|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Veet trakovi
16.8.2007 19:52:44   
Anonimen
Za crknit. Limam, limam, vlečem dol, pa spet, pa spet. Pa nič....
In tako sem uničla vse trakove, dlake so pa vse ostale gor.user posted image user posted image user posted image

Ne pustim se več nategnit preko TV reklam.

A vam delujejo ti trakovi? Ker sem kasneje enih 5 krat prebrala navodila in ugotovila, da je bil postopek popolnoima pravilen.user posted image


Posledice: zelo zažgana koža na nogah.user posted image  peče, peče..zdaj je pa hladilno mazilo v igri.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 19:57:43   
kjava
Najbrž maš prekratke kocine user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:00:24   
Anonimen
Ne boš verjela, sem si jih šla prej merit.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:01:55   
Naja31
Jaz veet trakce uporabljam za nad ustnico in sem super zadovoljna.
A dovolj hitro potegneš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:02:43   
donnyka
sva ze dve-sej pol gre s tistimi robčki ves vosek dol sam delujejo pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:07:51   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Za crknit. Limam, limam, vlečem dol, pa spet, pa spet. Pa nič....
In tako sem uničla vse trakove, dlake so pa vse ostale gor.user posted image user posted image user posted image




... mi je zelo znano. Pa imam drugače zelo redke kocine, ampak je več kot 70% gor ostalo. Sva se pa s sestro prav fajn narežale zunaj na vrtu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:08:36   
Naja31
Mogoce pa ne držita dovolj časa trak na koži in se potem ne zalima dovolj.
Ne vem, jaz res nimam nobenih težav. Mogoče je pa tudi razlika med nogami in predelom nad ustnico.

(odgovor članu donnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:10:56   
Olivija
Nad ustnico meni tudi delujejo, na nogah sem pa poskusila vse možne variante, pa ni bilo kakšnega zadovoljivega učinka user posted image



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:12:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Nad ustnico meni tudi delujejo, na nogah sem pa poskusila vse možne variante, pa ni bilo kakšnega zadovoljivega učinka user posted image





No, jest sem samo noge probala. In ni učinka.user posted image
Ajme, oči me je doma vprašal, če me je sonce ožgalo.user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:17:47   
dulcinea
Jaz imam tudi one male za nad ustnico. Tud tiste malo pustijo. Za noge  sem pa imela zdaj strep trakove in so kar potegnili večino dol. Tud krajše. Kar ostane paše s silkepilom potegnem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 20:19:54   
Spark
Jaz jih kar dostikrat uporabljam, in sem kar zadovoljna. Je pa tako, da če so dlake prekratke, ali pa če je koža malo vlažna ali masna, ne funkcionira najbolje. Pa takrat ko je vroče, so tudi trakovi hitro preveč segreti in tudi ni pravega efekta. No pri meni je še tako, da mi mož pomaga pri depiliranju. Jaz zalepim trak, on ga pa stran potegne. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 21:32:48   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Za crknit. Limam, limam, vlečem dol, pa spet, pa spet. Pa nič....
In tako sem uničla vse trakove, dlake so pa vse ostale gor.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Pri meni je bilo isto,sem obupala pa še sploh vse trakcev porabila nisem ,rajši ostanem pri britvici ali pa grem h kozmetičarki na voskanje.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 21:38:20   
tt79
A maš taoranžne-za občutljivo kožo?
Če imaš pol je tu problem, men tut s taoranžnimi ne gre nč doluser posted image
Tarumeni so pa zakon...noge, bikini, nč ne ostaneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 21:44:05   
Anonimen
Modra škatla, za občutljivo kožo. Pol mi je pa še robčkov zmankalo, da si nisem mogla vsega voska dol dat.user posted image  Ja pa jedilno pršlo v uporabo.user posted image

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 21:55:06   
Anonimen
Jst sm si kupila tut te ta modre, sensitive. Sej dol je slo na dolocenih predelih noge, nekje pa nic. Pa ok, cist ta kratke so itak ostale. Samo da sem bila po 1-2 tednih ze nazaj medo. Zdaj na morju sem bila pa napol medved in so mi dlake lepo posvetlile in zgleda za 10% manj grozno. Ampak jaz sem to pocela na zg. delu nog - po stegnih. Od kolena navzdol sred poletja ne morem cakat na 1cm dlake user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Veet trakovi
16.8.2007 22:00:11   
Anonimen
Pr men so tud vse dlake ostale na svojem mestu.

