|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:37:19   
Anonimen
Ko je odšel, se je odločil zase, oziroma za svobodno življenje.. Zdaj mi pa želi kar naenkrat vzeti otročka!

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:40:07   
viv_
Ne, ne mislim tega... Ti si napisala, da je bila nosečnost načrtovana. Ali je bila samo s tvoje strani ali tudi z njegove?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:41:41   
Anonimen
Aja, to.. Ja, on ga ni hotel.. Sčasoma je priznal, da je to naredil samo zato, ker je videl, kakšno željo imam po tem.. Ampak če bi povedal takoj, bi počakala... Ja vem, tu je moja napaka..

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:46:13   
viv_
Case closed!

Torej, otrok je odločitev dveh. In zakaj bi potem moral skrbeti za otroka, če ga ni želel? Ampak je pa fino, da on izpade prasec. Edina stvar, ki je ne bi smel narediti so udarci.

In draga moja, to ni zrelo. Otroci niso igračke!



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:49:33   
sonce in smeh
Zrelo gor ali dol... vsi delamo napake, take in drugačne. Bog pomagaj. Upajmo, da se naša mamica izkazala za zelo dobro mamico in da bo imel Patrick srečno in zadovoljno otroštvo, ter vsaj mamico, ki ga bo imela zelo rada... očka bo pa tudi že prišel s časom... ali pravi ali nadomestni, glavno je to, da ga bo imel rad...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:52:55   
Anonimen
Glej, Viv, ne obsojaj me kar tako, če ne poznaš celotne zgodbe, lepo prosim.. Prav rada bi zamenjala za en dan s teboj, da ti vidiš, kako sem imela.. Sicer pa, a sem morda jaz kriva, da mi je lagal, da si ga tak obupno želi, da sem sprejela, da začneva na tem? Pa mislim, daj lepo te prosim! Verjamem, da ima on otroka rad, ampak na svoj način, tako kot je rekla ena.. In, ne želim, da izpade prasec, pač pa povem resnico, kako je na stvari.. In prokleto dobro vem že od vsega začetka, da otroci niso igračke!!!

(odgovor članu sonce in smeh)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:54:30   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Z moje strani je želja po otroku bila preveč močna, da nisem opazila, da mi je spusto, zato, ker sem si tako obupno želela imeti otroka..



To vse pove o tebi. Otroka se načrtuje skupno, ko so pogoji za to, vsaj minimalni.
In še nekaj sem ti pozabila napisat!To, da te je pretepal, je samo razlog, ki ga deliš z nami. Za vsak udarec je pa nekaj moralo priti oz. si mu morala nekaj jezikati. Poglej, sama sem okusila te stvari. Ko sem rekla preveč, me je poču, da sem se zalimala 5 metrov stran. Zakaj? Ker sem zelo ostrega jezika, ker govorim, kar nebi smela. In sčasoma sem to spoznala. Kesam se za vsak kreg, ki sem ga povzročila, kesam se za vsako žal besedo, ki sem mu jo rekla....izreči je zelo zelo lahko, oprostiti pa zelo zelo težko. Moj partner me ima rad, me spoštuje, vem pa tudi to, da izrečene besede ne bodo kar tako pozabljene.
Kaj ti hočem spet povedati? To zgodbo poznamo samo mi, njegove pa ne. Verjetno je nikoli ne bomo. Prav bi pa bilo.

Zakaj sem anonimna? Saj si tudi ti bila, mar ne, ko si pisala ravno tukaj, kako se tvoj partner igra z igricami?



Ok pa si ti resna. Nobeden nima pravice tepsti sočloveka. Ne moreš napisati da si je nejbrž zaslužila da jo je tepel. In kako lahko rečeš da te ima partner rad če te tako zalima da odletiš 5m stran. Jest res ne vem več a ste nekatere res tako slepe al pa samo totalno neumne.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 0:03:00   
ronja
patrikova mami, pri pomirjanju otročka, če se dere ure in ure, bi ti znala  prav prit knjiga "the happiest baby on the block", jaz sem jo naročila prek amazona, ni draga, se mi zdi pa koristna. Nisem še kaj dosti prebrala, priznam, prvič, ker nimam časa, drugič ker imava srečo z najino punčko, ampak kar sem prebrala, mi je pomagalo, mogoče imava tudi zato srečo z njo, ker jo znam hitro umirit, čeprav priznam, da je super otrok. Ti bo lažje vsaj ta del, če ne drugega.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 0:03:34   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_Mami

