|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  407 408 [409] 410 411   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 21:41:59   
Sibil_
Erna-vrečko limaj na suho in čisto kožo-nič kremic ali česarkoli naj ne bo na koži.Če ne rada spusti in ni ok.
Pa ful mu dej za pit-mi smo pri Patriku čakali dve uri pa se ni polulal, tako da pač urina takrat ni dal.Hmm-nikoli ga še ni dal pravzaprav...user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 10201
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:07:05   
thaiss
 
user posted image

ste kar neki načvekale, pridne mamice!!!

Mi smo šli popoldan čez mejo in ko smo se vračali domov je bil taka naliv, da smo od Kopra do Izole vozili 10 -20 km/h user posted image  Tako je scalo pa še morje je ven butalo da se ni nič vidlo, groza!! No, pa še v avtu smo na parkingu 10 minut čakali, da se je vsaj malo umirilo!! No, za jutri že napovedujejo sonček z burjo user posted image  user posted image
Meaa čestitke Lanu za drugi zobekuser posted image  user posted image  Samoposrežna blagajna je super, mi jo imamo v koprskem hiperju in meni je zakon, ni velike gužve in je vse tako simpl kot je erna napisala.

cv105- jaz sem dala belo meso po nasvetu P  pri dopolnjenih 6m, vedno mu ga dam kuhanega, skupaj z zelenjavo. Prav tako smo pri tej starosti začeli s skuto in še z jogurti, mešam s sadjem!!

vrtičkarji ste vsi bubkaniuser posted image  da bi se čimprej pozdravli user posted image user posted image user posted image
eno košarico user posted image user posted image  za Živo in mamico, da bosta čimprej domov!!
Žiga -erna super mereuser posted image  , to z vrečko tudi meni ni preveč jasnouser posted image  ma bomo že nekako

Tinaaja ku ku


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10202
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:17:19   
K_a_t_i
Groza kwa se to dogaja po Sloveniji user posted image

Pofočkam še četrti zobek pa šibam spat. Vsem bolančkom pa user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10203
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:22:42   
Anonimen
Ja, Kati na mojem koncu (no, tam kjer sem doma - Tolminska; Baška grapa) je tud ****rija. Je blo poplavljeno par hiš, pa moja dva sta prišla šele ob 18ih dam, ker so čakali, da so odstranili plaz.

Pa pazite zdej to...!!!!!!!
Moj me je pa danes vprašu kdaj bi mela pa naslednjega - da po eni strani bi ga mel kr zdej takoj še enega, po drugi strani bi pa še počaku. Da ga mika, da bi kr še enega takoj!user posted image Evo, tud oči se že mehča. 14 dni nazaj je bil še trdno prepričan, da bo Jure edinček, pa da se da kastrirat!user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 10204
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:28:23   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Pofočkam še četrti zobek pa šibam spat.


četrti zobekuser posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  jjasna, čez 14 dni pa boš že nosečauser posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10205
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:33:52   
cv105
jjasna: pol sva pa skor sosedi user posted image . Pa upam, da sta zdaj z user posted image  že v akciji. user posted image user posted image

K_a_t_i: user posted image user posted image  neverjetni ste,  pravi grizliji. mi pa že skoraj tri mesece vsak dan pravimo, da jutri pa bo, pa še nič od zobkov.

Nočko.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10206
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 22:40:50   
Pikca
Pikca-ne pusti dat svečke?Nam ni nikoli "pustil" dat svečko, pa jo vedno dobi.Tudi danes je že dve dobil, pa čeprav se upira.A ti delaš samo kar pusti ona?Mi ne bi daleč prišli oziroma ne bi bil umit, pa zobje ne bi bili očiščeni, jedel bi samo čokolado-mogoče sem stroga, samo pri nas kar je treba je treba.In meni se zdijo svečke dosti dosti boljše od sirupov.
jaz se raje malo pogajam (do določene meje), da se izognem dretju. sem ji dala na izbiro, ker vem, da so ji svečke ful zoprne. če ne bi hotela sirupa vzet, bi pa tudi ona dobila svečko na silo.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 10207
   RE: Marčevke 2007
18.9.2007 23:09:27   
sezam
vrtec - mi smo danes uspešno začeli v vrtec user posted image  Ana me je po 20 min poslala domov user posted image . Je rekla "mami ti pojdi domov. Se bom z otroki igrala" user posted image  Je bla pa v vrtcu potem 2 uri sama, celo kosilo je tam jedla user posted image  Jutri bo šla pa že na zajtrk. Upam, da bo tudi nadaljevanje tako.
 
