|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Utrujenost
21.8.2007 18:25:28   
zolika
Pozdravljene!

Sem v 6t in ni mi jasno kaj se dogaja z menoj? Skoz sem nenormalno utrujena! Imam občutek kot, da se nikakor ne morem naspat! Samo spala bi in ležala - počivala - ne delala NIČ! Se vam to dogaja oziroma "kakšno je zdravilo"? user posted image
Ker tako zelo "lena" pa res ne morem bit...kaj ne???

Hvala in pozdrav!


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 21.8.2007 20:54:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 18:35:24   
Anonimen
Nič posebnega se ne dogaja s teboj - samo noseča siuser posted image  Na začetku smo vse utrujene in zaspane. V drugem trimesečju je na vrsti akcija, v tretjem pa spet malo "zabremzaš". Ti kar poslušaj svoje telo!
Pa lepo nosečnost!

(odgovor članu zolika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 18:35:56   
LuLu
Pri meni je tudi bilo tako. Nekaj časa utrujenost, pa potem polna energije, pa spet utrujenost.. sem imela takšna obdobja skozi celo nosečnost. Nič nenavadnega. Ti se samo naspi user posted image

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 19:25:48   
nora
oh tudi jaz sem skoz spala na zacetku nosečnosti. Skoz sem spala in sem zmeraj bila nenaspana. Uzivaj! Pozneje se bo spremenilo, v zadnjih mesecih mogoče niti ne bos mogla spatuser posted image Jaz zdaj komaj najdem ustrezni položaj, da zaspimuser posted image še dalje težje je.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 19:47:40   
eva78
Zolika, utrujenost je čisto normalen pojav. user posted image Meni se je od vsega začetka dogajalo isto,z razliko,da mi je bilo še  zelooo slabo in še kup drugih težav.... Zdaj ko sem nekje med 11 in12 tednom,je bolje s slabostmi - samo še popoldan ali zvečer, še vedno pa se mi nič ne da.

V službi sem imela kar slabo vest, ker nisem mogla stvari opraviti tako, kot sem jih lahko včasih, pa tudi doma ne naredim skoraj nič, čeprav sem bila vedno še kar delavna.
Vendar se ne sekiram,zdaj sem na vrsti jaz in moj otrok, in tudi za tebe naj velja enako pravilo.user posted image  Lepo je, če ti lahko kdo kaj pomaga, komur pa kaj ne paše, pa naj ga koklja brcne... veš kam.




(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 19:54:43   
Ilije
NOSEČA SI!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 19:57:15   
Anonimen
poleg nosečnosti je to po mojem tud mal vreme, enkrat sonce pol dež, enkrat ful vroče drugič bi rabu skor bundo

(odgovor članu Ilije)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 20:02:27   
MiRaNi
Tudi jaz sem na začetku nosečnost skoraj prespalauser posted image . Če ne bi bilo treba iti v službo, sigurno bi. V službo sem začela zamujat - najprej minuto na koncu že po 10 - in tako je ostalo do porodniške, ker zjutraj enostavno nisem mogla vstat pravočasno. Še dobro da imam razumvejočega šefa.

no po prvem tromesečju pa vse do konca nosečnosti pa sem bila polna energije- moji me niso mogli dohajat.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 20:08:44   
naraščaj
Ojla, za razlkiko od ostalih pa se je moja utrujenost nadaljevala še v drugo tromesečje in sedaj tudi v začetek 3/3 . Ko mam možnost smuknem v poslo, sicer pa sedaj čedalje težje ležim - bolečine v hrbtenici..

Ti se sam naspi in naj ti drugi pomagajo pri ostalih opravilih.


Pa srečno


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 20:16:59   
sisi80
Jaz bi samo spala in spala skoraj vso nosečnost. In tudi sem. Je rekel moj dragi, da ga skrbi, kako bom dojenčka porihtala. Pa je v zadnjem delu nosečnosti le minila ta utrujenost in bila sem spet stara.

_____________________________

Moja fanta sta smisel mojega življenja.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UTRUJENOST
21.8.2007 23:01:49   
2 Sraki
Men se je zadnje tri mesece zadeva šele izboljšala, prvih šest pa sem jih kar prespalauser posted image .

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UTRUJENOST
22.8.2007 0:05:03   
Anonimen
Tako kot pravijo druge : NOSEČA SI! user posted image user posted image user posted image

Ja, saj sem jaz bila na istem, ker sem pa bila brez službe, lahko verjameš, da sem cele dneve samo preležala, brez da bi kaj pospravljala.. Lenoba jaz user posted image user posted image

No, se mi je pa utrgalo, pa je potem vsak dan bilo čisto. Na začetku lenobna, proti koncu aktivna user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?