Verjamem, da ima on otroka rad, ampak na svoj način


Zdej pa ne res razumem več, ker v vsakem postu drugače pišeš... Najprej ga nima in se sploh ne briga zanj, zdaj ga kar naenkrat že ima... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 0:09:14   
Anonimen
Glej, jeza dela svoje.. Vsak v jezi izreče marsikaj.. No, saj ni važno, zaradi mene se tema lahko zaklene, saj si moderatorka, kot vem.. No problem

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 0:10:34   
Anonimen
Ronja, hvala, bom upoštevala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 0:12:14   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_Mami

Glej, jeza dela svoje.. Vsak v jezi izreče marsikaj.. No, saj ni važno, zaradi mene se tema lahko zaklene, saj si moderatorka, kot vem.. No problem


Ne vem, zakaj bi se morala tema zaklepati.user posted image Pa nisem moderatorka na tem forumu.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 1:06:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Anonimna, se strinjam s tabo user posted image .

Bi napisala enako, ampak glede na to, da ima doma majhnega dojenčka, sem ostala prijazna in sporočilo zavila v celofan.

Pa škoda da si anonimna....


Nekateri odraslost dokazujejo s cigaretami in alkoholom, nekateri z rojevanjem otrok. V vsakem primeru je "stala".

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 6:18:29   
dory
..pises,da si srecna? mar res? zakaj pa potem vsa nervozna padas ven? pises,da sta se razla samo zarad otroka? mar res? po tem kar je gospodic delal se mi zdi, da ni bilo prave ljubezni in spostovanja oz.je blo to le enostransko..pises,da ni vazno, ali si zrela ali ne, vazno,da se za otroka naredi vse?? halo? no to so stvari s katerimi se popolnoma ne strinjam,saj otrok ni igraca! otrok potrebuje ob sebi mocno in zrelo osebo, ki mu ne bo nudila samo osnovnih stvari ampak ga bo tudi vzgajala,bo ob njem, pa cetudi se na zacetku kot dojencek samo dere....kako naj otroka vzgaja nekdo,ki je zivcen, nesamostojen in ki se sam ne ve kaj in kako? mislim, bolj ko te berem bolj ugotavljam, da precej vec ne stima,kot le to,da si ostala sama z otrockom...in kaj je najbojl zalostno pa je to, da si ti edina,ki lahko na tem mestu veliko spremeni, naredi vse, tako zase kot za otroka, za vajino prihodnost, medtem pa pljuvas vse po spisku, stresas jezo...raje se poglobi vase in v materinstvo....patrik rabi ob sebi mocno mamico, ne samo mamico na papirju in RR-ju...prisluhni mu, posveti se mu predvsem pa sebe pomiri,da ne bo se tamal ves nervozen...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 6:35:08   
Naty*Taja
Drage mamice. Ko sem brala vso tole dolgo klobasico, sem se spomnila na svoja 18. leta! A je katera poskusla to? Sem bila takrat takoooo zellllooo zaljubljena.... in še kr traja! Sam če bi mi takrat kdo rekel, da nisem zrela in da ne vem kaj delam, bi pop..., se skregala in šla v veri, da imam prav. Danes, 10 let po tem, sem res bolj zrela. Stvari vidim drugače. Kak nasvet sprejmem z veseljem.... No ja, hočem povedat, da če je punca prepričana v nekaj, je ne bomo prepričale v drugo! A ne Patrikova-mami?
Se pa delno strinjam z anonimno, čeprav bi res lahko imela tolk j... kot vse ostale in pisala brez anonimnosti!
Nekaj podobnega sem ji hotla tudi jaz povedat, sam kot je že ena rekla, v celofan zavito! user posted image  No pa če si res tako zrela, boš razumela, da ti hočemo dobro in da za razliko od tebe imamo že nekaj več izkušenj in zrelosti!
Srečno, kakorkoli boš naredila!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 7:16:25   
Colt
Okej. Sem se uspešno prebil skozi tole odisejado. Imam mešane občutke. Z večino se strinjam, tudi z anonimno (razen tisto o sprejemanju udarcev, za to Ni opravičila).

Mislim da se boste vse strinjale, da se bo ''Patrikova mami'' morala začet tudi tako obnašati in stopiti ven iz kože ''Gorazdove''. Ker gorazdova je bila na čase kot razvajena smrklja ki je pojedla vso pamet tega sveta, poleg tega tut ostali izpadi niso manjkali.

