|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vichy
26.9.2007 18:16:24   
Maxica
A se da kje na internetu najti njihove izdelke, da bi se videlo, za kaj je kater namenjen? Mi za kakšen rojstni dan vedno pošljejo ene take mini njihove izdelke, pa nikoli ne vem, za kaj se tisto uporablja.user posted image  Kakšnih navodil pa tudi ni zraven. Da si slučajno ne bi s kremo za podplate namazala obraza.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vichy
26.9.2007 18:20:53   
blue sky
VICHY



IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Da si slučajno ne bi s kremo za podplate namazala obraza.user posted image


Na to pa le pazi user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vichy
26.9.2007 18:50:30   
dory
kwa pa vem..lahko ti sam rečem,da sem bila več let odvisna od vichyja, potem pa me je naenkrat od kreme,ki sem jo mela neki let, zacel vse srbet, skup vlect...skratka vichy ni vec kar je bil...sem presaltala na eucirin...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vichy
27.9.2007 11:45:45   
Strawberrie Cherrie
Jaz pa že iz Eucerina na A dermo user posted image user posted image res je čudežna krema.
Ok, puder še vseeno uporabljam Vichyevga.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vichy
27.9.2007 14:24:15   
smigli
Še vedno na Vichy-ju, sm pa že slišala, da je Eucerin bolši, ko porabim zadnjo kremco grem probat kaj novga.
london_paris, si mi pa s to A dermo mal zmedla načrte user posted image , je boljša od Eucerina? kje se pa dobi, tudi v lekarnah? sem namreč velika ljubiteljica kozmetike, sam zato pa prvič slišim, je nova?

lp

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vichy
27.9.2007 14:33:40   
gaya
Evo tukaj maš link, mal pobrskaj. Jst sem zadovoljna z Vichy izdelki.

"http://www.vichy.si/flash/index.html"


_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vichy
27.9.2007 16:43:04   
Strawberrie Cherrie
Smigli, jaz sem iz vichy(ki mi ni več pomagal, imam tako mešano kožo, na t predelu mastno, ostalo pa suho) prešaltala na Eucerin. In sem ga uporabljala še celotno nosečnost, pa še par mesecev Ožbejevga rojstva. Potem je imel malo ful nečisto kožo in mi je pediatrinja priporočala A dermo (v bistvu ni to kozmetika za otročke, ampak univerzalna) - in sem naprej kupila Ožbeju kremico. Ker je stvar začela super delovat, pa sem jo začela uporabljati še jaz in mam res lepo kožo. Čistilni gel pa trenutno uporabljam l'occitane (nekaj z jabolko).

Kupiš jo v lekarnah. Je pa malo dražja od Eucerina in Vichya.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vichy
28.9.2007 15:06:55   
smigli
london_paris, hvala , tudji jaz mam tako kožo in bi rada kaj druzga probala

lp

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?