Mi imamo pa jutri P in upam, da dobimo 2. pikico (no morali bi že 3. pa se nam je vse malo premaknilo user posted image ) Pa da vidimo, kolk se je naš frajerček zredil in koliko zrastel user posted image
 
tejčica - user posted image user posted image  Vid. Kako je že lepo vseh 4-ih
 
Pikca - a tako kisel jabolček si mu skuhala user posted image  Pa eno user posted image  za Živo, da se čimprej pozdravi.
 
Anja - bogi vsi trije. Upam da se čimprej poštimate user posted image user posted image user posted image Si pa predstavljam, kako ti je user posted image
 
barči - user posted image user posted image  da ste končno tudi vi rešili problem hranjenja
 
draja - user posted image user posted image user posted image  da se čimprej vrneta domov
 
 
 
 
 
 

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10208
   [Brisano sporočilo]
19.9.2007 7:11:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10209
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 7:26:02   
tinaaja
Jutro, smo zivi in zdravi, hvala za skrb user posted image

Vsem padlim borcem, bolnim vrtickarjem, mamicam in hospitaliziranim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image + cestitke za zobke..

Danes sem ze naredila dobro delo - v dnevno sem privlekla orbitrek user posted image Zdaj bo treba samo se gor stopit. Cez 5 mesecev je ze sluzba in res ne mislim vseh kostimov novih kupovat user posted image user posted image user posted image

Jjasna, go baby go baby, izkoristi priliko user posted image Moj bi tud kar se enga. Pol mu recem, da se itak nimam M, pa mi pove (pazi to), da on misli, da bom zdaj kmal dobila user posted image Ni kaj, je sajkik user posted image user posted image user posted image

 Sezam, no vsaj en otrocek je rad v vrtcu. necak pri letu dni od prvega dne uziva v vrtcu, brez joka vse popolno user posted image Le tako naprej!

Meaa - no super, da vidimo novo posiljko romerja, do takrat mi se ziher ne bomo kupovali user posted image

Cv105- cestitke...user posted image

Thaiss in kaj je tokrat padlo v nakupovalno kosarico? Jaz bi ful sla do trsta, mami moja z veseljem zraven, ampak NIIICCC ne rabim user posted image zadrzat se pa itak ne bi znala..
lep dan!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10210
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 8:08:12   
erna14
jutro

dobr da nismo bli cepleni vcer ziga je mel ponoc tok zabasan nosek da smrcov k medo zjutri sm mu pa vrocino zmerla 37,2user posted image kdaj je vecja zjutri al zvecer no pa jaz kasljam pa nos mam zabit.bemu kok to sovrazmuser posted image user posted image user posted image
thaiss-a vcer pa nis nc fotkalauser posted image user posted image
hvala vsem za nasvete za lulanje
tinaaja-me veseli da nisi odsla na "dopust"user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10211
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 8:19:16   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Thaiss in kaj je tokrat padlo v nakupovalno kosarico? Jaz bi ful sla do trsta, mami moja z veseljem zraven, ampak NIIICCC ne rabim user posted image zadrzat se pa itak ne bi znala..



Tinaaja smo šli samo do lekarne po homeopatske granule za zobke, po dudo in Fissan kremo! Jaz se nakupov zadržim samo ko je mož zrevenuser posted image   tako da sama raje ne gremuser posted image !!

Dobro jutro vsem ostalim
user posted image

meaa user posted image  user posted image  super noč!!!

Žiga user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10212
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 9:20:34   
Pikca
dobro jutrouser posted image

zdravje se popravlja, Živa je že polna energije...

tko, da lahko kar pozabim na RR danes...

Sezam, me veseli za super začetek Ane v vrtcu! Še naprej tako!

lepo se imjete...

