|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  502 503 [504] 505 506   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 13:28:46   
Lejci
blizu:))

_____________________________




(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12576
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 13:36:06   
tinaaja
materina dusica-mi jr rekla dons p da je imela ze primere asmaticnega napada pri dojenckih zarad etericnega olja in so mogl na urgenco ker je blo premocno za


krema je za dojencke, ne etericno olje user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12577
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 13:36:20   
erna14
cv105-no ja valda vsak uporablja kar se mu zdi najbolj primerno.menim pa da ce je izdelek uredu ne vidim razloga zakaj se nebi uporabljal pa ceprav ni ne vem pampers..... no tako je moje mnenje je pa res jaz npr kupujem sedaj tele hofrjeve plenice ker ne vidim razlike med njimi in ostalimi se pravi tamal nima izpuscajev,ne premocijo to se mi zdi osnovno ker npr ce tako gledas wc papir je isti ali ga kupis od palome ali pa od spara sam cenovno sta dva razlicna razreda.strinjam se edino glede hrane jaz npr.pri temu res gledam npr.tamalmu obvezno kvalitetno in preverjeno mu ne dajam vse kar mi pride pod roko,ostalo obleke pa ne gledam da so ne vem znamka ker men ce je vsec in kvalitetno enostavno kupim pa ce je s.oliver ali pa sparky tako da.....user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12578
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 13:39:16   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

materina dusica-mi jr rekla dons p da je imela ze primere asmaticnega napada pri dojenckih zarad etericnega olja in so mogl na urgenco ker je blo premocno za


krema je za dojencke, ne etericno olje user posted image



lubica zlata vendar krema vsebuje etericno olje materine dusiceuser posted image  in je rekla p da enostavno nekateri troci ne prenesejo tako mocnega vonja in odreagirajo z krcem(asmaticni napad....)lahko pa tudi ne

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12579
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 14:18:23   
cv105
cv105-no ja valda vsak uporablja kar se mu zdi najbolj primerno.menim pa da ce je izdelek uredu ne vidim razloga zakaj se nebi uporabljal pa ceprav ni ne vem pampers..... no tako je moje mnenje je pa res jaz npr kupujem sedaj tele hofrjeve plenice ker ne vidim razlike med njimi in ostalimi se pravi tamal nima izpuscajev,ne premocijo to se mi zdi osnovno


erna, sej se strinjam s tabo ... sam jest sm se v začetku ful opekla ... povsod taka reklama za Bübchen kozmetiko in valjda sem nakupla VSE in še več ... in je bil mali pikast non stop ... od šampona ... mila ... kreme za rito ... in še ena druga pomada ... in smo sprobal ena rajdo druge kozmetike, dokler nismo pristali pri Musteli ... enako je blo s plenicami ... vsak k je prišel malega pogledat in imel v rokah paket plenic ... sej sm si mislila user posted image  ... so ble vseh možnim znamk in na vse, kar ni pampers je ritka reagirala s pikami ... tko, da smo zdaj na preverjenih in posledično velikokrat dražjih stvareh ... pa nič zato ... s cunjami je pa tko, da sem jaz zase našla ene dve znamki, ki mi odgovarjata in raj kakšen kos manj, pa tist kvaliteten ... enako zdaj pri Maksu ... user posted image  ... a sm ful grozna? user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12580
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 14:21:11   
cv105
.. še neki pozabla ... imam podedovan triptrap in je brez tistga traka, ki drži varovalno ograjco ... a ma katera kakšno idejo, kako rešit manjko?? ... po moje bi mi ga šivilja lohk zašila al kaj?? zdej improviziramo s povojem ampak tolk partizansko zgleda in še varno ni ... tko, da ... hvala za namige user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 12581
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 14:26:39   
erna14
cv105-ne nisi groznauser posted image user posted image pac si mela slabe izkusnje in sedaj si obstala na tistem kar ti ni delalo preglavic.tukaj se z tabo strinjam tako da user posted image .aja za trip trap pa ja valda ti kar sivilji pejt pa ti bo sesila pa jeuser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12582
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 14:36:13   
pocka
Ojla, dte spi lepotni spanec, bom to izkoristila za kaj napisat. Čist preveč čveeekaaateeee!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Obalke, kdaj se naredi sonce v Portorožu? Da ne bomo čist prehmal dol. V Lj se namreč šele okol pol 12 sonce prebije. Pred pol ure so ble 3 stopinje!!! BRRRRRRRR



