|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 13:46:45   
Anonimen
Pozdravljene.
Javljam se , da vam povem zgodbo, ki se je pripetila moji prijateljici.
Torej; naredil se ji je abcest (nekakšna gnojna bula) in to v genitalnem območju. Ker je je ZELO bolelo in skoraj ni mogla več hodit, saj je bil velik cca. 8 cm, pa še na robu spodnjih hlačk se je naredil, se je odločila, da gre k ginekologu. Ta ji je svetovala nujno bolnišnično zdravljenje, ker je  preveliko gnoja, da si bi lahko sama stisnila in bi lahko dobila krvno zastrupitev.
Odpravi se v Slovenjgraško bolnišnico, kjer so jo pregledali in povedali, da bodo poseg naredili v narkozi in mora bit tešča.
Drugi dan ji pravi sestra, da mora it  na PREGLED k ginekologu (ne vem, če lahko ime napišem). Na oddelku imajo posebni prostor za preglede, kamor se je odpravila. Ginekolog ji je ukazal, da se naj vleže in ji rekel, da mu bo morala malce pomagati. Bila sta pa sama...brez sester. V roko ji je dal neko inekcijo in v drugo še nekaj. Še zmeraj v mislih, da je to samo pregled, je ležala na mizi in čakala kaj ji bo povedal. Gin. razkuži abcest bolj grobo,nakar prijateljica glasno zakriči, ker je bilo vse napeto in vroče od gnoja. Gin. pa pravi: "Kaj se tako derete, saj sem pa samo obrisal" Ko ji je rekel, naj mu da inekcijo, je pa videla , da ji dela poseg in ne pregled. Vse seveda na ŽIVO nič narkoze, nič lokalne. Gin. vzame inekcijo, jo zapikne v sredino abcesta (se je izkazalo, da sta bila dva v razdalji par milimetrov) in jo potegne do sredine drugega, tako, da je razparal abcesta. Vzel je nekakšne klešče in začel stiskati gnoj. Ker je imela prijat. nepopisne bolečine, je instiktivno zakričala: "DOST!!! Pusite, dost je, boli!" Sledile so besede gin.:"Kako se obnašate??", in je stiskal dokler se mu je zdelo, da ni več kaj not. Vstala je iz mize in šla nazaj proti sobi ,v čisto krvavi in mokri od gnoja, spalni srajci, da bolečine sploh ne omenim. Gin. ji po "posegu" še gaze ni dal na rano, skratka nič. Sestre so se čudile, da ji je naredil že poseg in to brez narkoze.
Še isti dan je bila odpuščena iz bolnišnice brez kakšne gazice, brez kakšnega razkužilnega sredstva. Čez dva dni je imela spet poln abcest in je šla še 1x k svoji gin., kjer je ugotovila, da ima vse vneto in ji je predpisala antibiotike.
Skratka to me je tako vrglo iz tira, ker imam sama tudi kakšne probleme, pa me kar zmrazi misel na to, da ne dobiš takšne oskrbe, kot bi jo morala.

Pa še to; ko je dobla odpustnico po pošti, je pisalo, da je bil poseg narejen pod lokalno anestezijo.
Saj prij.  ne more nič dokazat, ker sta bila sama v sobi, jo je pa razjezil odnos do pacijentov in samo delo (pravi, da je bil mesar). 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 13:50:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

user posted image

Nimam besed.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 13:53:00   
Anonimen
o moj boguser posted image

Jaz vem da bi na njenem mestu pritožbo spisala. Kakšen zdravnik je pa to, za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 13:58:46   
Felicity
Uboga tvoja prijateljica.user posted image

Kot je že Karin napisala, bi tudi jaz napisala pritožbo, na vse strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 14:01:17   
Anonimen
Ja fakuser posted image

Me je kr bolelo ko sem bralauser posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 15:18:28   
Slončica
Osebno tožbo...pa kako zauho ko ga kje na samem dobi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 16:14:10   
Anonimen
Pa vi to res verjamete? Kaj pa pa če ji narkoza ni prijela?
In kako ti vse to veš, kako je bilo vse umazano, krvavo, gnojno po tleh???? Si bila zraven?