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10213
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 9:22:30   
Gio
DRAJA IN ŽIVAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10214
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 9:26:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za padalce in vse bubane user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

erna14 kolikor jaz vem vrocina cez dan narasca in je ponavadai najvisja zvecer

Zobki nas se nic ne matrajo..ni na vidiku se niiiic user posted image

jjasna potem pa kar v akcijo,dokler te Jure se drzi v formi user posted image user posted image

GH tudi mi smo zaceli...sicer s hrusko...danes pa korencek..od zdaj najprej vsa zelenjava potem pa nazaj na sadje....na koliko dni ste uvajale novo zivilo?? na 3 dni je ok??sem vas tako brala,ko ste vs ebile na zcetku ampak zal pozabila,ker ste zdaj ze vse tako dalec naprejuser posted image

evo ena slikca iz morja
user posted image

pa se en kos user posted image user posted image user posted image za Živo







< Sporočilo je popravil LeINA -- 19.9.2007 9:30:20 >

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 10215
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 9:41:14   
Dajadada
Taya, super novička. Z nejcem drživa pesti, da tumorček izgine.

Draja, user posted image user posted image user posted image za živo. Upam, da ugotovijo, zakaj kri v blatu.  

Khm, tole z vrečko na lulčku se bomo tudi mi šli v ponedeljekuser posted image .

Kati, a ni blo ful sranje na tistem koncu odkoder je tvoj doma? Je pri njegovih vse o.k.? 

Meaa, čestitke za 11 ur.

Erna 14, Urla, welcome med smrkavčki. Še dobro, da gre samo za prehladek.
JJasna, akcija, akcija, izkoristi priložnost.user posted image

Sezam, bravo Ana, upam, da vzljubi vrtec.

No mi pa vrtca skor zihr ne bomo dobili. Sem včer klicala na dva in so mi rekli, da je edina varianta, da glih v tistem času, ko naj bi mi vstopili v vrtec, nekdo odpove. Se pravi, če gre en januarja ven, gre not eden od tistih, ki je bil zavrnjen in dal vlogo za februar. Mislim, da nismo te sreče. Ena vzgojiteljica na bazarju mi je pa rekla, da še nikoli odkar ona dela niso imeli že septembra polnih jasliuser posted image . Tale baby boom nas je zjebuser posted image .

Včer sem tudi kontaktirala z eno, ki ima privat varstvo za max. 6 otrok. Ena ji še pomaga. Računata pa 400€ na mesecuser posted image user posted image user posted image . Men se zdi tole fuuul velik. A mi poveste tiste, ki imate starejše otročke v varstvu, koliko plačujete - Amy?

(odgovor članu Gio)
Neposredna povezava do sporočila: 10216
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 10:34:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

jjasna: pol sva pa skor sosedi user posted image


No, sedaj sem priženjena v Lj, ampak grem pogosto domov - no, sedaj kar na dva kraja rečem, da grem domov.user posted image S kje pa si ti?

Kar se pa tiče še enega - tudi jst še nisem dobila ta rdeče, pa tko al tko bi še ene dva mesca počakala in pol videla kako pa kaj.

Sem pa danes srečala patronažno in se je najavila v pon al pa v tor dopoldne, ker nama "dolguje" še en obisk - GH...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cv105)
  Neposredna povezava do sporočila: 10217
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 10:36:05   
dskubin
kako gre tole z to vrecko za lulanje men ni ravn najbl jasno

Sej je res smešno, ampak babe, a si predstavljate kaka umetnost je pa to punčki gor prilepit, k fantku daš lulčka not, pa je, ampak punčki če samo malo slabo prilepiš, gre vse mimo user posted image

obalke, načeloma sem za četrtek za, zaenkrat smo vsi zdravi, no ja, mene hrbet je.., pa je naša bolj pri tistih ta manekenskih. Je pa res, da tudi Dražka še prenosim in dvigujem.