Tu pri nas je sonček že okoli 9. user posted image user posted image Midve greva naprimer ponavadi ven ob 9.30 in je že lepo prijetno, je ena jopica čez ali kak flis čisto dovolj.

kr_enamami - pikapoke za babico. Moja je tudi že stara in jo zdravje ful matra, glih zdaj je morala v bolnico in me je kar strah, da je ne bi notri zadržali. Sem vsa na trnih.user posted image

blanči - mi smo zaenkrat poskusili samo piščančka, pa je bilo njammmm

tinaaja - user posted image user posted image za osvojeno Šmarno. Meni gre kar vse pokonci, ko slišim za Šmarno. So nas v šoli stalno gor terali, se mi je kar mala zamerilauser posted image . Slikce so pa svetovne, sploh tiste razmišljajoče so prav za v kako revijo.user posted image

tejčica - upam, da ti tvoja otročka danes namenita več spanca, ker si ga res zaslužiš

jjasna - luškan fantič je ta tvoj Jure

lejci - a si že naredila test, me firbeccc matra, če že imamo prvo novo user posted image

plenice - naša dama dobi pa po vseh plenicah izpuščaj, samo Pampers kupljene v Mullerju so v reduuser posted image . Bom pa šla v hoferja in probala še te, drugače bodo pa šle v zbirko vseh ostalih plenic (bom kmalu lahko odprla trgovino s plenicami)user posted image user posted image

se je zbudila, šibam.....






_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12583
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 14:59:29   
draja
Jeeeeeeeeeee - klicali za izvide - vse negativno, tako na bakterije in viruse kot na toksine! Jeeeeeeeeeeeeeee! Kdaj gremo na kavouser posted image user posted image ?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12584
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:10:53   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Jeeeeeeeeeee - klicali za izvide - vse negativno, tako na bakterije in viruse kot na toksine! Jeeeeeeeeeeeeeee! Kdaj gremo na kavouser posted image user posted image ?


ju3 user posted image user posted image user posted image ful sem vesela za vas! povej uro user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12585
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:26:36   
skačica
user posted image user posted image user posted image draja, super za dobre izvide. Tud jaz bi šla na kavo s tabo,ampak jutri pa ne vem če bo zneslouser posted image

tinaaja- luštna tale vaša Brina, res deluje na slikicah navihano. Ti bo še parala živčkeuser posted image .

Čestitke Hana Re in Lan za sedmico

Vidim, da mi pol funkcij manjka in ne morem kakih okraskov zraven pripopat in v roza barvi pisat, samo en del delauser posted image

Sicer pa pri nas vse po starem. Iza sicer malo smrka, malo se je nahladila, ampak nosek je prehoden. Dopoldne sva bili že dve urci in pol na sončku potem je pojedla banano in hruško, zdej pa spi. Ko se zbudi, dobi korenček, cvetačko, krompir, blitvo in malo purančka za kosilo. Prvič meso, upam, da ji bo všeč.

Danes so nas klical, da je avto za moža že v SLO, hvalabogu, ker bi drugače jaz bila brez svojega in bi bila privezana doma. Kar je pa pri meni NO GO.

V petek odhajamo v Čatež za en teden, komaj čakam, ampak jaz kar cvikam Izo dajat v tiste klorirane bazenčke. Ne vem zakaj. Verjetno zato, ker se bojim kakega uroinfekta al kaj, sej ne vem. A ve ste se že kopale z malčki v kakih termah?

Grem mal k Izi počivat, ko se zbudi in poje svoje kosilo, greva na lepše.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12586
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:27:11   
cv105
Jeeeeeeeeeee - klicali za izvide - vse negativno, tako na bakterije in viruse kot na toksine! Jeeeeeeeeeeeeeee! Kdaj gremo na kavo ?


user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12587
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:31:53   
tinaaja
V petek odhajamo v Čatež za en teden, komaj čakam, ampak jaz kar cvikam Izo dajat v tiste klorirane bazenčke. Ne vem zakaj. Verjetno zato, ker se bojim kakega uroinfekta al kaj, sej ne vem. A ve ste se že kopale z malčki v kakih termah?


enako cvikam... sem ze hotla it za kaksen vikend,ampak nekako me ta brinin imunski sistem stran drzi, ker uroinfekt= antibiotik user posted image Bom raje mal vec komplicirala, pa brez antibiotikov.  Ampak pri veeeliiikiiii vecini ni obenih problemov, tko da user posted image , da tudi pri nas ne bo user posted image Pa uzivajte!

