|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  328 329 [330] 331 332   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:12:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85
pol pa bi lahko ena imela čez seznamček,kako izgubljamo kg in obseguser posted image



Lubica moja user posted image , a ti to malo provociraš, hm, hm user posted image   Sem danes na tehtnico stopila pa obseg sem si zmerila... Ko sem prišla iz kopalnice, sem izgledala takole user posted image   Meni se zdi izguba kilogramov in obsega čista znanstvena fantastika.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8226
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:15:09   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Ko je bilo ravno enih 15 strani nazaj govora o tem, da so junijke li julijke 400 strani naklofale sta se pa Sandra in Tianna razjezili......in akcija user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8227
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:16:19   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka
Lubica moja user posted image , a ti to malo provociraš, hm, hm user posted image   Sem danes na tehtnico stopila pa obseg sem si zmerila... Ko sem prišla iz kopalnice, sem izgledala takole user posted image   Meni se zdi izguba kilogramov in obsega čista znanstvena fantastika.


user posted image user posted image user posted image ma si smešna...kg bodo šli pol sami dol,boš videlauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8228
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:17:21   
sandra85
žabonka-pa saj imaš samo +11kg...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8229
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:24:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

žabonka-pa saj imaš samo +11kg...


Ja, samo občutek je pa kot, da nosim 111 kg...user posted image  Saj vem, da bo kmalu šlo vse dol - še kakšen kg večuser posted image  

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8230
   RE: Septembrke
18.8.2007 13:47:00   
nena80
Punce, ne se sekirat,...ker do 15 kg ni nič,... meni je zadnjič moj user posted image  rekel, da grem že kot "buldožer"user posted image user posted image  Jih imam pa še vedno malo manj kot onuser posted image user posted image user posted image ...

Počutim se pa kot nasedli kit, ki čaka, da ga pridejo polivatuser posted image user posted image ...ali pa kot user posted image , sam tale je bolj vitek, bolj kot pravi slon...no razen rilčka nimamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8231
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:06:42   
dorotea
Žabonka, duskamb, nora, hvala za info glede plenic. Če bo moj v LJ, ga pa res pošljem še do Domžal. A bo zadosti 20 plenic in kolko povijalnih??? A sej najbrž piše na seznamčku.Nora, tud meni se ni prvič dobro strdila torta, drugič pa ja...po mojem ker sem dala prvič sveže sadje mokro, drugič pa zmrznjene gozdne sadeže, pa je bolje uspelo in 4dl, namesto 5dl smetane.
Pozdrav cukrček! Lepo slišat, da sta mala dva taka angelčka. Manca je navdušena, ne? Punce  so najbrž  bolj  za met mlajše dojenčke...čeprav ni nujno. Boste še ostale povedale, kako bodo vaši prvorojenci odreagirali...jaz ne bom še imela teh težav - ali pa ne težav.
Cuma, recept dobiš na netu, ni moj: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6880
Pozdravljena nena! tegauser posted image pa uporabljamo za vse druge stvari...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8232
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:21:27   
nora
dorotea, jaz sem kupila 20 tetra in 4 povijalne plenice. Babica v šoli je rekla, da kupimo 10 tetra in 2 povijalni za zacetek, ker mogoče ne bo treba široko povijat, če pa bo treba, potem rabimo 30 tetra in 5 povijalnih in jih lahko pol dokupimo. Jaz sem nekaj vmes kupila. user posted image

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 8233
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:27:01   
Anonimen
hej vsem!

no moje pobožne želje so ostale samo pobožne želje.

Sem še tu.

evo res štikliram še tazadnje stvari - danes poskrbela za poln hladilnik. 

otroček je miren. mene boli vse. spala sem pa bolj malo, pa ne zaradi bolečin, ampak klasične nespečnosti - zbudila sem se ob 2h in ko da je bel dan, prebedela dodobre tri ure, do ene pol šestih, potem pa zaspala do osmih... kaj mi je bilo??? boh, malo sem upala da to kaj pomeni ampak je bilo vse mirno!


(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 8234
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:29:11   
Anonimen
trenutno jem ananas. baje pomaga

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8235
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:34:38   
lumpa6
kaj ti bojo sprožli porod?


ja najprej naj bi mi inzulin dal stran pol pa akcijauser posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8236
   RE: Septembrke
18.8.2007 14:57:48   
Anonimen
Živjo souser posted image .

Guppy: kako lepo te brat po tolikem času. Sem res vesela za malčka. Ti pa si boš tudi opomogla, boš videla. Evo eno veliko user posted image  (beri za srečo), da boš čimprej okrevala.

Cukerček: sem tudi zate zelo vesela. Malo vama z Guppy zavidam, ker vidve že zibata, jaz pa moram še malo počakati.

Lumpa6: bom močno stiskala pesti. Tudi tebi pošiljam eno veliko user posted image  za srečo. Drži se.

Vas lepo pozdravljam, se še tipkamo,

T.

