|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Papice iz trgovine
18.8.2007 22:16:29   
Matri
Pozdravljene!Mene pa zanima, kdaj ste, ce je katera to prakticirala, zacele dodajati otroku papice iz trgovine.Moj otrok bo pravkar star 4 mesece, a sem ga rodila 5 tednov prehitro in sedaj nisem cisto prepricana, a naj zacnem ze sedaj s papicami, na katerih pise od 4. meseca, ali naj racunam 4 mesece od roka poroda?

lp

_____________________________

3. bejbi april 2007, 5. tednov prehitro, 2825g 47cm
2. bejbi avgust 1997, rojen v 42. tednu, 3550g 53 cm
1. bejbi februar 1996, rojen v 42. tednu, 4.220g 53cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Papice iz trgovine
18.8.2007 22:20:31   
Anonimen
Papice=kašice? user posted image

(odgovor članu Matri)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Papice iz trgovine
18.8.2007 22:34:35   
Matri
user posted image Ja, ta pripravljena hrana, kot Hipp ipd, pa cajcki s sokovi...

_____________________________

3. bejbi april 2007, 5. tednov prehitro, 2825g 47cm
2. bejbi avgust 1997, rojen v 42. tednu, 3550g 53 cm
1. bejbi februar 1996, rojen v 42. tednu, 4.220g 53cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Papice iz trgovine
19.8.2007 1:00:27   
BaByGiRl
 MIdve sva tudi stari 4 mesece. Pa sprobavava marskaj.
Počasi lahko začneš, če želiš, ampak če je še vedno zadovoljen z mlekom...
Midve sva probali, ker včasih sploh noče več mleka ,..raje strada...pa kupljenih sploh noče.user posted image
Je pa res, da sem zadnjič kupila nekega piščanca z rižem,....fuj...ja, pasja konzerva bolje diši. Pa sem ji vseeno probala dati...mi jo je skoraj vrglo iz stola. Nekateri otročki pa to jejo z užitkom.

(odgovor članu Matri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Papice iz trgovine
19.8.2007 7:55:34   
anajmad
Jst sem se kr držala koirigirane starosti.Mi smo bili 14.T prezgodaj in sem se zelo bala alergij. Sem pa dala prvo Uli za probat korenček od Hippa. Za tisti dve žlici,ko daš probat,se res ne splača kuhat.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Matri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Papice iz trgovine
19.8.2007 8:41:36   
Marogica
Naš ta mlajši se je rodil 4 tedne prezgodaj. Z uvajanjem sem začela nekje okrog 5. oz. 5,5 meseca. Nisem hitela.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Matri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Papice iz trgovine
19.8.2007 9:00:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Naš ta mlajši se je rodil 4 tedne prezgodaj. Z uvajanjem sem začela nekje okrog 5. oz. 5,5 meseca. Nisem hitela.


Enako.

LP

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Papice iz trgovine
21.8.2007 21:02:17   
* Mateja *
Jaz nisem čakala, da je dopolnil koorigiranega pol leta. Sem mu dala tam okol njegovga 4 koorigiranega meseca, ker mi mleka ni tel pit in hrano je pa zagarabu. Tako da je čisto odvisno!
Nisem mu pa dajala kupljenih stvrai, sem mu vse doma delala, razen akkšen sokec če je bil kupljen, al pa za na pot jesmo kupili kaj kupljenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?