|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glava "obup"
26.8.2007 15:17:44   
pink
ojla!
mene pa full zanima če še kero zelo boli glavo v času nosečnost, bolj na začetku.
mene tko boli da je za znoret........user posted image
pa če ma kera kašen nasvet razen lekadola k ga baje lahko uzameš, če je res nujno! full bi bla vesala kakega nasveta, hvala punce!!!!!!user posted image
lp,
pink
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glava "obup"
26.8.2007 15:21:24   
crci06
ogromno tekočine, ne biti na vročem soncu, če gre stvar v smer migrene, malo pomaga zatemnjen prostor...

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glava "obup"
26.8.2007 15:33:49   
pink
ej full hvala moj_moj bom poskusla če mi bo to kej pomagala, upam da mi bo...
upam da bo kmal konc te vročine...
lp,
pink

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glava "obup"
26.8.2007 17:20:06   
kajalin*
mogoče ješ tablete folne kisline?mene je zarad njih bolela glava,ko sem nehala se je glavobol nehal.

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glava "obup"
26.8.2007 17:55:45   
sonce78
Mene je tudi v začetku nosečnosti skoraj vsak dan bolela glavauser posted image , po 15. tednu pa so glavoboli prenehali. Meni je pomagala šumeča tableta magnezija (Magnesol).

Lepo user posted image in čimanj glavobolov ti želim!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glava "obup"
26.8.2007 19:12:23   
pink
ojla!
hvala kajalin
ja točno tako jem folno kislino!
upam da me pol res nebo več bolela glava.do kdaj jih že moraš jemat?
lp,
pink

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glava "obup"
26.8.2007 19:15:42   
pink
ojla!
tut tebi hvala sonce 78.
sej to jih najbrž dobiž v lekarni al pa v keri koli trgovini, a neda?
jst še nism bla pr 1 pregledu tko da nevem točno v kerem tednu sm, da bi me že lahko nehala bolet glava.
a kero tut kdaj kej v spodnem delu trebuha boli??user posted image

lp,
pink

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glava "obup"
26.8.2007 21:59:23   
sonce78
Tudi bolečine v spodnjem delu trebuha so normalen pojav v nosečnosti; maternica se prilagaja nosečnosti. Proti krčem v maternici pomaga Magnesol; dobiš pa ga v vsaki lekarni ali spec.trgovinah (npr.Sanolabor).

Za izračun trajanja tvoje nosečnosti pa preštej koliko tednov je od tvoje zadnje menstruacije in dobila boš približen čas trajanja nosečnosti. Par dni lahko odstopa glede na to, koliko dolge cikluse imaš.

Srečno!

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?