Pr svakinji še nič ni, je pa že pošteno štufa čakanja. Je rekla, da mogoče ji bojo jutri kr dali svečke, pa da se reši. No, reši, šele nakopala si bo dela user posted image . Ampak lepega, da ne bo pomote.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10218
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 10:36:24   
erna14
Računata pa 400€ na mesec

user posted image user posted image  a sta tidve tud mogoce bolani,hudo a je folk normalen,upam da dobis kaj cenej za ta dnar ti ga raj jaz cuvam bo bl ziheruser posted image user posted image
leina-ja naj bi na tri dni zamenjal zivilo user posted image user posted image  za prve zlicke kar tko naprej
kati-user posted image  za zobka
tinaaja-uuu go tinaaja go tinaajauser posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 10219
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 10:37:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Včer sem tudi kontaktirala z eno, ki ima privat varstvo za max. 6 otrok. Ena ji še pomaga. Računata pa 400€ na mesecuser posted image user posted image user posted image . Men se zdi tole fuuul velik. A mi poveste tiste, ki imate starejše otročke v varstvu, koliko plačujete - Amy?


Kolikor sem jast seznanjena, da je ceneje, če je več otrok in dražje če sta sam 1 al pa 2. Dajo pa čist različno od 200-400€, je pa bilo že enkrat govora tu gor na RR, zato to vem. Sam, če računaš, da daš 400€, pa da maš en k*** plačo, pol je pa res bolje, da si doma pa navališ še na enega bebija.user posted image

(odgovor članu Dajadada)
  Neposredna povezava do sporočila: 10220
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 10:40:06   
dskubin
ampak grem pogosto domov - no, sedaj kar na dva kraja rečem, da grem domov.

Moj se mi vedno reži, kam domov, da grem, a da nisem pri njemu doma user posted image

tudi jst še nisem dobila ta rdeče

Jst niti, jst niti - magari bi še malo počakala, se nič ne mudi.

patronažno ... nama "dolguje" še en obisk - GH...

Pri nas pa tega ni user posted image , je bla na začetku ene 3x, pa za prvo kopanje - ker jaz itak že vse vem user posted image , ampak ni bila za GH niti pri Dražu. Se mi zdi, da nas malo nateg...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10221
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 11:23:57   
Anonimen
ja jaz tudi na dva kraja pravim domov user posted image

Jaz pa imam rdeco ze od junija...Ko sem jo prvic dobila je pri zizanju mali neki cudne stime delal,zdaj pa je ocitno ze navajen na vse i svastauser posted image ...

In tud meni patronazka dolguje obisk.Ko bo prisla k svakinji v spodnji stuk jo bom spomnila na to pa dodala,da itak je nisem rabla,ker imam inetrnetuser posted image

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10222
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 12:21:59   
tejčica
Mi smo že od P. Mali je pikico junaško prestal, naredil en neobičajen daljši dopoldanski spanec, tako da današnji urnik je že zbegan. Vse je ok in kmalu lahko pričakujemo zgornje zobke. Pa še naše mere. Teža 9360 g (sem čist hepi ker se ni preveč zredil user posted image ), dolg pa je 80cm. Naslednji pregled imamo pri 9-ih mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10223
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 13:45:15   
erna14
tejcica-oho vi pa niste kar tko mate pa dobre mereuser posted image user posted image user posted image
jjasna-kaj delas na rr gremo v postlo pa.....da bo kaj novic ouser posted image kok so ti dale casa hmmm mislm da 14 dni no do takrat mas dopust,lahko pa kolektivnga nardimo za vse marcevke pa da vidmo katera bo prva a je kdo zauser posted image user posted image user posted image user posted image
patronazna-na patronazno imas pravico ob rojstvu in enkratni obisk pri uvajanju gh ter 1 krat letno do 6 leta starosti
izvidi-mal prej sem klicala da vidm kaksni so izvidi za kri in so odlicni je reklauser posted image user posted image
dejte mal mere napisat od vasih tamalih men se full zdi da je nas ziga najmanjsi zrasu je v 2 mescih sam 5 cmuser posted image a je to premal,mislm p ni nic rekla sam....

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10224
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 13:53:19   
erna14
oj kaj mislte o tehle cevlckih men so full lepi in razmisljam da bi jih tamalmu kupila sam nimam pojma kok je cena so pa od cicibanauser posted image aliuser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 10225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  407 408 [409] 410 411   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  407 408 [409] 410 411   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?