|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ostala sama z mojim malim princem
3.8.2007 23:42:58   
Martina27
Cao punce!Zdaj pa me res ze zlo dolg ni bilo na tem forumu.Pa sem zdaj,ker rabim nasvete.
Z fantom s katerim imam svojga malega princa(2,5 leti)sva sla lani januarja narazen,ampak jaz ga ne morem in ne morem prebolet.Enostavno ne gre.Danes ponoci pa gre z prijatelji na morje,mene pa razjeda.Se vedno ga ljubim.Zdi se mi,kot da bom umrla,ker si domisljam vse mogoce stvari ki se lahko zgodijo na morju.Sem mu pa hvalezna za to cudovito bitje,za mojega malega princa in prav ponosna sem,da je prav on njegov oce.Kar se tice najinega odnosa glede Žan Tai-a,je super,da pa začnem kdaj obracat temo v smeri najinega ponovnega zblizanja,pa se vse zaustavi.

Bojim se bit sama,bojim se spustit v svojo blizino novega partnerja,enostavno si ne znam predstavljat,da bi moj mali princ moral kdaj zivet z drugim moskim in ne z svojim ocetom.

Tak sem zalostna,nesrecna,potrta,da bi najraje kricala,da bi sla ta bolečina iz mene.

Ko gledam Taia vidim njega,zal mi je,da sem ga izgubila po svoji nori pameti.


Hvala vam za nasvete.


user posted image user posted image user posted image user posted image      Lepo panckajte.  Martina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
3.8.2007 23:51:15   
Marogica
Nevem sicer, kakšen nasvet želiš, kajti jaz vidim samo eno stvar. Sama pišeš, da so ponovnega zbližanja tvoj bivši partner ne želi več. Torej??? Kaj misliš kaj to pomeni? Da je s teboj zaključil, da si želi druge partnerke in ne tebe ob svoji strani.

Boleče, kar sem napisala, vendar to je moj nasvet. Preberi to, kar sem ti napisala vsak dan 3x in kar hitro boš ugotovila, da se oklepaš nečesa kar ni več. Torej milni mehurček, ki se je razblinil. Torej nekaj, kar je mimo.


In to je tvoja edina pot k "ozdravitvi".

p.s. Ali se sploh zavedaš, koliko mater ima še sinove, ki hodijo po tej zemlji?

Pa brez zamere.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 0:00:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Nevem sicer, kakšen nasvet želiš, kajti jaz vidim samo eno stvar. Sama pišeš, da so ponovnega zbližanja tvoj bivši partner ne želi več. Torej??? Kaj misliš kaj to pomeni? Da je s teboj zaključil, da si želi druge partnerke in ne tebe ob svoji strani.

Boleče, kar sem napisala, vendar to je moj nasvet. Preberi to, kar sem ti napisala vsak dan 3x in kar hitro boš ugotovila, da se oklepaš nečesa kar ni več. Torej milni mehurček, ki se je razblinil. Torej nekaj, kar je mimo.


In to je tvoja edina pot k "ozdravitvi".

p.s. Ali se sploh zavedaš, koliko mater ima še sinove, ki hodijo po tej zemlji?

Pa brez zamere.



Se strinjam. Čeprav se sliši kruto, je še kako realno.
Pa lubčka tvojemu sinčku.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 0:05:00   
Martina27
Ja,slisi se zelo kruto,vendar me je to sama sebi strah sprejet to resnico,ker me v notranjosti razjeda,kakor da bi pila kislino.Vsaj zavoljo otroka bi mi dal se eno moznost.

Treba bo to stvar dejansko predelat in začet zivet novo stran zivljenja.

Hvala za nasvet in za lupčka malemu princu!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 0:18:06   
trojči
Zakaj je ta tema na spolnosti?

Baje traja žalovanje, prebolevanje do dve leti. Ti si zdaj na meji. Če boš še dalje ljubila osebo, ki te ne ljubi, pa tud če bi imela pet otrok z njim, si poišči strokovno pomoč. Rabiš jo. Res. In ni noben bavbav in nekoristna, kot sem sama vedno mislila.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 0:21:38   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

.Vsaj zavoljo otroka bi mi dal se eno moznost.



