|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 15:41:18   
gugu
lep pozdrav! Na kratko naj opišem moj problem. Imam zamašene jajcevode in sem v ivf postopku, bila sem že 3x in je bil izid vedno negativen! Vedno po neuspelem ivf-u sem ostala pozitivnih misli,da mi bo nekoč uspelo in da bom tudi jaz nekoč srečka user posted image ! Nikjer pa še nisem zasledila, da bi katera od vas napisala da ji je uspelo zanositi neglede na to da je imela zamašene jajcevode! Je to sploh mogoče??? Sem v situaciji, ki me zelo bega in nevem kaj si naj mislim? Zadnjo user posted image sem imela 9.7 in jo imam na 28-30 dni danes pa smo že 15.7 in o user posted image ne duha ne sluha? Res pa je da sem v soboto 11.7 delala test CB in je bil negativen sedaj nevem kaj si naj mislim!!!!Sem delala test prehitro? Pozabila sem povedati da sem 8.1.2007 delala test CBin je bil pozitiven a na žalost se ni dobro končalo imela sem SS, nihče od dr. pa mi ni znal povedati ali je bila nosečnost v maternici ali ne user posted image Bojim pa se da imam izven maternično nosečnost user posted image KAJ MENITE KAJ NAJ STORIM????? Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 16:46:27   
tosja
Očitno je en jajcevod prehoden -če praviš, da si že zagledalauser posted image
Drugače si ne znam predstavljat user posted image
Najbolje, da narediš še en test!user posted image
Sama sem se trudila 5 let in pol, junija sem bila dana na čakalno listo za IVF, en jajcevod je neprehoden...pa sem zagledalauser posted image  user posted image  
Tako da - VSE JE MOŽNO!!! user posted image  user posted image  user posted image

Želim ti, da zagledaš lep, debel user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 16:47:37   
tosja
...sem zdaj štela...ti kr orng zamuja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 17:35:32   
gugu
Hvala Tosja za spodbudne besede! Ja zagledala sem debel user posted image in nisem mogla verjeti svojim očem saj so mi vsi dr. govorili da ni možnosti zanositve po naravni poti, ker imam oba jajcevoda zamašena, ko sem šla k g mi je rekla da vidi samo odebeljeno sluz, ker pa sem bila noseča šele 5-6 t ni videla nič drugega!No po enem tednu sem imela SS. Ker pa imam zamašene jajcevode je bila velika možnost za IMN nihče pa mi ni mogel povedati kje je potekala nosečnost!Sedaj sem čisto na trnih saj nevem kaj se dogaja me je pa ful strah če je IMN! Nič drugega mi ne preostane, da počakam na ponedeljek in kupim še en CB.Upam, da se tokrat zgodba konča bolj veselo!!! Tosja, če sem te prav razumela si sedaj srečka user posted image zelo sem vesela, da vsaj nekaterim uspe saj je to vspodbuda za vse nas čakajoče na user posted image zato trikrat hura za vse vas user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 17:45:15   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: gugu

ker pa sem bila noseča šele 5-6 t ni videla nič drugega!


user posted image  Jaz sem imela UZ v 6. tednu, pa se lepo vidi,
                                  da je pikica vsidra v maternici! user posted image
 
Če imaš možnost pojdi v dežurno lekarno! Držim pesti user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 18:25:33   
suzanamai
sem imela tudi zamašena oba jajcevoda. Na srečo je moj ginekolog dr. Omahen, ki me je tudi operiral in uspel odmašiti vsaj enega. Pol leta po zadnji opreciji sem imela izvenmater., kljub žalosti sem bila obenem vesela, saj sem vedela da obstaja možnost po naravni poti, naslednji mesec sem bila naročena za umetno in ko sem prišla na pregled so mi potrdili, da sem noseča... jupiiii. Tega je sedaj 9 let in pričakujem novega korenjaka ali korenjakinjo, ki se je uspel usidrati kljub zaščiti, tako da nikoli ne obupaj...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 18:26:06   
nana35
Če si imela pozitiven test potem pojdi h ginekologu.Povej ko se boš naročila,kakšna je situacija,kako je s tvojimi jajcevodi...Moram povedati,da sem imela 2x IMN in test vseeno pokaže pozitivno in dokler ni bolečin ne moreš vedeti,da je IMN.Ali pa dokler ni krvavitve.Ko sem prvič zanosila izven maternice v jajcevodu ni bilo na UZ videti nič,kasneje po IMN pa sem šla na pregled drugega jajcevoda,če je slučajno neprehoden.Pa so rekli da je prehoden,ko so mi vbrizgali kontrast.Ampak očitno so vseeno bile zarastline v njem,ker ser je tudi drugič ustavilo tam in tako sem ostala še brez drugega jajcevoda.
In tako sem šla na IVF.

To je moja izkušnja in zato sem ti jo povedala.Zato pokliči in se naroči in držim pesti zate,da je vse ok.Le prepričaj se,to bi bilo dobro za črne misli,da jih preženeš in se več ne sprašuješ,kaj je.Upam zate,da bo tvoja izkušnja pozitivna!!Lep pozdrav in dobro opravi,pa javi kako je bilo.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 22:20:23   
gugu
Punce hvala za vaša mnenja in zgodbe! Jutri zjutraj greva z dragim na morje počivat za 3 dni in če do ponedeljka ne bo nič z user posted image grem še enkrat po CB in ne glede na razultat se naročim pri ginekologinji. Seveda po tihem upam da sem user posted image a kaj če je vseeno kaj narobe???? Seveda pa mi je ta user posted image zamaknila postopek ivf, ker moram v septembru poklicati za inekcije! Upam da se vse lepo uredi in da kmalu dočakam ta čudežni user posted image  user posted image Punce imejte se lepo in se javim v ponedeljek in vam poročam kako se je izteklo!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zamašeni jajcevodi- zanositev?
15.8.2007 22:42:26   
pika30
Jaz sem prvo user posted image  zanosila normalno brez kakšnih problemov,ko pa sem želela še drugega pa ni in ni šlo.Ugotovili so mi neprehodna jajcevoda,imela sem histero in laparoskopijo in na žalost neuspešno.Tako sem šla na IVF,so mi vstavili dva zarodka,oba sta se prijela v prvem poskusu,ampak po mesecu in pol sem enega izgubila in vendarle na srečo donosila user posted image  user posted image  ki je zdaj stara 7 in pol mesecev.
Gugu držim pesti da si user posted image in da boš kaj kmalu dočakala user posted image  ali user posted image .
Na morju si pa le odpočij, v ponedeljek pa nam sporoči novičko in upam da veselo. user posted image


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?