|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amniocinteza
25.8.2007 14:57:52   
andreja2000
Lusa ja se  res paše  malo oddahnit med vikendom od mučnega čakanja.Jaz takrat nisem vedela,če kličejo tudi med vikendi,zato sem bila kar napsihirana vse dneve.user posted image
No,če so tinuli rekli,da kličejo med tednom,potem si le malo oddahni.
Še malo,pa boš rešena tega čakanja,držim pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Amniocinteza
25.8.2007 16:54:10   
muzika
ŽENSKE!

Saj ne morem verjet! Na ac sem bila 6. 8., danes pa sem dobila izvid: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Lahko si mislite, kakšen je. Sedaj čakam samo še na morfologijo, pa ajd v šoping. Jupi!

Lusa, zate pa močno držim pest iuser posted image , očitno gre to v MB hitreje kot drugje. Tudi ti boš kmalu tako srečna kot jaz.


Prelep sončen pozdrav, pa da bi vam bil dan vsaj pol toliko lep kot meni.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Amniocinteza
25.8.2007 17:00:07   
andreja2000
muzikauser posted image user posted image user posted image  super in čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Amniocinteza
25.8.2007 18:00:57   
lana38
muzikauser posted image user posted image user posted image  za dober izvid! A ne boš povedala, kaj boste imeli?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Amniocinteza
25.8.2007 21:19:14   
muzika
Zopet bomo imeli fanta. Sicer sem imela nekak občutek, da bo punčka, ampak sedaj to ni več važno, glavno je, da je z njim vse ok.

lp vsem srečnicam in tistim, ki to še bodo

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 10:01:22   
mml
muzika čestitke za hiter in dober izvid in še enega zdravega fantiča user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 12:00:32   
mala pikica
Tinula, malamedika in muzika user posted image user posted image user posted image  Res sem vesela za dobre rezultate. Zdaj pa le uživajte do konca nosečnosti.

Malamedika in muzika, zakaj pa se nista nič pri januarčicah pohvalili? Me bi rade vse delile te radosti z vama. Pa še spol bi rade dodale na naš seznam.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 12:10:09   
malamedika
mala pikica pomoje si mene med januarkami spregledala ker jaz sem takoj tudi tja pisala ko sm dobila izvid AC  pa si me najbrž zgrešila sej nič zato le ta boš vedela drugač pa tudi jaz nestrpno čakam jutri ko imam spet UZ da vidim kaj mi pove sedaj ko so izvidi ACuredu vam pa sporočim ko pridem iz  Lj  tja se namreč vozim na preglede .

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 13:17:15   
Lusa
Muzika čestitamuser posted image user posted image user posted image za fantka.Saj je itak vseeno kaj imamo samo ,da je zdrav ,a ne?Moj mož si zelo želi sina ,jaz pa se nagibam k punčki ,pa vendar nama je najbolj važno ,da bo zdrav otrok.V Mb so meni rekli ,da testi pridejo v 3tednih ,v lj pa žal kasneje ,ker  itak opravlja 3x več nosečnic pri njih AC kot v Mb.Bom že zdržala.Danes je 21-ti dan ,tako ,da upam ,da me ne pojkličejo ,jih bom pa po vsej verjetnosti že jutri jaz ,ker ne zdržim!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 16:39:20   
lana38
Lusa, dobro, da so mejni 3 tedni za tabo. Jaz mislim, da je tvoj user posted image  zdrav in OK. Zdaj je samo še vprašanje, ali je user posted image  ali user posted image . Javi, kaj boš izvedela, če boš klicala. Klicati pa moraš med 14 in 15 uro.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 17:14:08   
muzika
Hvala vsem za čestitke. Počutim se bajno, saj moram priznat, da me je bilo kar strah glede na moja leta.

Lusa: Jutri zate definitivno držim pesti! user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Amniocinteza
27.8.2007 22:15:49   
mala pikica
Lusa, že zdaj mislimo nate user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 9:16:08   
Lusa
Hvala vam za pestke!
Danes bom poklicala , vprašala ,če je vse ok in potem bom presodila ,če je razumevajoča oseba ,da jo še vprašam za spol.Me že matra!

Lana hvala za pojasnilo ,kdaj naj kličem ,no saj bi itak videla na kuverti ,ker so nam tako lepo napisale.