NE!!! Zavolj otroka sigurno ne. Partnerstvo je veza med partnerjema. Otrok ne sme biti nikoli razlog, zakaj z nekom ostati skupaj. Otroci odrastejo in odidejo svojo pot, torej takšna partnerja potem nimata več razloga biti skupaj. Je to logično? Ne.

In ne klečeplazi in ne oklepaj se ga kot poslednje bilke. In predvsem ne ponižuj se.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 0:48:31   
Anonimen
Iz lastnih izkušenj ti povem, da prej kot boš SPREJELA dejstvo, da je konec laže ti bo.

ODŠEL JE. In pika. Tle naj se zate zgodba konča.

Kdo je kriv je čisto vseeno. In kaj potem če mata froca. ON noče več TEBE. Otroka čitno še vedno hoče. TI sama si SAMO mati NJEGOVEGA otroka in pač zdaj samo spadaš zdraven.

Življenje je lahko lepo ali kruto. In največkrat je na nas samih, da ga naredimo takšnega ali drugačnega. Zato vzemi se v roke in nehi traumirat. Prej ko boš to naredila prej boš začela RESNIČNO živet. In prej ko boš začela uživat v svojem življenju brez traumadijad o bivšem, prej bo otrok imel tudi več od tebe in od vaju.


Morda sem res kruta - ampak sem dala to čez na svoji koži. In se mi zato zdi da sem lahk mal kruta (upam da ne zameriš). Je pa res da pridejo trenutki slabosti, ampak jim ne smeš podlečt. **** nihče ni rekel, da je življenje lahko. Ampak je zdržati treba - vsaj do svojega pogrebauser posted image .

Na kratko:
Get a life  (without him).

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 5:27:27   
Martina27
Lahko je govorit,sam sprejemat je tezko.

Poslal mi je sms,da se ze vozijo,da se naj paziva in da naju bo pogresal.JA,pogresal naju bo,na morju z prijatelji,zur do koncauser posted image

Ne vem zakaj nas zivljenje preizkusa na tak nacin.Zakaj ne mores bit z osebo,ki jo ljubis,zakaj se moras borit proti svojim custvom,jih potiskat nekam v notranjost in pazit,da ne pridejo spet ven.

Jaz se mojemu malemu princu posvecam stoodstotno,sam najhuje je zvecer ko se vlezem v posteljo in razmisljam o njem o vsem.

Ma ja,kaj bom zdaj,tko al tko je hudo,treba bo obrnit list in spoznat oz dojet,da ga resnicno vec nebom imela nikoli kot partnerja,ampak izključno se sam kot ocija.

Kapa dol vsem,ki ste to dale skozi in zdaj zivite srečno.

Vem,da se bom tud jaz 1x pobrala,do takrat bom pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 8:52:30   
Anonimen
[

Ko gledam Taia vidim njega,zal mi je,da sem ga izgubila po svoji nori pameti.


Nam lahko zaupaš kaj je bilo?


(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 8:54:21   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27
Ne vem zakaj nas zivljenje preizkusa na tak nacin.Zakaj ne mores bit z osebo,ki jo ljubis,zakaj se moras borit proti svojim custvom,jih potiskat nekam v notranjost in pazit,da ne pridejo spet ven.

Ma ja,kaj bom zdaj,tko al tko je hudo,treba bo obrnit list in spoznat oz dojet,da ga resnicno vec ne bom imela nikoli kot partnerja,ampak izključno se sam kot ocija.

Kapa dol vsem,ki ste to dale skozi in zdaj zivite srečno.

Vem,da se bom tud jaz 1x pobrala,do takrat bom pauser posted image user posted image user posted image


Martina user posted image user posted image user posted image  misli pozitivno. Tvoje življenje oz.vajino z malim sinkom gre naprej. Vem, da je lahko govoriti oz.pisat, toda kdo živi srečno???
Tudi jaz se sprašujem, zakaj ne morem biti z osebo, ki je v mojem srcu; vedno je "nekaj" kar naju ločuje. A nisem obupala. Čustva so močna, pa jih kar tlačim. To ni dobro.
Nasvet zate: pojdita z malim v družbo tvojih prijateljic, ne pogovarjaj se o preteklosti - če ti pomaga piši - piši - piši.....Daj bolečino ven. Napiši si kaj si želiš v prihodnje. Zvečer pa stisni medvedka, sinka. Pojdi "žurat"(sama ven zvečer na klepet, ples-ne mislim divjega žura) s prijateljicami, ne zapiraj se vase.

