|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam za 10 obletnico
16.8.2007 15:21:53   
livia
A ima kdo predlog kam (čimbližje Lj) naj greva z možem za 10 obletnico in se pustiva razvajat?

Jaz sem imela v mislih kako masažo v dvoje ali kaj podobnega, samo bi rada, da je tudi kaj spolne akcije in da me noben ne moti, ker se nisva "pošteno" naseksala odkar se nam je pridružila tamala.

Pa ne mi predlagat naj si najameva sobo v hotelu, ker mi je to bljak. raje dam potem tamalo v varstvo in sem doma.

Rada bi šla v kak bazen, jacuzi, pol pa da se še kaj dogaja.

Čakam predloge.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam za 10 obletnico
16.8.2007 15:27:41   
Anonimen
Mogoče ima kakšen hotel možnost najema zasebnega jacuzzija in savne. Ker je ta možnost najboljša za tovrstno akcijo, za katero sprašuješ. Ponavadi je na voljo tudi penina, je tudi bar, glasbeni stolp (lahko si vzameta cd- je), pa tudi kaj malega za prigriznit lahko pretihotapiš (grisinije, čokolado, sadje,...).
Pomoje je sigurno kaj na voljo v Lj. Na Štajerskem je več takšnih možnosti. Pobrskaj po netu.
Je pa res supr zadeva za popestritev v dvoje.
Pa še nasexaš se lahko do sitega, ker te nihče ne sliši ob brboranju vode v jacuzziju user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam za 10 obletnico
16.8.2007 15:36:12   
MARTINŠČICA
Sestri smo za darilo poklonili savno s šampanjcem in sadjem. Sta bila oba z možem zeloooo navdušena. Savno sta imela čisto zase, seveda sta se tudi pobongala. Je pa ta zadeva baje zelo znana naokrog. Spletka: http://www.cometobabica.com/

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam za 10 obletnico
16.8.2007 18:39:14   
Anonimen
Jaz samo za Čateške toplice vem, da si lahko za dve uri zakupiš prostor za rimsko-irske kopeli, in če ne želiš, te noben ne moti, lahko si še šampanjček naročiš. Po želji vaju pridejo zmasirat, lahko se pa sama drug drugega. In tam imaš na voljo savno, bazen, jacuzzi, masažno mizo... Super zadevca. Midva sva bila zelo zadovoljna, pa še drago se nama ni zdelo, samo se ne spomnim cene, je bilo pred dvema letoma in pol.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam za 10 obletnico
16.8.2007 20:48:15   
sisi80
Dobrna - čokoladna masaža v dvoje. user posted image

_____________________________

Moja fanta sta smisel mojega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam za 10 obletnico
17.8.2007 7:30:49   
orhideja75
Jaz bi ti tudi predlagala čokoladno masažo. Drugače pa v kakšno savno, ki jo lahko rezerviraš, da sta potem sama. Sam jaz tam ne bi ... (digi dagi), ker nikol ne veš, kje so kakšne kamere. Sem pač taka. Itak bosta verjetno dala tamalo v varstvo in potem, ko prideta domov se pa še "pošteno" naseksajta user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam za 10 obletnico
17.8.2007 8:22:33   
F*S*M
http://www.zdravilisce-lasko.si/sprostitev_kopeli.php

dianina kopel ali pa apolonova v laškem


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam za 10 obletnico
17.8.2007 8:36:45   
MAJDA22
Zdravo!

Tudi jaz mislim, da bi bila Dianina ali Apolonova kopel super. Je še možnost da imaš poleg kopeli večerjo.
Midva sva darilni bon (kopel + večerjo) dala prijatelju kot darilo za rojstni dan.
Odziv: Super!!!!
Res priporočam!

Lp!

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam za 10 obletnico
17.8.2007 9:51:41   
Taula
Meni pa ni razlike ali najeti sobe, ali jakuzi. Itak gredo vsti tja seksat.user posted image  Razlika je edino to, da je jakuzi malo drugačen plac-sobo imaš doma.user posted image

Ali pa če najameš privat sobo z jakuzijem za eno noč. Ideala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam za 10 obletnico
17.8.2007 10:03:49   
mojsoncek
Kaj pa Terme Snovik:

http://www.terme-snovik.si/


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam za 10 obletnico
20.8.2007 11:06:35   
livia
Snovik poznam, samo po mojem ne ponujajo nič takega. Zasebnega.

Pa še to. Ker sem noseča, savna niti ni najboljša rešitev. Raje kaka masaža in jacuzzi ali bazen.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?