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 12:36:53   
andreja2000
Lusa mislim nate in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 12:48:10   
katka37
Lusa, držim pesti user posted image .

Tudi mene zdaj čaka mučno čakanje po včerajšnji AC. Z vami se da lažje zrdžati.

Muzika,user posted image .

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 14:11:37   
Lusa
Sem klicala in mi je rekla ,da  še izvidi od 6.8. niso bili pregledani in ,da so sedaj komaj pri 1,2.8 in da ji je žal ,ampak da bodo ta teden.Je pa bila zelo prijazna gospa.

Zdaj pa mi sploh ni  več nič jasno ,potemtakem še me lahko ta teden pokličejo ,da je kaj z otrokcom narobe ,ali pa je že izvid pregledal ker od ta višjih ,pa še ni šel skozi sestrine roke.Ma ,mi je res zdaj žal ,da sem sploh klicala , če sem pa tako nestrpna ,eh ,bo žeuser posted image

Zdaj pa lepo dalje pestke stiskat!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 14:12:38   
Lusa
Katka ,tudi zate držim pesti.user posted image user posted image user posted image Pa naj ti hitro minejo dnevi!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 18:13:01   
andreja2000
Lusa rezumem tvoje razočaranje ob klicu.Škoda,da nisi kar vprašala,če je še vedno možnot,da te pokličejo,samo jaz mislim da ne,saj če ni kaj vredu,takoj pokičejo,ker imajo ti izvidi prednost.
Drži se in mislim nate!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katka37 tudi zate pestke za dober izvid user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Amniocinteza
28.8.2007 18:31:26   
lana38
Lusa, če kaj ni vredu verjetno ne čakajo na 4. teden, da bi te obvestili. Tebi že teče 4. teden. Morda se ženski ni dalo iti gledat, kaj piše na listu. Tista, ki sem jo jaz dobila na telefon, pa je šla gledat, pa mi je potem tako zmedeno povedala, da "načeloma" je OK. Je pa tudi rekla, da mora še kolegica pogledati. Tudi meni je bilo žal, da sem klicala in potem sem raje čakala na pošto.
Vse bo OK.user posted image
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Amniocinteza
29.8.2007 11:11:42   
katka37
Punce, nič nisem zasledila o tem, zato moram vprašati-na AC sem bila v ponedeljek, ponoči in seveda še zdaj pa me še vedno kar precej boli trebuh, podobno kot pred M pa še občasni "piki". Je bilo pri vas tudi tako? Drugače pridno počivam.

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Amniocinteza
29.8.2007 11:23:47   
lana38
Te boli zunaj ali notri? A jemlješ Magnesol? Meni so v Lj rekli, da naj jemljem 3 tablete Magnesola dnevno proti krčem maternice. Ker sem to že vedela od prejšnje AC, sem ga začela jemati že en dan pred AC. Če ne jemlješ, čim prej nekoga pošlji vsaj po Donat Mg, ki ima tudi veliko Mg. Da boš dobila enako količino, kot je v 3 tabletah Magnesola, moraš spiti vsaj 4 dcl Donata Mg.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Amniocinteza
29.8.2007 11:33:31   
katka37
Lana, hvala, v MB tega niso povedali, pa se mi je zdelo čudno, da me včeraj podnevi ni toliko bolelo, zdaj se spomnim, da sem spila magnesol. Boli me pa znotraj, krči in bolečine kot pri M. Zdaj je pa že magnesol pri meni.
Kaj bi jaz brez vasuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Amniocinteza
29.8.2007 11:41:52   
andreja2000
katka37 tudi nam so v Lj povedali,naj si kupimo magnesol,v primeru močnejših bolečin pa  predpišejo buskopan tabletke,meni je pomagal magnesol in to 3 krat dnevno!
No,upam,da se ti z magneslom vse lepo čim prej uredi.Pa,počivaj!!!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Amniocinteza
30.8.2007 9:24:14   
Petra35
Pozdravljene. Včeraj sem končnooo dobila pošto in piše 46, **** (normalen izvid). Ufff, končno si lahko oddahnem. Za tiste pa, ki še čakate, vam želim vse OK.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Amniocinteza
30.8.2007 9:52:31   
Azzurra
čestitke petra35 za zdravega fantiča!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Petra35)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?