Srečno. Če potrebuješ pogovor, sem ti na voljo.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 8:58:02   
klepetka
mala princeska ,super napisano,nimam kaj dodatuser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:13:17   
srki
Puca, sprijaznit se boš morala s tem. Verjamem, da je težko preboleti neko vezo, mogoče se težje, ker imaš ob sebi nek spomi-svojega oz. vajinega otročka.

Rabiš še nekaj časa, da ga preboliš in verjetno ga tudi boš.

Ne obremenjuje se z življenjem, ki ga on živi in kako ga živi. Poskrbi, da bo vama s tvojim princem lepo.

Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:16:43   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Lahko je govorit,sam sprejemat je tezko.

Poslal mi je sms,da se ze vozijo,da se naj paziva in da naju bo pogresal.JA,pogresal naju bo,na morju z prijatelji,zur do koncauser posted image  



Ja, res je, lahko je govorit.

In to, da ti je poslal sms pa vendar pomeni, da se mu ne fučka za tebe in sprejmi to, kar ti pač trenutno daje. Boljše to, kot pa da bi te preziral in da bi se kregala in zaničevala.

Sicer pa, nikoli ne veš, lahko da si bo "premislil" in ti oprostil, kar si naredila. Samo kot ti je Mala_Princeska napisala, ne posedaj doma in non-stop na njega misli.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:21:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

.Zakaj ne mores bit z osebo,ki jo ljubis,


mogoče zato, ker sta za par potrebna dvauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:23:38   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sicer pa, nikoli ne veš, lahko da si bo "premislil" in ti oprostil, kar si naredila. Samo kot ti je Mala_Princeska napisala, ne posedaj doma in non-stop na njega misli.


Ne obtožuj se Martina, če si nardila napako. In ne misli na povratek(da se bo kar vrnil, ker to grozno boli) Čas bo pokazal ali ti je "oprostil" sicer ne vem kaj si mu naredila??? Ni nujno, da je šlo za prevaro, če prav razumem user posted image user posted image , lahko je šlo za kaj drugega, s čimer ga je prizadela.
Strokovna pomoč res ni bav bav, tudi sama sem jo poiskala, zato pišem iz izkušnje.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:30:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Lahko je govorit,sam sprejemat je tezko.




Ja imaš prav. Nam je lahko govoriti. Predvsem, ker nismo čustveno vpleteni, pa najbrž tudi zato, ker  smo kaj podobnega že doživeli. In še smo tukaj, še smo srečni, še smo si ustvarili nekaj novega, nekaj, kar nam dobro dene.

Torej vedi, da bo tudi pri tebi enkrat tako. Tvoja naloga je, da to dopustiš in da se "obremenjuješ" s seboj, ne pa z bivšim partnerjem. Pa karkoli je bilo. Mimo je. 





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:34:46   
Martina27
Hvala vam punce,zlate ste!
Ja,res je prav ne dovolim,da bi se mi kdorkoli priblizal,ker se mi zelodec obrne.Moji dnevi cez teden so taksni; zjutraj se zbudiva,obleceva,ga oddam v vrtcu,hitim v sluzbo,iz sluzbe po njega v trgovino,malo v Tivoli na igrala in domov.

Dej zato pa mi je se tok hudo,ker se mi vcasih na nek nacin zmeri daje upanj in jaz sem cistuser posted image .

Ven na zur mi ni za hodit,ker ne prenesem,da bi se kdo slinil okol mene.Vsi sodelavci mi govorijo,da se naj prepustim toku zivljenja,da sem zlo lusna punca,ampak najbolj zalostno od vsega je da je moj ego pohojen.


Da vam na kratko povem,zakaj sva koncala!