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 8237
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:01:12   
PBJ
Ko sem že pri CR: koliko vas je že imelo CR in ali kaže na to, tudi v drugo? Ste imele prvič lokalno ali splošno anestezijo?


Imela  sem CR z lokalno anestezijo in drugič bi naj bilo tudi tako.

Po CR sem imela največ težav s hrbtenico, ker me je bolela da je joj. Verjetno zaradi lokalne, ki sem jo dobila v hrbtenico, ker me je od tam navzdol bolelo. Pa kar tri ure je minilo, preden sem noge spet čutila. Ostale na intenizivni so veliko prej. Mogoče je sem dobila preveč močno dozouser posted image
Ko sem prišla domov mi je bilo veliko olajšanje, ker mi je mož res vse pomagal. Še vstajat se nisem mogla zaradi hrbtenice.

Nefretiti, jaz sem bila tudi ginekološko op. zaradi tumorja na jajčniku in zarastlin (endometrioza). Takrat sem imela splošno anestezijo. Vem, da sem bila veliko bolj "zadeta" od splošne anestezije.
Vse tri brazgotine so minimalne in lepo zaceljene. Tudi od CR je lepo zaceljena in čisto spodaj nad sramno kostjo.

Zdaj pa greva z možem cvetlično okno čistiti. Tako je ogromna, da morava biti dva.

Pa ne preveč čvekat, ker ne morem predolgo sedeti in brati. user posted image user posted image Noge takrat še bolj zatekajo.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 18.8.2007 15:04:27 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8238
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:20:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna


PS: Tiste, ki jutri to berete; ne se preveč jeziti. user posted image  


tianna je kriva user posted image


KDO??

user posted image

Zdaj pa moram še jaz prebrati kaj vse ste napisale v tem dopoldnevu. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8239
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:22:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Tianna in Sandra... zdaj sem zaradi vaju porabila skoraj pol ure user posted image . Ne, saj nisem jezna. Kaj konkretnega tako nista napisali, je pa fajn vajine smeške gledat user posted image .




A tega misliš?

user posted image    user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8240
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:24:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

tianna pa še spi user posted image

ali pa gor ne upa user posted image


Ja Sandra, gor si nisem upala. user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj si pa ti ne upaš, ker sem jaz online a? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8241
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:26:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Ko je bilo ravno enih 15 strani nazaj govora o tem, da so junijke li julijke 400 strani naklofale sta se pa Sandra in Tianna razjezili......in akcija user posted image


user posted image user posted image user posted image



user posted image

Me je Sandra prisilila.  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8242
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:31:19   
nena80
tegauser posted image pa uporabljamo za vse druge stvari...user posted image user posted image user posted image


Saj zato je revček pa tko vitekuser posted image user posted image

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 8243
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:36:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dorotea

A bo zadosti 20 plenic in kolko povijalnih???



Jaz imam 30 tetra plenic in 10 povijalnih. Tetra plenice bom uporabljala za na podlogo na previjalni, pa za kupčke podirat, pa... Itak pa mislim Brino na široko povijat ne glede na rezultate UZ - "ziher je ziher"user posted image

Mene danes tudi dajejo lažni popadki - vsake toliko mi otrdi trebuh, potem me malo pošpika v križu, potem pa mir. Po moje se samo pripravlja vse skupaj. user posted image je še zelo živahna, tako da dvomim, da bo v kratkem akcija... Pregled pri G imam pa v sredo.



(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8244
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:41:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

tianna,             user posted image 36t0d,     +14kg,                  (98cm)



Popravek.. Te mere so na točno 34t0d. Ja bi blo lepo ja, če bi bila že v začetku 37.user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8245
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:43:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti
Jaz sem včeraj nabrala malinove liste, sedaj pa me bega, koliko moram dat.


A tudi ti boš pila domačega? Pa si posušila liste?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8246
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:50:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Jaz imam 30 tetra plenic in 10 povijalnih. Tetra plenice bom uporabljala za na podlogo na previjalni, pa za kupčke podirat, pa... Itak pa mislim Brino na široko povijat ne glede na rezultate UZ - "ziher je ziher"user posted image



Jaz tudi mislim široko povijati ne glede na razultate UZ. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8247
   RE: Septembrke
18.8.2007 15:51:19   
Anonimen
Aja, Žabonka; to se da eno npr. Pampersko, potem eno tetra in čez povijalno, al kako? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8248
   RE: Septembrke
18.8.2007 16:01:27   
lumpa6
Aja, Žabonka; to se da eno npr. Pampersko, potem eno tetra in čez povijalno, al kako?


tako je ja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8249
   RE: Septembrke
18.8.2007 16:01:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Aja, Žabonka; to se da eno npr. Pampersko, potem eno tetra in čez povijalno, al kako? user posted image


Ja, tako sem jaz razumela. Potem user posted image se zaradi vsega tega "štofa" med nogicami, vse prav postavi... Če se motim, naj me, prosim, kdo popraviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  328 329 [330] 331 332   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  328 329 [330] 331 332   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?