|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 15:05:16   
zvezdica.1
Menstruacijo imam že štirinajst dni in ne vem če je to normalno ali ne?Prosim vas če mi svetujete. Hvala.






Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 15:34:33   
Anonimen
lep pozdrav kolkor sem seznanjena s tem normalna menstruacija traja 7 dni!pojdi do ginekologa in popvprasaj!

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 16:02:27   
blue sky
Po mojem to ni čisto normalno. Pojdi h ginekologu na pregled, mi ti bomo težko svetovali, kaj bi lahko bilo "narobe".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 17:53:40   
mojca345
jaz sem jo imela tudi po 2 in 3 mesece v nasjtništvu, tko, da sem potem dobila posebne tablete za uravnavanje le tega. čimpreje obišči zdravnika !

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 18:11:20   
Anonimen
Če traja sama krvavitev toliko časa, potem pojdi obvezno do G. Če pa so v to všteti tudi rjavi izcedki pred ali po M, potem pa je to še nekak normalno, vendar ti vseeno obisk G ne bo odveč. V glavnem v vsakem primeru se pejdi kar pokazat, tako kot so ti že prej punce svetovale

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko dni lahko traja največ menstruacija
29.7.2007 19:27:11   
zvezdica.1
Jaz nisem imela rednih menstruacij in mi je moja ginekologinja dala tabletke Primolut-Nor za tri mesece da bi po teh tabletkah imela redno mentruacijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?