|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 14:19:53   
soncek1997
Mene pa zanima, kako prakticirate hranjenje z adoptiranim mlekom ponoči.  Ali sveže prekuhavate vodo in hladite mleko ali imate že pripravljeno stekleničko v hladilniku in pogrejete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 14:22:06   
Pinkyca
očka je imel čez nočno kuhanje in hlajenje vode ... midva sva se pa crkljala in čakala na kavču ... ni trajalo dolgo ker smo opustili dodatek ... zdaj sva nočni solo, očka pa spi oz. smrči, da se mu smejiva ...

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 14:22:30   
LuLu
V termovki imaš toplo prekuhano vodo... to ti je najlažje, pa najbolj praktično.

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 14:32:22   
banki
mi imamo vodo prevreto in jo potem pogrejemo v mikrovalovni. Zelo hitro vse skupaj, par minut skupaj z ohlajanjem steklenicke.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 14:58:13   
srki
Kupila sem si termovko, v katero je šlo 2 l vode, prekuhavala  vsak dan, zlila v termovko in imela še za ponoči. Tako mi je svetovala tudi patronažna.

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 15:12:29   
zelva
Mi smo imeli tudi termosko in pa v navadni plastenki ohlajeno prekuhano vodo! Pa še bombice od Tomee T. kamor sem si stresla določeno št. meric, ful so praktične sploh za ponoči ker ne rabiš stresat žličko po žličko! Aja vodo sem pa kombinirala mal vroče in mal hladne tko da je blo glih prav!

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 16:35:17   
Anonimen
V termovki imamo prekuhano vodo.

(odgovor članu zelva)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 17:39:45   
natasaom
tudi jaz sem imela v termovki prekuhano vodo.za podnevi in ponoči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
18.9.2007 21:42:07   
Kati81
Isto kot zelva, TT stekleničke, TT bombice z mericami mleka, termosko s toplo vodo in flašo z mrzlo, 30 sekund in je vse pripravljeno. Pa ravno prave temperature.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
19.9.2007 18:44:44   
suzolinka
Podobno kot ostale. Vročo vodo v termovki, mrzlo v hladilniku. Naštudirala sem razmirje med toplo in mrzlo in je mleko v pol minute že priuser posted image Ja pa tudi jaz si že zvečer pripravim v flaške mleko v prahu, potem pa samo zmiksam

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adoptirano mleko - hranjenje ponoči
19.9.2007 20:44:59   
felicia
Zvečer ko gre mali spat prekuham vodo in jo nato pogrejem v mikrovalovki na 20 sek tako da  je ravno pravšnja temperatura.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?