|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zeleno blato
10.8.2007 13:47:35   
enaena
pozdravljene!
moja mala bo stara 6 mesecev. zdaj že 3 mesece kaka zeleno in smrdeče. teža ji gre zelo počasi gor, na mesec pridobi max 450 g, zadnji celo samo 200g. zdaj jih ima 6570. bili smo tudi že v bolnici, kjer so bili vsi testi (kri, blato, voda, kožni testi in  krvni testi in ostalo) negativni. papa pa tako malo, da sploh ne vem, od kje lahko sploh pridobi toliko. poje max 450 ml mleka, včasih tudi samo 200 ml na dan - za gosto hrano pa nikakor še ni interesa - podtakniti nam mogoče rata največ cca. 70 ml goste hrane v enem dnevu... tndi dojiti sva se nehale po 4. mesecu, ker je premalo pridobivala na teži - zdaj pa je na umetnem mleku še slabše.

najbolj me skrbi to njeno zeleno blato ( ni tekoče!, kaka pa tudi po 3x na dan)), ker sploh ne pridemo več na drugo barvo, zvija jo več ne, tako da niso krči. mleka smo že probali vsa - nič ne pomaga ... 
ali je kljub negativnim testom možna alergija na mleko ali intoleranca na laktozo in da se potem kaže na takšnem blatu?
je imel od katere otrok podobne simptome - in je bilo potem  kaj ugotovljeno in kdaj?
izpuščaja na koži nima, razen pod vratom  - takšne male rdeče pikice, ki mi bolj delujejo kot vročinski izpuščaj - tako pravi tudi pediatrinja. zdaj nam je svetovala sojino mleko SOM  in ga dajemo že 3 dni, rezultat = še vedno zeleno blato, ki močno smrdi po gnilem...

prosim za vašo pomoč, jaz več ne vem kaj narediti, skrbi me da ji dajem nekaj kar ji škodi, hvala

enaena

 
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?