepo igra že tudi kakšno uro sama.... Ja hitro, prehitro :kuza:, pa ne :kuza: ampak čas!!

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 15:07:16   
Ro-La
Samostojno sedi takrat, ko ga več ne meče.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 15:08:28   
Ro-La
To pa je bilo pri 5,5 mesecih približno (kak dan gor ali dol).

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 15:45:28   
*
Sam so luštni ko jih meče kaj..heheheh!:love::love::love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 16:11:50   
mehurčica
David je pri 6m sedel 2-3minutke, pol ga je pa prevagalo. Pri 6,5m je sedel cca.10 minut, pri 7m pa je že kar lepo sam sedel.

Ne vem, čemu bi se naj reklo, da že samostojno sedi. Po moje takrat, ko sedi že kake 10 minutk.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 16:40:27   
mami Lea
Naš se pa da v predklon in grize prste na nogah.:):)-:)-
Drugače se je pa pred enim tednom naslonil na roko in kakšne 10 segund tako sedel nato pa ploh na trebuh.
:):):)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 17:12:05   
oblacek
Naš sonček je začel samostojno sedeti za mizo v svojem stolčku pri 7 mesecih.

lp 9nebesa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 20:09:36   
puncica
Ja res so smešni ko jih meče, jaz sem jo dans postavla tako da bi sedela na postli, pa da jo bom z mojim novim mobitelom slikala in evo ko pritisnem se zvrne na stran, sem se tolk režala, princeska pa sam debel gledala, drugače pa ji že kr dobr gre, no mal jo mormo še obložit, sam ji že kr rata, pa je vsa ponosna, ko lahko vidi vse okol sebe, ne sam stropa:)-:bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 21:04:11   
tajara
Moj Majček sedi že samostojno z uporo. Sam pa mogoče za kako minutko. Star je 5 mesecev.:duda:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 21:07:16   
ZARA
lp vsem...
zara 'sedi' skor od 5.5 meseca,zdej jo se mal krivi,ma ja gravitacija naredi svoje...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 21:51:18   
Sarina
Oj - naša Sara je pa čisto sama začela sedet pri 9 mesecih - kolko gledam zelo pozno :zmeden2::), pa nič zato :)!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj so začeli sedeti?
10.11.2004 22:50:17   
mirka
Naša Anči sedi samostojno od šestega meseca.:bravo: Nič je več ne meče na levo in desno. se je zelo hitro navadila sedeti sama brez opor. Ker je prej nisem nič dajala da bi sedela in ko sem jo začela postvljati v sedeči položaj je v dobrih desetih dneh to že obvladala. No ja je pa to odvisno od otroka kako in kaj. Še vsak se je naučil sedeti pa ni važno pri katerem mesecu. Pomembno je zaradi hrbtenice da se ne krivi,če pa otrok sam sedi brez problemov in se lepo igra v sede zakaj pa ne.

pozdravček!:metulj:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj so začeli sedeti?
11.11.2004 9:31:42   
BARBARA R.
Ojla punce! :)

Danes mi je na nevrofizioterapiji rekla,da je treba otroka kar posedet in ga držati za boke.Tako bo v roku 14 dni ali pa še prej samostojno sedela.Kako so mi smešni!Pred 14-imi dnevi pa je rekla da jo naj imam cele dneve v lupinici.Le kdo bi vedel kaj je prav.?!
No pri 5.-ih mesecih je še daleč od sedenja.Bomo videli kaj bo čez 14 dni. :zmeden:

:muca:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj so začeli sedeti?
11.11.2004 11:12:30   
kimi
moj je pri6,5 točno tak kot od mami Lea

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj so začeli sedeti?
11.11.2004 12:23:20   
malika
Naš je sedel tako min ali dve, pri 6 m in 7 dni, tako čisto prav po moško pa malo pred 7 mesecem.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?