|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemeroidi
18.8.2007 14:35:23   
hayat
kako odpraviti tezave z hemeroidi v nosecnosti?
to tezavo sem imela ze v prvi nosecnosti vendar ne tako grozno kod je sedaj v drugi nosecnosti. ce mi lahko kdo kakorkoli pomaga z kaksnim nasvetom? so zelo tezavni ko pridejo ven-kako jih odpraviti??obstaja kaksno mazilo ali karkoli,samo da pomaga??user posted image
hvala vsem za nasvete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemeroidi
18.8.2007 14:55:10   
Geja
Za nosečnost ne vem, jaz sem jih imela ko sem rodila. Pomagala so mi svečke Faktu, vendar se dobijo samo na recept.

Pa suhe slive namočene in potem to piješ... to so meni svetovali...

lp,
Geja

(odgovor članu hayat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemeroidi
18.8.2007 15:16:53   
Anonimen
V lekarni si kupi ene take lističe, ki se dajo na hemeroid. So prav za nosečniške hemeroide oz. po porodu.

Od Multi-Gyn BIOCLIN. Pomagajo pa 100%

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemeroidi
18.8.2007 18:48:23   
triša
Najbolj pomaga da se po potrebi umiješ s čimbolj hladno vodo, pa led na rit. Jaz sem mela ful hude po porodu tako da tudi sedet nisem mogla, pa mi je led pomagal v parih dneh. Pa še kašno rektalno mazilo pojdi iskat k dravniku pol boš pa vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemeroidi
19.8.2007 12:13:55   
sisi80
Jaz sem imela najhujšo obliko hermeroidov tako med nosečnostjo, da po porodu rajši ne govorim.

Med nosečnostjo sem poskusila vse, pomagalo nič.

Po porodu mi babica prinese domače šentjanževo olje. Mazala sem si, redno tisočkrat tuširala z mrzlo vodo. Počasi je nehalo boleti, zunaj so še bili. Čez en teden je vse minilo.

Poskusi.


_____________________________

Moja fanta sta smisel mojega življenja.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemeroidi
22.8.2007 17:50:17   
hayat
vse se vam prav lepo zahvaljujem za nasvete. sem poskusila listice,olivno olje in hladno vodo ter led na ,,rit,,. malo je pomagalo-za koliko casa pa nevem. najhujse je ko ti pridejo ven pa nazaj noter ne grejo-ampak to je vse del tega procesauser posted image .

lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hemeroidi
23.8.2007 7:39:48   
suzolinka
Jaz sem jih imela celo nosečnost pa je bila prebava tipitopi. Ginekologinja mi ni hotela predpisati nič!!! Je rekla, da se bodo itak skoz delali, ker otrok pritiska na črevo ... da naj hladim. Potem sem na RR prebrala, da pomaga zmrznjen grahuser posted image user posted image user posted image Sem ga zavila v papirnat robček in hladila pa ponavljala in ponavljala. Je pomagalo pa se je spet ponovilo. Po porodu je bilo seveda še huje, ampak sem takoj dobila Faktu kremo, za domov pa Modolex. Tega dobiš tudi brez recepta

(odgovor članu hayat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hemeroidi
23.8.2007 9:16:16   
Ketrin24
živijo!

jaz jih sicer nimam, jih je pa mami vedno imela, celo po porodu ji je cela kepa črvesa ven pogledala. Bolelo je kot pri norcih.  Ful ji pomaga  krema MULTI - ORAL
sicer je ta krema za herpese vendar ji je zdravnica priporočala to kremo. Moji mamici je pomagalo. Probaj izgubit nimaš kaj.

Srečno in lp

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hemeroidi
23.8.2007 13:32:18   
sonchek
V nosečnosti je bolj priporočljiva krema Modolex, kot Faktu...vsaj tako so meni rekli in modolex se dobi tudi brez recepta v lekarni...meni je kr pomagala...morm rečt...

Pa srečno...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Ketrin24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hemeroidi
23.8.2007 13:49:20   
Tiamo
meni nič ni pomagalo, ne modolex, ne lističi...potem mi je tašča prinesla od Justa Tee tree in v parih urah ni bilo več bolečin in nazaj so šli, niso čist izginili. Po porodu po cca 4 dneh, jih nisem več imela.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hemeroidi
23.8.2007 14:04:48   
Antigona
Tea tree krema od Justa dela čudeže. Poleg tega je uporabna za malo morje stvari!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hemeroidi
23.8.2007 22:55:31   
simona76
Meni so se pojavili ob porodu, kar čutla sem da je črevo pogledalo ven, bolelo kot user posted image . Sem jih imela namesto šivov. In sem že tam dobila Modolex, pa za domov in je to pomagalo. Mrzla voda in ta krema, pa pravilna hrana in sem se jih rešila user posted image .

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hemeroidi
24.8.2007 15:30:51   
sasa79
A GINEKOLOGINJO SI VPRAŠALA ZA NASVET? JAZ UPAM, DA JIH NE BOM IMELA, KER VIDIM MOJO MAMO KAKO ŽE 28 LET TRPI IN JI NIČ NE POMAGA. PA JE ŽE PROBALA MARSIKAJ.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hemeroidi
30.11.2008 20:40:49   
daisič
jaz sem imela zelo velike hemeroidem v 8. mesecu nosečnosti in po porodu, probala sem Modolex mazilo, ene tablete proti hemeroidom, led, faktu mazilo - nič ni pomagalo- pomaga edino čisto na začetko, če je vozliček čisto majhen. Edino kar mi je pomagalo so bili žajbljevi obkladki, ki so zmanjšali oteklino (če pa so hemeroidi že polni krvnih strtkov, pa pomaga samo rezanje pri proktologu). V vrelo vodo daš malo žajblja (malo, ker je močen), pustiš stati 20 minut, daš v hladilnik in hladne obkladke daš na hemeroid, držiš vsaj 20-30 min. upam, da bo tudi tebi pomagalo

(odgovor članu hayat)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hemeroidi
1.12.2008 7:36:56   
borabara
Tea tree , je zakon! takoj naroči od justa to kremo, jz jo kr redno uporabljam tudi za vnetja!

Drugače je pa tudi zelo dobra stvor, avstrijska krema hadensa!!!!! tudi takoj pomaga


lp
nin@

(odgovor članu daisič)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hemeroidi
1.12.2008 14:02:40   
dejček
poskusi HemoClin, dobiš ga v lekarni brez recepta in je varen v nosečnosti. Drugače pa poskrbi za čimmanj napenjanja ob veliki potrebi z primerno prehrano (donat, slivov sok, lanena semena namočena v vodi in ogromno tekočine).

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?