Patrikova mami...hočeš nočeš, boš morala storit korak naprej. In korak navzgor. Kar pomeni tudi sprejemanje takšnih in drugačnih mnenj, včasih tut odkritih kritik na tvoje prejšnje stanje kot ''Gorazdova''.  A veš, nekateri ljudje menijo da se človek ne spremeni čez noč in ti si mela (tako kot vsak)  nekaj ekscesov na forumu, kjer  si človek pač ustvari neko sliko.

Sedaj pa je nastopil čas ko boš pač morala enostavno PRESEČI svojo mladost, neizkušenost in kako negativno lastnost karakterno (tudi občasno nezrelo obnašanje) in enostavno ODRASTI.

Verjamem da zmoreš, ti samo lepo racionalno premisli vsako stvar in ne odreagiraj burno čustveno...najprej premisli in potem odreagiraj.

Ker ti polagam na srce...bolj ti bodo pomagale tiste soforumašice ki v dobrem namenu napišejo kako realnost (čeprav je včasih težko prebrat in sprejet), kot pa tiste ki ti sadijo rožice in nadevajo rožnata očala na nos!

Glavo gor in pogumno v boj ki se mu reče življenje user posted image

Grega

ps. Pa brez zamere, vse samo v dobro tebe in Patrika!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 7:55:38   
Taula
Poglej, sama sem okusila te stvari. Ko sem rekla preveč, me je poču, da sem se zalimala 5 metrov stran. Zakaj? Ker sem zelo ostrega jezika, ker govorim, kar nebi smela. In sčasoma sem to spoznala. Kesam se za vsak kreg, ki sem ga povzročila, kesam se za vsako žal besedo, ki sem mu jo rekla....izreči je zelo zelo lahko, oprostiti pa zelo zelo težko. Moj partner me ima rad, me spoštuje, vem pa tudi to, da izrečene besede ne bodo kar tako pozabljene.
Kaj ti hočem spet povedati? To zgodbo poznamo samo mi, njegove pa ne. Verjetno je nikoli ne bomo. Prav bi pa bilo.



Ženska fino ti je opral možgane. Se mi smiliš da ne veš kaj je ljubezen in da si žal tako neumna.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 8:23:13   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ker ti polagam na srce...bolj ti bodo pomagale tiste soforumašice ki v dobrem namenu napišejo kako realnost (čeprav je včasih težko prebrat in sprejet), kot pa tiste ki ti sadijo rožice in nadevajo rožnata očala na nos!



    user posted image user posted image , Colt. Ena boljših izjav na forumu nasploh ( pa ne samo na forumu, tudi sicer ). Seveda je še vedno potrebno ločiti "zrno od plevela", kot se temu reče, ampak full drži, ko ti kdo "nastavi ogledalo", si velja samokritično ogledati podobo v njem, četudi nam ni všeč. Res dobro si tole napisal.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 8:36:04   
Colt
Živjo Fotr. Ja sej..sem kr par momentov tuhtal kako bi zadevo ''ubesedil'', da ne bi užalil sadilcev rožic in Mamice od Patrika...je blo treba mal diplomatsko. Je pa vsekakor zmagovalna situacija, ako je človek sposoben pogledati v nastavljeno ogledalo in biti tako moder/zrel, da iz tega potegne nekaj pametnega.

Potem gre v življenju lažje, še uspešnejše in tudi za okolico sprejemljivejše. Tut do sebe moramo bet pošteni, čeprav včasih malce zaboli.

Grega user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 8:38:33   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Živjo Fotr. Ja sej..sem kr par momentov tuhtal kako bi zadevo ''ubesedil'', da ne bi užalil sadilcev rožic in Mamice od Patrika...



Tud to je opazit, ja user posted image . In moram reči samo "good work" user posted image .

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 8:59:54   
Anonimen
Kdaj si rodila? Pred kratkim morda? Odšel je pred kratkim?
Sedaj je brezveze nekaj razglabljati itd...moraš skrbeti za dojenčka, ne razumem, kako imaš čas še za te zadevce. Sama sem ostala že v nosečnosti, brez sorodnikov in ostalih in sedaj po treh letih sem imela čas malo pogledati v svet izven previjanja, hranjenja, plazenja itd. Tri leta sem potrebovala, da sem malo sebe uredila v glavi in zunanjost.
Zato po par tednih postati svobodna, brez težav, skrbi..nemogoče.
Sedaj se posveti svojemu sinu in sčasoma boš prišla na čisto.
Pretepanje partnerja.. A ti ni nihče povedal, če ni za bit je za it?

