|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kengurujček
9.10.2007 12:52:17   
*ANA*
Lep pozdrav.

Imam 4 mesečnega user posted image ki se noče več voziti v vozičku, pa me zanima kako je s kengurujčkom- do kake starosti ste jih vi imeli not, pa do kake teže.
Naš ima namreč skoraj 8 kg, kengurujčki so pa do 9 kg user posted image
Zdaj pa ne vem ali naj ga jupim ali ne, ker cene so kar mal visoke, če bo le za mesec ali dva.

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kengurujček
9.10.2007 13:02:58   
DANVARI
rajši kupi nahrbtnik, ti bo tudi križ bolj hvaležen :-)))

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kengurujček
9.10.2007 13:27:19   
Brundula
Jaz sem kupila kengurujčka, pa ga nisem nikoli rabila, ker sploh mi ni hotu bit noter. Zmeraj je bilo jokanje. Do tretjega meseca mora otrok gledati tebe, potem pa lahko ven (ko drži sam glavo). Obstajajo tudi kengurujčki do 12 kg, samo ne vem kako boš nosila tvojega otroka s tako težo, pa še tvoj hrbet. Potem pa se pojavi vprašanje če sploh bi hotel biti v kengurujčku? Raje si sposodi od koga, da sploh vidiš če mu paše, ker čene boš denar vrgla stran.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kengurujček
9.10.2007 14:09:02   
Anonimen
Raje kupi sling ali pouch. Ali pa nahrbtnik. Pri tej teži ti kengurujčka odsvetujem.

(odgovor članu Brundula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kengurujček
9.10.2007 18:26:37   
Laubica
Jaz ti pa priporočam -da si prvo nekje sposodiš in poskusiš če bo hotel bit noter -moj se je drl kot da ga dajem z kože in sem ga čisto zastojn kupilauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kengurujček
9.10.2007 18:47:36   
Ines Š.
Tudi meni se zdi najbolj prav, da prej poizkusite od kakšne kolegice, če mu paše.
Najina hči v njem blazno uživa od kolegice sinko pa je baje tudi čisto histeričen in imam kar slabo vest, ker sem ji ga podarila. user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kengurujček
9.10.2007 20:53:47   
Brbs
nas je kengurujček (babybjorn) rešil vseh muk v vozičku in sicer za mesec do dva, preden je skapiral, da je vožnja v vozičku, ki je obrnjen naprej in rahlo dvignjen naklon, prav super.
Prej pa je bilo podobno - dretje v vozičku, tako da sem ga potem nosila v kengurujčku, voziček pa potiskala pred sabo. Ampak je bilo prav fajn, do ene ure na dan je šlo, ampak pri 6-7kg.
Sposodi si ga, da vidiš, ali mu sploh paše in če mu, si ga kupi. Jaz sem si tako kupila marsikateri prijeten sprehod, pa še uhe niso trpeleuser posted image

(odgovor članu Ines Š.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kengurujček
9.10.2007 21:11:30   
Anonimen
Meni se zdi za kengurujčka že pretežek...

(odgovor članu *ANA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kengurujček
9.10.2007 23:30:02   
kety99
Jaz sem ravno danes probala tamalo stlačit v kengerujčka pa je stara 3 mesece in težka 5500g. Njej je bilo zeloo všeč, meni pa ne, ker me je hrbet začel boleti že po 10 minutah...tko da raje prej probaj preden kupiš..moje mnenje pač!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?