|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OJLA! Spet sem z vami !
7.12.2004 11:53:06   
@ŽOGICA@
Bol malo vas obiščem,ker zaradi mojega sinčka nimam kaj dosti časa za druge stvari.:(
Kako ste kaj?:love:
Joj, jaz komaj čakam, da grem že rodit saj me vreme in pa bolečine v kolkih presneto ubijajo!:((
Kaj naj rečem, marčevke, spet ste na tapeti:sloncek:
Jaz ma rok 14.3. tko da sem danes :nosecka: 26t(1/7) jutri mam pa pregled. Umrla bom, če dobim slučajn kako dieto, saj sem mogla dat kri za sladkor merit, pa zvem jutr rezultate.:grrr: Ni dneva, da mi neb neki sladkega pasalo. Joj, sej kg pa tud kr bežijo name. Skupaj sem jih nabrala že kr 4,5 s tem da sem jih v zadnjih 5 tednih od vseh kar 2,5. Pa kaj čem, če pa sem kr lačna:ups:
Pa ve, kak je blo kaj z vašim sladkorjem v krvi??
Dajte me malo potolažit prosim :muca:
Božajte bušije
ADELA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   OJLA! Spet sem z vami !
7.12.2004 12:29:07   
Suzi*
Joj, Adela, ti si se pa res malo zredila. Ko boš pri 10 kil se pa oglasi. Šele takrat boš lahko moja konkurenca. ;) Za razliko od tebe, sem jaz večino kilc pridobila na začetku nosečnosti, po polovici se je pa večanje teže na srečo umirilo in sem v mesecu in pol pridobila samo kakšno kilco. :bravo:

Jaz sem bila tudi na merjenju sladkorja in sem imela po eni uri po pitju glukoze povečanega za 0,1 (dovoljeno je 7,9 jaz sem imela pa 8).:grrr: Zdaj sem pa dobila napotnico in moram še na tisti 4-urni test, ko ti vsako uro vzamejo kri. Potem bomo pa videli kako in kaj naprej. Baje pa da ni nič hudega, samo omejit je treba sladko in mastno, ker v nasprotnem primeru lahko bebica prekomerno raste in je problem pri porodu, če je prevelika.

papa, Suzi 27t

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   OJLA! Spet sem z vami !
7.12.2004 22:15:51   
spacey
Živ!

Jaz imam pa jutri spet pregled, v petek sem dala kri in jutri dobim izvide. Malo me skrbi, ker sem nora na sladko in kile se kar kopičijo in joj! :zmeden: :(( Srčno upam, da mi dajo kako dieto za diabetike, saj bom samo tako bolj pazljiva ter pridna pri hrani in če ne, bom vprašala sama za kako dieto. :zmeden2:

Lepo se imejte, božajte bušije in poročam jutri kaj in kako z izvidi in pregledom. ;)

Lahko nočko vsem in papa;
Petra 25t

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?