Naj ti odgovorim na post: težko mi ni bilo, vse kar sem delala, sem delala in še delam s srcem za svojega otroka in zame. Kakor vse ostale. Vse črne misli in scenarije sem odpikala, pogledala svojga srčka in se stopila od sreče, da sem mamica. Vsak trenutek se veselim novih podvigov in to mi je vsak dan daje nov zagon. V pomoč so mi bile in so moje virtualne prijateljice, lahko jih vprašam za nasvet ali pa se preprosto veselimo, nasmejimo, pojočemo...

Samo ene napake ne napravi: da ga sprejmeš nazaj, potem si pečenkauser posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 9:07:35   
Anonimen
Dobro jutro!

No, jaz moram reči, da se prvič v življenju strinjam z vami.. Odprli ste mi oči, tudi jaz sem bila kriva, da je prišlo do tega.. Ampak kljub temu, s pretepenjam se ne reši nič! Če bi bili pogovori z njegove strani pogostejši, bi se dalo marsikaj rešiti.. Vendar niso bili, bili so raje udarci.. Ampak dobro, ne bom pogrevala tega, kar je, je.. Tega ni moč spremeniti, kakor ne njega.. Če bo spoznal, da je delal napako, bravo zanj, jaz sem spoznala, da sem delala napake in jih priznam... Res je, Colt, bila sem razvajena smrklja, vendar sem se zavedala, da je čas, da se spremenim, da prihaja otrok, ki rabi zrelo mamico in ne otroka za mamo.. Spreminjam se lepo počasi, trudim se, in uspeva.. Po vaši zaslugi, ker res ste mi odprli oči..

Mogoče bova kdaj z bivšim skupaj, mogoče ne. Odločila sem se, da otrok bo ostal pri meni on bo pa imel stike z njim, ker mu je oče in ker sem včeraj videla, da ga ima rad, na svoj način. Zato drugačno mnenje, ker sva se pogovarjala lepo, brez prepirov, kletvic..

In ni treba tuhtati, kako napisati kaj.. Napišeš pač svoje mnenje, jaz ga tudi sprejmem, pa naj bo resnica boleča!

Hvala vsem za pomoč in hvala vsem, ki mi nudite podporo preko ZS-jev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 9:11:11   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ker ti polagam na srce...bolj ti bodo pomagale tiste soforumašice ki v dobrem namenu napišejo kako realnost (čeprav je včasih težko prebrat in sprejet), kot pa tiste ki ti sadijo rožice in nadevajo rožnata očala na nos!



   user posted image user posted image , Colt. Ena boljših izjav na forumu nasploh ( pa ne samo na forumu, tudi sicer ). Seveda je še vedno potrebno ločiti "zrno od plevela", kot se temu reče, ampak full drži, ko ti kdo "nastavi ogledalo", si velja samokritično ogledati podobo v njem, četudi nam ni všeč. Res dobro si tole napisal.


Točno to sem ti hotela par postov nazaj povedati, in tudi jaz se precej strinjam z anonimno. Razen tisto o udarcih je povsem zgrešeno. Je pa res, da tvoje obnašanje ne izraža tisto zrelo osebo, o kateri tako govoriš.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 9:13:44   
maruškaŠ
Mogoče bova kdaj z bivšim skupaj, mogoče ne.


Brez zamere, ampak tebi ni še nihče odprl oči.  Za nasilje ni izgovora! Seveda ne pride do nasilje, če se v vsem podrediš partnerju in njegovim zahtevam, ampak ali bi to storila - pozabila nase?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
31.7.2007 9:14:03   
Strawberrie Cherrie
Mene pa predvsem skrbi to, če si toliko odgovorna, šla na CSD in sodišče, do socialne delavke in podobno? Potrebno je urediti preživnino, ker dokler ne boš prejemala otroških dodatkov. Urediti je treba stike, pomojem jih mora nekdo nadzorovati, ker je konfliktna oseba. Kot sem uspela razbrati iz posta tvoje sestre, še rojstnega lista nimaš urejenega, tako kot je potrebno. Potrebno bo vpisati očeta, zanima me, če sta uredila očetovstvo?

Na žalost te čaka tudi en kup urejanja papirja. In ne mi govorit otročarije, da mu ni potrebno plačevati preživnine, ker se ne gre ZATE, ampak za tvojega otroka.

Pa s septembrom se vpiši v šolo. Kot mi je uspelo razbrat iz tvojih postov, nimaš srednje šole. Kaj pa boš revica, ko bo konec porodniške in bo potrebno it delat? Kam boš dala otroka, kdo ti ga bo pazil. Kaj boš šla delat?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?