|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček ne kaka
3.9.2007 11:24:16   
silvy
Naš trimesečnik že 5 dni ni kakal.Vem, da če ne kakajo po par dni še ni panike, ampak vseeno...Ponavadi kaka 1-2x na dan. Je pa polno dojen in sama kar precej pazim na prehrani. Jaz v teh 5 dneh nisem bila zaprta. Mali pa spušča take vetrovrem, da smrdijo kot...Drugače to še kar dobro prenaša. Dala sem mu sladko kamilico, a je nima preveč rad. Kako naj mu pomagam?Hvala za pomoč

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 11:29:03   
eva1
Moja je na začetku kakala vsak podoj, potem pa čezdalje manj, okoli3-4 meseca je kakala na 7 dni, včasih tut na kakšen dan več! če so polno dojeni, je meja za ukrepanje 10 dni, oz. tudi prej, če ima otrok znake da je zaprt-boleč napet trebušček, veliko joka, ga več napenja kot ponavadi, je razdrežljiv..kako pomagati-lahko konico termometra malo namažeš z hladilnim mazilom in ga daš malo v ritko, da razdražiš..potem sladek čaj..

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 11:42:52   
silvy
Hvala! Bom probla to s termometrom...Mogoče pa bo od sedaj naprej manj kakal

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 11:48:39   
Luckica
Čisto normalno je da ne kaka do 10 dni,tako da kar pusti bo že sam.naš cca 2.-3 dni preden se pokaka spuča smrdljive vetrove.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 11:54:17   
silvy
Mogoče bom pa res še malo počakala

Hvala

(odgovor članu Luckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 12:25:37   
livia
Hojla!
Zdaj sem pa jaz tebe našla.
Neli občasno tudi do 10 dni ni kakala. Mani je pediatrinja rekla, naj 11 dan pridem, pa se je vedno prej pokakala, tako da ne vem kak ukrep bi naredila pediatrinja v nasprotnem primeru.
Dokler ga samo dojiš ni panike, če ne kaka pogosto.
Ko boste pa začeli uvajat GH, zna bit pa ta zadeva s kakanjem kar zoperna. GH jih zna čist zapret, še posebej, če se z GH prehiteva.
Kako drugače?
LP

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 13:00:21   
silvy
Ja, zdaj pa si ti mene dobila. Mi smo še kar dobro. Včasih spimo malo boljše, včasih malo slabše. Se kar da...

Upam, da nosečnost lepoi napreduje in da ste vsi zdravi.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 13:34:00   
banki
Zjutraj mu daj par zlick prekuhane sladkane vode (ma kar fejst) preden ga podojis. Dopoldne bi ze moral kakati. Pri nas to deluje.
Moja kolegica svojemu dojencku zjutraj brizgne s sprico v usta malo donata (se nisem probala)-po nasvetu patronazne sestre. Baje deluje.


(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 13:41:38   
arielca
Nam so pomagale zelo sladke kamilice ali pa voda, v kateri prekuhaš slive.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu banki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenček ne kaka
3.9.2007 15:24:11   
baja*
Silvy,
tudi naš trimesečnik že 6. dan ni kakal. Danes sem klicala v ZD in so rekli, naj mu dam pred obrokom par žličk sladkanih kamilc. In sem probala. Ob 14:15 sem mu dala kamilce, pol sva se podojila, čez slabe pol urce pa je bila plenica nabito polnauser posted image . Res deluje! Ampak pripravi se na konkretno porcijo!user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenček ne kaka
4.9.2007 10:36:01   
mirabela
tudi nam je pomagala full sladka kamilica (caj) user posted image , pol je bilo veseloooo user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?