Imela sva se nenormalno rada,mislila se,da je to moski mojega zivljenja.Ko pa se je rodil najin mali princ,pa se je vse zacelo podirat.Zan Tai ni spal cele noci,posledicno ttudi jaz ne.Nikoli se ni vstal,da bi mi pomagal,pa ce bi bilo sam pol ure,ko je prisel iz sluzbe,ga ni nikoli prijelda bi me malo razbremenil,skratka za vse sem bila vedno sama.Ponizeval me je ,ker sem po porodu obdrzala kar nekaj konkretnih kg,ki sem jih ob najini prekinitvi krepko izgubila.Začel je hodit z prijatelji ven,za naju pa ni bilo casa.No to se je vleklo dobro leto in meni je prekipelo,spokala in sla zivet v Maribor.Do lanskega septembra,ko sem se vrnila v Lj,ker sem dobila sluzbo.Ampak vcasih razmisljam,ce nisem prenaglo reagirala,ampak kadarkoli sem se hotela z njim pogovorit,je rekel da mu naj ne morim.Za
novo leto 2006 je ob 00.30 sel ven na zur z prijatelji,skratka dovolil si je vse. Zato sem pac sla,ker nisem prenesla pritiska,zdaj pa bi dala vse,da bi bili skupaj kot druzina,ker ni lepsega kot ju gledat, kako se imata rada,kako funkcionirata ko sta skupaj. Zlata sta.


No to je nek kratek povzetek,zakaj sva koncala.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:43:45   
Anonimen
ni te vreden.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Jaz se mojemu malemu princu posvecam stoodstotno,sam najhuje je zvecer ko se vlezem v posteljo in razmisljam o njem o vsem.


Za začetek se kakšen odstotek posveti še sebi user posted image .

TI si oseba, s katero boš živela do smrti, ne otrok. In ti si oseba, ki si bo ustvarila nov partnerski odnos, ne otrok. Nov moški v tvojem življenju si bo želel biti s tabo, ne z otrokom. Njega bo moral sprejeti in spoštovati, ne bo pa on povod za tvojo zvezo.

Otrok je velika odgovornost, tudi velika tolažba v situacijah, kot jo preživljaš, vendar....ne lepi se nanj. S tem še njemu nalagaš dodatno odgovornost in breme, sebe pa osvobajaš odgovornoosti za to, da nekaj narediš s svojim (ne vajinim skupnim) življenje.

Vemo, da je v takih trenutkih težko, da je včasih čustev čisto preveč...izjoči jih, nato pa začni misliti. Predvsem pa nekaj naredi. Srečno!

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 10:46:07   
srki
Mogoče si res prehitro odreagirala, kot si, mogoče pa tudi ne in si si s tem ustvarila novo življenje in obrnial nov list. Začni živeti. Ne misli na to, kako bi bili lahko lepa in fletna družina, sploh če veš, kako se je obnašal do tebe in malega ni imel za mar, kot si želela.




(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 11:10:41   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Ven na zur mi ni za hodit,ker ne prenesem,da bi se kdo slinil okol mene.Vsi sodelavci mi govorijo,da se naj prepustim toku zivljenja,da sem zlo lusna punca,ampak najbolj zalostno od vsega je da je moj ego pohojen.



A je vse takoj samo slinjenje, ko se nekomu nasmehneš, rečeš živjo?user posted image user posted image
Zakaj je tvoj ego pohojen, če ti sodelavci govorijo, da si luštna???(Saj to ne pomeni, da bi te vsak rad imel)
Poglej, našla si si službo. Upam, da si zadovoljna z njo. Korak - sama sta z otrokom - jaz bi trenutno "ubijala" za ta svoj cilj. (Ne bom o sebi).
Svetujem ti da se posvetiš sebi, prebereš kakšno knjigo zvečer; svetujem ti Luise L Hay:Življenje je tvoje in Košička:Človek imej se rad, pa Sanjo Rozman,...Naredi korak naprej, ne obračaj se nazaj, misli pozitivno.

user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 11:16:41   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Martina27

Ampak vcasih razmisljam,ce nisem prenaglo reagirala,ampak kadarkoli sem se hotela z njim pogovorit,je rekel da mu naj ne morim.Za
novo leto 2006 je ob 00.30 sel ven na zur z prijatelji,skratka dovolil si je vse. Zato sem pac sla,ker nisem prenesla pritiska,zdaj pa bi dala vse,da bi bili skupaj kot druzina,ker ni lepsega kot ju gledat, kako se imata rada,kako funkcionirata ko sta skupaj. Zlata sta.