Mislim ej, vse do svoje mere.Kok me to razpizdi.user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 16:16:20   
Anonimen
Se popolnoma strinjam z Nati. Bi bilo lepo slišati dve plati zgodbe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
6.8.2007 22:41:46   
pikica77
mislim, da mi je žal, da sem  zaupala to zgodbo, ker pišeš take bedarije, Nati!
Mislim...da se bi lagala??? Zakaj? Glede krvi in gnoja, se mi pa res ni lagala, pa še soseda je povedala isto, ko je ležala zraven nje. Glede narkoze je pa tako...mislim, da bi resnično čutla, če  bi jo piknil. Tista inekcija, ko jo je držala v roki za gin., je pa bila prazna, ker je z njo samo pretrgal abcesta.
Ne vem kaj bi lahko gin. drugače povedal,če se je tako dogajalo...pa začudenje samih sester? 
Mislim, kako sploh lahko prideš na idejo, da si namišljujem. Prijateljici sva pa že veliko let in sva si zelo blizu, tako, da ne vem kaj bi mela od tega, da bi lagala. Prišla je vsa na tleh in jezna k meni, ko so jo odustili iz bolnišnice.
Napisala sem vam to zgodbo samo zato, da bi malo vedele kako se dogaja, sicer pa sem že veliko kje prebrala kaj vse si privoščijo ginekologi...kaj se one tudi lažejo???
Pa še to, sestra ji je rekla, da je tale gin. znan po tem, da rad dela malce po svoje, je bla pač sobota, je bil dežuren in je opravil vse na hitro.
Če bi delal vse tako kot je treba, zakaj je dobila infekcijo?
Mislim, tvoj komentar, kako te vse to raz..zdi je brez predmeten (pa še beseda ni primerna za forum!). Če verjameš ali ne, je pa tvoja osebna stvar, upam samo, da se kaj podobnega ne zgodi tebi, pa bi katera druga potem rekla, da si vse skupaj samo izmislila!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
7.8.2007 18:49:59   
muška
Grozno, kar dlake so se mi pstavile pokonci user posted image

Je pa tako, tudi če bi dobila lokalno anestezijo, ne bi prijela zaradi gnoja, in drugič, če je zagnojeno v se v tisto mesto NE SME dajati anestetika

(odgovor članu pikica77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
7.8.2007 20:54:39   
eya
Ojej, uboga prijateljica, to je pa res moralo boletuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
7.8.2007 20:56:39   
Anonimen
Ena moja znanka je tudi imela to pa so ji rekli pri dr.naj si razkuži navadno iglo nadene rokavice in to predre ter stiska tako dolgo,da gre vse ven.Potem pa neke antibiotične gazice naj daje gor.
Pa ji je baje to pomagalo in je zdaj v redu.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
8.8.2007 10:15:01   
Anonimen
Pikica77, kaj če ji ni prijela narkoza? Verjemi, ko sem jaz bila šivana, sem čutila vse, ker mi narkoza ni prijela.

Naj ne govori nekaj na svojo pamet in naj malo bolj gleda naokoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
8.8.2007 13:46:40   
pikica77
Malena...
Kot sem že napisala, ni možnosti, da narkoza nebi prijela, ker je sploh ni pičil (sem že napisala, moraš bolje prebrati). Povadala mi je pa to, kar se je resnično dogajalo, ne pa kar nekaj na svojo pamet...ne vem pa, kaj misliš, da bi morala gledat naokoli? Obe sva odrasli in se ne laževa glede takšnih resnih zadev! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
8.8.2007 13:57:42   
Anonimen
men se pa le trapasta zdi ta tvoja kolegica da je kr pustila dohtarju da ji to dela. js bi vastala z mize še predno bi kar kol začel. ja madona no sej so ja to naša telesa ne pa da mi bo en nadit pezde klele pri živem telesu delal celo štalo. .! da mi da v roke injekcijo ap neko orodje, v nerazkužene roke itd itd sploh en bi omejala. podn od podna. ne vem no!

(odgovor članu pikica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
8.8.2007 14:01:36   
Splet.Ka
Uf, katastrofa.

No, tudi pri meni je bilo nekaj podobnega, kar se tiče narkoze.

Bila sem noseča in sem zvedela, da imam neke izrastke na materničnem vratu. Sem šla na pregled, da bi se odločili, ali mi bodo to odstranili z operacijo (en dan bi morala biti v bolnici, operacija bi bila pod narkozo) ali pa počakali do konca nosečnosti.

In mi je tisto stvar ginekolog med pregledom lepo odstranil. Malo me je čudno bolelo. Ne spomnim se, ali je prej vprašal ali ne, ampak bi se itak strinjala.

Izrastek bi lahko še zrastel ali se spremenil v ne tako neškodljivega. Narkoza bi bila lahko na začetku nosečnosti škodljiva. Tudi antibiotikov nisem dobila, sicer jih dajejo po takem posegu preventivno. Saj veste, začetek nosečnosti in antibiotiki.

No, ampak pri meni se je vse srečno izteklo. Ginekolog ponavadi tudi kakšno krepko reče, po tem je znan, jaz pa se mu znam v komunikaciji izvrstno postaviti po robu.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu pikica77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne vem, kaj si naj mislim
8.8.2007 14:41:28   
pikica77
ja, hruška...v bistvu sem hotela s to zgodbo povedati samo to, da si včasih zdravniki resnično privoščijo preveč. To, kar se je zgodilo prijateljici, je bilo sigurno boleče, obstaja pa še veliko žensk, ki so dale veliko hujšega skozi, pa tega niso povedale v javnosti.


(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?