|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabila za rojstni dan
9.10.2007 8:26:03   
viv_
Približuje se rojstni dan od naše ta velike in letos bomo posebej povabili tudi nekaj prijateljev iz vrtca. Zdaj pa nastopi problem - kako jih povabiti? Lani so eni otroci v vrtcu delili vabila, kar je sedaj strogo prepovedano, ker bi se tisti, ki niso povabljeni potem počutili zapostavljene. Omaric nimamo, da bi dal vabila notr, v ruzak se mi ne zdi pametno dajat, ker vem, da ne preveriš vsak dan, kaj je notr in kaj ni. Ruzaki ostajajo v vrtcu. Telefonskih številk oz. mailov od staršev pa tudi nimam. Kakšna ideja?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:01:22   
Anonimen
A naslovov ti pa v vrtcu ne bi dali? Pri nas bi jih, vsaj po moje.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:01:57   
viv_
Itak da ne... s tole varnostjo podatkov je taka kriza, da ni večje. Če kakšen zve, da sem v vrtcu dobila naslov jih še toži lahko.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:07:45   
Jančika_
Kaj pa, če daš vabila v nevtralne kuverte in prosiš vzojiteljice, da jih dajo staršem v roke, ko pridejo po otroka? Drugače pa pač poskusiš prestreči starše v garderobi, čeprav vseh verjetno ne boš dobila.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:08:17   
Anonimen
Aja, pri nas je bolj po domače.

Ti, viv, zakaj mi pa nisi na uni temi o tvoji službi v Lj. odgovorila? A sem kaj narobe vprašala ali kaj?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:50:23   
viv_
Aja, nisem niti vidla... ma ne, nč narobe vprašala...user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 9:56:25   
taška30
Jaz bi jim mogoče s kakšno knoflico pripela na rugzake al pa s trakcem privezala gor (pisane kuverte), tko da se vidi od daleč. Kam pa copatke pospravljajo?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 10:23:31   
viv_
Ja, to pa je ideja... Garderobe majo, klasične, tko k v šoli... sam majo pa obešalnike z imeni, tko da jih bom res kar gor obesla.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 10:57:47   
Pobalami
ja gor obesiš ali pa v rokav od jakn zatlačiš, da ko se oblačijo vidijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vabila za rojstni dan
9.10.2007 22:43:53   
Anonimen
Ti viv, ki imate tudi r.d. sredi zime, kam boš pa poturila vse otroke in ali bodo na r.d. tudi njihovi starši?

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vabila za rojstni dan
10.10.2007 8:01:01   
viv_
Močno upam, da bo sneg, pa pridejo koj po vrtcu k nam, pa se jagajo 2 uri po vrtu, pol pa dam.

Sicer sem pa rekla, da max 5 mulcov iz vrtca, pa sam otroke. Edin eno mamo, k sva mal več skupi, bom prosila, če mi mal pomaga.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?