"Naj mu ne morim" - tipično po moško, v takem obnašanju je videti kanček egoizma in nezrelosti. Se motim?
"Je šel ven, dovolil si je vse" - Si ga omejevala, sta skupaj počela kakšno stvar.
Praviš, da mu ni bilo za ukvarjanje z otrokom, ko se je rodil??? Zdaj pa se ujameta...Zdaj, ko predvidevam da ponoči mali spi in da se je njegov ritem umiril. Samo zakaj mora biti vse na materinih(tvojih plečih)??? Otrok ni igrača, ki joka, ko se ga da na off. Moja ocena: ni bil pripravljen za otroka.

Moj nasvet: "Imej se rada in pojdi naprej pogumno v nov dan, ne obremenjuj se z bivšim in preteklostjo"
Poglej se v ogledalo, se nasmej in si reci: "Rada se imam!"



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 11:22:10   
tjaga
[quote

Da vam na kratko povem,zakaj sva koncala!

Imela sva se nenormalno rada,mislila se,da je to moski mojega zivljenja.Ko pa se je rodil najin mali princ,pa se je vse zacelo podirat.Zan Tai ni spal cele noci,posledicno ttudi jaz ne.Nikoli se ni vstal,da bi mi pomagal,pa ce bi bilo sam pol ure,ko je prisel iz sluzbe,ga ni nikoli prijelda bi me malo razbremenil,skratka za vse sem bila vedno sama.Ponizeval me je ,ker sem po porodu obdrzala kar nekaj konkretnih kg,ki sem jih ob najini prekinitvi krepko izgubila.Začel je hodit z prijatelji ven,za naju pa ni bilo casa.No to se je vleklo dobro leto in meni je prekipelo,spokala in sla zivet v Maribor.Do lanskega septembra,ko sem se vrnila v Lj,ker sem dobila sluzbo.Ampak vcasih razmisljam,ce nisem prenaglo reagirala,ampak kadarkoli sem se hotela z njim pogovorit,je rekel da mu naj ne morim.Za
novo leto 2006 je ob 00.30 sel ven na zur z prijatelji,skratka dovolil si je vse. Zato sem pac sla,ker nisem prenesla pritiska,zdaj pa bi dala vse,da bi bili skupaj kot druzina,ker ni lepsega kot ju gledat, kako se imata rada,kako funkcionirata ko sta skupaj. Zlata sta.


No to je nek kratek povzetek,zakaj sva koncala.
[/quote]

Sori v tem tekstu pa ne najdem nobenega razloga, zakaj bi ga hotela nazaj. A zato, ker sta se imela pred rojstvom sina tako zelo rada? Ali zato, ker on po njegovem rojstvu ni bil dorasel vlogi očeta? Ali zato, ker mu navsezadnje prijatelji pomenijo veliko in mogoče malo preveč.
Punca, na svetu so tudi taki, ki spoštujejo svoje partnerice, ki jim pomagajo in jih ne prepuščajo na milost in nemislost njihovi lastni iznajdljivosti. Malo poglej naokrog, boš videla da je zate tudi kaj boljšega.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 11:25:45   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Punca, na svetu so tudi taki, ki spoštujejo svoje partnerice, ki jim pomagajo in jih ne prepuščajo na milost in nemislost njihovi lastni iznajdljivosti. Malo poglej naokrog, boš videla da je zate tudi kaj boljšega.


Tjaga točno to sem želela izluščit iz njenega teksta.
Resnično.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ostala sama z mojim malim princem
4.8.2007 11:49:12   
srki
Res ne razumem, zakaj se tako v nič daješ.

A misliš, da so vsi moški, ki se hočejo samo pogovarjat s tabo, slinasti in hočejo kaj več. Moraš biti med ljudmi, nasveti Male_princeske so zelo na mestu.....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?