|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zeleno blato
7.10.2007 19:16:49   
*karina*
Pri 3 tedne starem novorojencku je blato postalo vodeno in zeleno, ali je to od napenjanja? Koliko lahko jaz s svojo hrano, je polno dojen, vplivam na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zeleno blato
7.10.2007 19:53:08   
darčif
pa se dobro počuti?poglej če ima vročino.mi smo pravkar bolani, imamo drisko in vročino in je prav tako imel zeleno blato.čakamo na izvide za rota virus. drugače pa če ješ špinačo je tudi njegovo blato zeleno, vendar ne vodeno.imajo pa dojeni otroci bilj vodeno.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zeleno blato
7.10.2007 19:57:17   
Sisy
naša 2-mesečnica ima tudi popolnoma zeleno in popolnoma vodeno blato...ne redko apak prav vodeno user posted image  Je to znak za preplah? Me kar skrbi...

Drugače pa normalno je in spi,vročine ji pa res še nisem izmerila...

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu darčif)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zeleno blato
7.10.2007 20:13:31   
darčif
če je živahna in nima vročine se nimaš kaj za bati. pri otroku takoj opaziš ko je bolan.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zeleno blato
7.10.2007 20:19:11   
ŠpelaP
Želim ti, da ni kaj narobe, vendar bi rada poudarila, da to ne drži vedno, da če otrok nima vročine, ni bolan.

Naša pikica poleti, ko je pri enem mesecu imela rota virus, sploh ni imela vročine in je bila živahna kot običajno. Imela pa je zelenkasto obilno blato in pokakana je bila kar naprej. Ker ni imela vročine, v bistvu en teden sploh nismo vedeli, da ima rota virus, dokler se niso v blatu pojavile tudi krvavkaste pikice.

(odgovor članu darčif)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zeleno blato
7.10.2007 20:23:54   
kawasakica
tud moj Luka je imel zeleno blato, ampak samo enkrat sredi noči...sem mislila da je od čajeka, ki ga je pil. Je možno da je od čajeka, al' se moram kaj bat ?

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zeleno blato
7.10.2007 20:57:48   
zima07
Zeleno blato je lahko, ni pa seveda nujno, tudi pokazatelj alergije...baje se lahko posebno alergija na kravje mleko kaze z zelenkastim blatom, drisko, pogostim odvajanjem... 

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zeleno blato
7.10.2007 22:13:44   
AlTa
Hojla!
ŠpelaP po kolkih dneh se pojavijo krvavaste pikice?
Moj sinek je mel včeri zeleno blato, dan prej pa je blo še sluzasto.user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zeleno blato
7.10.2007 22:15:27   
Sisy
joj mene ste tut čist prestrašle...naša že par dni čist tekoče pa čist zeleno kaka...in to ful pogosto-vsakič ko jo podojim!

Nč,bom kr jutri pediatrinjo poklicala...

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zeleno blato
7.10.2007 22:16:52   
ŠpelaP
Pri naši so se krvavkaste nitke s sluzjo pokazale po 4-5 dneh driske. Do tedaj sploh nismo ničesar sumili. Potem nas je pa kar dežurni zdravnik poslal v bolnico, kjer so diagnosticirali rota virus. Ni pa bila na infuziji, ker sva se zelo pridno dojili in ni bila dehidrirana.
Pri driski je prvo in glavno pravilo - čimveč tekočine - dojiti, piti... drugo pa higiena  - umivanje rok in razkuževanje gladkih površin (pipe, kljuke, previjalna miza, roke...)

IZVIRNO SPOROČILO: zima07

Zeleno blato je lahko, ni pa seveda nujno, tudi pokazatelj alergije...baje se lahko posebno alergija na kravje mleko kaze z zelenkastim blatom, drisko, pogostim odvajanjem... 


V to sem tudi jaz pri naši sumila, ko se je driska po rota virusu vlekla in vlekla (cel mesec). Ker dojim, sem sama prešla (po navodilih zdravnikov) na brezmlečno dieto, in ko se je moje telo očistilo mlečnih substanc, se je tudi hčerkino blato normaliziralo. Seveda sem od takrat ostala na dieti.

< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 7.10.2007 22:21:46 >

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zeleno blato
7.10.2007 22:35:16   
poliloni
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

Zeleno blato je lahko, ni pa seveda nujno, tudi pokazatelj alergije...baje se lahko posebno alergija na kravje mleko kaze z zelenkastim blatom, drisko, pogostim odvajanjem... 


Evo, jaz sem tudi najprej na to pomislila!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zeleno blato
8.10.2007 11:23:22   
andie
ŠpelaP, kake nitke??
Moja mala ima tut en teden drisko in take male rjave kratke nitke...
Kajuser posted image je to???


(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zeleno blato
8.10.2007 12:35:23   
ŠpelaP
Naša je imela prav krvavkastei nitke - sveža rdeča kri - dolge 1-3 mm.
Drugače pa en virus (clicii) tudi povzroča take nitke v driski.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zeleno blato
9.10.2007 0:19:14   
sneška_
Zeleno blato se pojavi takrat ko so krči ali pa prehrana tudi alergija in kar mi je patronažna povedala je da doječa mama mora imeti raena zaštičena oziroma ramena morejo biti prekrivena nekje dokomolca.Zakaj pa kako nimam pojma ampak po mojemu doječku vem da takrat ko so bile vročine jaz sem skoz nosila majičke z preramkami in ko me je videla mi je to povedala.Od takrat vem da dojenček ima zeleno lato ko neki pojem kar njemu ne paše. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?