|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:03:58   
koto
Vsem zelim en lep pozdrav!!!!!

Od ene kolegice sem slisala ,da ko se ti rodi prvi otrok si opravicen s strani svoje obcine do neke denarne nagrade(baje 30 tisocakov))??????
Ona naj bi to dobila?!
Mene zdaj zanima ce je to res,in ce kdo ve kaj vec o tem?????


HVALA V NAPREJ!!!!!!:duda::duda::duda::duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:06:44   
Teni_
Odvisno katera občina. Naša (Zg. Kungota) je dala lani 15.000,00, letos pa zgleda niso nič več dali, ker kolegica ni nič dobila.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:18:02   
NinaŠ
To je različno od občine do občine in njihovih predpisov. Mi smo od občine Kranjska Gora dobili ca. 52000 SIT:bravo: - dobi se za vsakega otroka, ne samo prvega:bravo:; moram jih prav pohvalit skrbijo za nataliteto... LP

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:19:56   
babylove
Kako pa je z mariborsko občino, so kaj radodarni? Ali katera ve ali bo treba direktno na občino vprašat?

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:23:34   
ZARA
Kaksna je to nagrada??:zmeden:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:27:24   
NinaŠ
Punce, mal pobrskajte po spletnih straneh vaših občin, mogoče najdete kako koristno informacijo. LP

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:28:06   
Anaelisa
Ko se ti rodi dete, iz porodnišnice pošljejo obvestilo na matični urad - od tam tudi dobiš rojstni list, ti pa tudi obvestijo tvojo občino. Večina občin potem 1x ali večkrat letno "obdaruje" novorojene otročke oz. njihove starše. Večinoma je to en znesek, čisto različno od občine do občine. Te pa obvestijo, če te pa zanima, pa pokliči na občino in jih vprašaj. Da ne bo pomote: ne dobiš denarja ampak bone, ki ji zapraviš v kakšni otroški trgovini. :pujs:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:29:45   
babylove
Ah Nina, na www od mb občine najdeš samo splošne info, koristnega pa nič :zmeden:...

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:31:37   
ZARA
to pa prvic slisim Anaelisa...ma ne, sej ni zarad dnarja samo ni mi pa vsec,da ti tega nobeden ne pove...:zmeden:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:33:32   
NinaŠ
Anaelisa, mi smo dobili keš, nakazan na Anžetov račun. Za to smo izpolnili vlogo (našla sem jo na spletni strani občine), ki smo jo z pripadajočimi prilogami (št.računa, davčna št., potrdilo o stalnem prebivališču, izpisek iz mat.knjige) poslali na občino. Je pa res, da nekatere občine prispevajo tudi v obliki bonov ali knjig,... LP

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:37:45   
Anaelisa
Izgleda, da ma res vsaka občina svoje fore, zato vsem mamicam, ki tega še niste storile, predlagam, da pokličete po telefonu občino in naravnost vprašate! Jaz sem od prijateljice izvedela, kako je to pri nas in sem klicala na občino, pa je gospa rekla, naj kar prinesem izpisek iz mat. knjige (kot NinaŠ) in sem že drugi dan dobila po pošti bon za trgovino z otroško opremo! Vem pa tudi, da nekje celo priredijo "sprejem pri županu"!

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:50:58   
CUKRČEK
Ojla,
občina Horjul da 60 000 SIT za VSAKEGA (ne samo 1.) otroka. :bravo: :bravo: :bravo:

lp

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 20:55:09   
M&P
Za tiste, ki ste iz našega konca: Občina Žirovnica da 30.000 sit, Bled 50.000 bon za sončka, Radovljica pa baje 17.000 sit. Tako naj bi bilo do nedavnega, pozanimajte se!!!:sloncek:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 21:22:29   
VALENTY
Pri nas patronažna prinese vlogo in potem nakažejo denar.15.000,00občina Brezovica in baje,da za vsakega otročka.(ne samo za prvega)

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 21:24:46   
Jetka
Občina Medvode da 30.000. Obrazec oz. vlogo sem dobila, ko sem šla na CSD urejat porodniško. Treba ga je bilo oddati v nevemkoliko že dneh (30?) po rojstvu na občino, mislim, da skupaj z rojstnim listom in potrdilom o mojem stalnem bivališču. Potem sem dobila odločbo in na osebni račun denar.
Ja, še prej je pa župan osebno poslal lično izdelano čestitko.

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 22:06:36   
lorelei
Ojla! Občina Ajdovščina da 35.000,00 za vsakaga otroka - denar nakažejo na račun. Pa pa:bravo:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
10.11.2004 23:29:00   
mami Lea
Ali katera ve kako je z nami, ki živimo v Ljubljani?:(:(:(:zmeden:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 7:44:59   
Ro-La
V naši občini- Zg.Kungota so zeeeeeeelo veliki škrti, nič ne dajo, samo dnar pobirajo:hudicek:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 7:53:32   
ZARA
ja romci....na Obcina Jesenice ISTO-NIC...packi!!!:hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 8:02:25   
Erdbeere
Občina Mengeš da 30.000, samo noben ne pove da ti kaj pripada...morš sam vedet...občina Komenda pa 50.000 prav tako noben nič ne pove...kdor da vlogo dobi, kdor pa ne pa pač nič ne dobi

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 8:20:32   
Ro-La
Najbolj žalostno pa je to, da jim pošlješ 25 mailov, da jih povprašaš kako in kaj, pa niti odgovorijo ne, ti prek....:pujs:

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 9:49:54   
SašaS
Monik,
ravnokar sem preverila na občina kamnik in res je, da oni nič ne namenjajo v te namene.....

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 11:24:08   
kimi
monik v kamniku imamo srečanja pridruži se nam

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 11:52:59   
Dadi
V Bohinju tudi dajo nagrado...pa ne samo za prvega ampak za vsakega naslednjega.(seveda več) Upoštevajo pa lanskoletno dohodnino in vse dohodke in dobiček familije. Midva sva dobila za prvorojenko 43.000 sit.

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Nagrada za rojstvo otroka"PRVEGA"???
11.11.2004 12:29:45   
malika
Mariborska občina ne da nič-je prevelika in preškrta.
V naši občini(Ruše) pa so nam letos dali 15.000 sit, še lanskega decembra pa je nagrada znašala 30.000 sit.
Dobi pa vsak otrok in ne samo prvorojenec.
Ja pa še to!
Od teh 15.000 sit je šlo 3000 za davek in tako smo dobili izplačano samo 12.000.

(odgovor članu koto)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?