|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
5.9.2007 14:55:51   
ZARA
Ojej, ko berem kakšne težave imate z uvajanjem sem prav vesela, da je Zara tako flegmatičen otrok. Glede tega je pa super, čeprav je zelo vesela, ko jo pridemo iskat. Srečno vsem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
5.9.2007 14:58:08   
dory
prvi dan sem sla,ko se je zatopil v eno igro....vceraj sem komaj sla,ker je tako jokal...no danes, pa me je pred vhodom v razred objel,dal  lupcka in rekel,da ga po juzni ne pozabim pridet iskat:)...moj mali muci....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
5.9.2007 15:07:34   
tinkamiška
No, da napišem kako je bilo danes. Sem potem klicala in so rekli, da je nehala takoj jokat, da je risala, gedala knjigice, skratka, se je pomirila in ni več jokala. Ko sem prišla po njo je ravno nehala jest kosilo in že racala okoli. Je pa vsa nasmejana pritekla k meni in sem morala dat lubčka njenemu noju(igrači). Potem pa je že hitela klicat ostalim papauser posted image
Jutri jo moram pa pripeljat bolj zgodaj in bo tudi tam do konca kosila. Upam, da ne bo hujše kot danes in da bo še hotela it...

Tudi jst želim, vsem, da bo tole uvajanje hitro za nami.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
5.9.2007 16:43:39   
Anonimen
Joj jaz tudi ko berem sem prav srečna, da se nisem rabla tak sekirat in jokat.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
10.9.2007 9:20:53   
Pikca
v našem vrtcu so nam že na uvodnem sestanku rekli, da se moramo od otroka poslovit, ne smemo se izmuznit. v praksi smo na začetku naredili tako, da sem se poslovila takrat, ko smo videli, da se je mala zaigrala. danes, tretji dan, pa sva se poslovili v že garderobi in je šlo brez joka. stara je pa 3 leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
11.9.2007 9:05:00   
marelicaa
Prvi dan sem naredila tako, da sem enostavno šla in ni bilo nobenega joka. Drugi dan sem pomahala in ker so se že igrali, me naš fant sploh ni šmerglal. Včeraj in danes pa ko sem mu rekla, da grem in ga pridem iskat po kosilu so bile pa solzice. Jutri bom probala samo it in se nič poslavljat, bom vidla če bo kaj jokal. Mu pa že doma vedno povem, da greva v vrtec (gre zelo rad) in kdaj ga pridem iskat.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
11.9.2007 9:16:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Lahko je govoriti v stilu: meni je neumno, da greš od otroka ne da bi se poslovil!!! To se mi zdi za otroka ful šok, ko enkrat pogleda okrog in mame ni nikjer.  Res. Ker vsak otrok je drugačen in vsak otrok drugače dojema odhod staršev in vsak otrok drugače dojema uvajanje v vrtec.



ja, edino s tem se strinjam.

moj je že tak, da če sem ga pustila pri babici in bi se šla neko veliko mahanje in poslavljanje, bi se zalimal name kot klop.....tako pa me enostavno ni bilo in tudi nobenega joka ni bilo nikoli.....mogoče se je kdaj spomnil name, pa so mu rekli mami pride....pa je bilo doboro.

tak da ne verjamem, da je pri mojem pri teh mesecih ravno najbolj pametno poslavljati se...ko bo večji pa ziher...moj zdaj samo ve, da bom šla, njegovi možgančki verjetno še ne znajo preceniti nekega časa, časa, ko se mami vrne. njemu samo dela: mami gre!

vsak je pač drugače.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
11.9.2007 10:07:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
11.9.2007 11:28:44   
tinkamiška
Ja ne vem, jst moram rečt papa in da pridem nazaj, ker razume, da bom prišla nazaj, če tako rečem. Če ji pa ne bi rekla, pa ne vem kako bi dojela, da me kr ni več.user posted image Je pa res, da vsaka najbolj pozna svojega otročka in nardi tako, kot se ji zdi, da je njemu najlažje.
Se pa ne poslavljam dolgo in tudi, če začne jokat, je ne vzamem nazaj k sebi ampak ji še rečem, da naj počaka, da pridem nazaj in ji pošljem poljubček...

je pa hudo ja, po mojem v obeh primerih...

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pobegnete iz igralnice, ali vas otrok vidi?
11.9.2007 20:47:55   
Anonimen
Midva začneva z vrtcem sicer šele v ponedeljek, ampak absolutno ne bom pobegnila. Naš fant je navajen, da mu povem, da grem. Rečem, da grem v službo. Pa mu je ok.
Kako bo, ko bom to isto naredila v vrcu, vam pa sporočim user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?