Podarim trakove če katera rabi.

Bom raj ostala pri mašinci al pa dep. kremah.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Veet trakovi
17.8.2007 10:03:52   
sazi
Jaz s tem, da bi dlake ostale tam, kjer so, nimam težav. Problem mi predstavlja to, da i del dlak populi, del pa potrga in potem res hitro zrastejo nazaj. Se pa s trakovi uspem znebiti skoraj vseh dlak (razen na nekaterih predelih, kjer se trak težje nalima). Tudi da bi imela kakšno rdečino, se mi še ni zgodilo.
Vedno nalepim trak, nekajkrat po njem močno pogladim (da se čuti, da se segreje) in potem hitro potegnem - na mestu traku je čisto gladko. Vsak trak lahko uporabim za 4-6 potegov. Robčkov skoraj ne potrebujem, ker mi na koži ne ostaja nič voska.
Pojma nima, kakšne barve je škatla - mislim, da je bila rumena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Veet trakovi
17.8.2007 10:25:55   
Olivija
Mogoče je bilo pa res preveč toplo in se vosek ni strdil, kaj pa vem, bomo še enkrat pobali, ker načeloma mi je ideja čisto všeč.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Veet trakovi
18.8.2007 16:52:40   
K_a_t_j_a
Jaz jih pa uporabljam kar od DM-ove znamke Balea in sem zelo zadovoljna z njimi pa še drage niso tak grozno.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Veet trakovi
22.8.2007 8:28:22   
nu_tella
Ojla!

Jaz sem tudi kupila najprej za občutljivo kožo in skor znorela, ker mi je pol dlak gor ostalo. Pol sem pa še vseen probala rumeno škatlco in je the best.  Sicer res ne populi čisto čisto vseh dlak, je pa zihr britje pol enostavneje pa poredkeje ;)

Mi pa ni čisto jasno zakaj, če se depiiram s strojčkom dobim obupne vraščene dlake, ko začnejo te spet rasti. Če  pa uporabim trakov jih pa nimam (tok, tok na les ;) )?!?! A ma katera tudi take "probleme"? Ker strojček mi tam leži in mečem dnar stran za te trakove... ker vseeno niso tkoooo zlo poceni.


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Veet trakovi
24.8.2007 20:48:52   
Luckica
Mah tile trakovi so za en ku......  rajši si kupi kakšen epilator

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Veet trakovi
27.8.2007 23:39:25   
malecka
se pridružujem men so traki tud en k........ vredni.ni nič tako kot pravijo. pa ziher hitro potegnem dol. se mi je pa zgodilo, da mi je mali nalimal na nogo tisti srebrni trak, mislim da je od tese, ko sem bila najbolj kosmata user posted image in vam povem niti ene dlačice ni ostalo, ko sem potegnila. sem rekla mulcu da je dober.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Luckica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 9:54:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Veet trakovi
30.8.2007 12:17:29   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

men so tut te trakovi čist zanič. pa še vosek ti pustijo po nogah. raje si kupi silkapil, toplo priporočam. parkrat ti gre sicer na jok user posted image , ampak potem se pa kar navadiš na mučenje user posted image


se strinjam user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Veet trakovi
30.8.2007 13:40:47   
amalija
Meni so tarumeni super - je pa res, da jaz jih narežem na krajše dele (nr. na tretjine za po nogah, drugje na četrtine), ker se mi zdi, da gre tako ful lažje. Je pa res treba potem večkrat potegnit.
Pa živcirajo me tisti robčki - tudi če jh ne bi dali zraven, ker jih je itak premalo user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?