Tale zadeva mi je huda... sem zadnjic vidla montirano in za otroke je fantasticno.. no pa saj mene bi tudi  zdrzalo :))
user posted image

Je iz ikee.

Kr_enamami, Zabika- hvala za nasvete glede kr gore user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 12588
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:50:23   
erna14
draja-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vas user posted image user posted image user posted image user posted image  mi smo bolani nemormo na kavo

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12589
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:51:59   
Pikca
meaa - Pikapolonica (in še nekaj drugih trgovin - center Supernova) bo blizu Špara - med Šparom in Lidlom. Odpre se 18.10.

nahrbtnik - naj bi otrok znal sedet, mislim, da ni drugih omejitev.


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12590
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 15:56:15   
m a j c i k a
Eno vprašanje mam punce, našo malo pikico zobki mučijo, v bistvu se že malo vidita zgornja dva, pa že včeraj in danes ji nič drugega razen zize ne paše, samo riževo kašico je zmazala zvečer, zdajle sma pa še vročino fasale, blizu 38, kaj priporočate??????????????

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12591
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 16:34:19   
thaiss
 
Popoldanskega spanca je konec, mali je tečen ko user posted image . Zdej se v mojmu naročju igra s telefonomuser posted image  .. upam da ne bo zaruznuuser posted image
Tinaaja lepe fotke, Brinauser posted image

plenice - mi imamo tudi zdej Hoferjeve in so super user posted image tudi celo noč zdržijo + jutranjo sračouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Obalke, kdaj se naredi sonce v Portorožu? Da ne bomo čist prehmal dol. V Lj se namreč šele okol pol 12 sonce prebije. Pred pol ure so ble 3 stopinje!!! BRRRRRRRR


mi pa mamo sončka že pred 9 uro user posted image user posted image

Lejci čakamo novičko user posted image

tejčica - upam, da ti tvoja otročka danes namenita več spancauser posted image

čestitke Živa za izvideuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
erna kaj pravi P??? Eno velliikkkooo piikoppooko za Žigcauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12592
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 16:37:48   
A-N-J-A
Jaz tud,jaz tud na kavouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 12593
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 16:50:47   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Lejci

blizu:))


.... a ta blizu pomeni da je kej??????

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12594
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:12:16   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: cv105
imam podedovan triptrap in je brez tistga traka, ki drži varovalno ograjco ... a ma katera kakšno idejo, kako rešit manjko??

Mi smo na morju dali vmes tak trak za ključe - upam, da veš kaj mislim - tisto za okrog vrata, ki ima "sponko" nakonc. Je blo kul. Partizansko, ampak kul user posted image .
Drugač pa trak za roleto pa pršit. No problem!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 12595
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:16:23   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: skačica
A ve ste se že kopale z malčki v kakih termah?

Atlantis in en precej zanemarjen bazen (no, okoli bazena) v Rovinju. Mali preživel, mami gledala stran. Vse ok!

Draja user posted image user posted image user posted image . Jaz bom v četrtek žejna user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 12596
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:16:43   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: cv105
imam podedovan triptrap in je brez tistga traka, ki drži varovalno ograjco ... a ma katera kakšno idejo, kako rešit manjko??

....Drugač pa trak za roleto pa pršit. No problem!


pas s hlač user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12597
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:32:39   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Lejci

blizu:))


.... a ta blizu pomeni da je kej??????


To pomen da je blizu mene doma

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 12598
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:38:40   
erna14
thaiss-je rekla da je vse ok pljucka je rekla da so cista sam virus da je pac da morva se mal not in stran od drugih drzat da koga ne okuzvauser posted image kaj cmo.hvala za pikopoko.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12599
   RE: Marčevke 2007
15.10.2007 17:40:09   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Lejci

blizu:))


.... a ta blizu pomeni da je kej??????


To pomen da je blizu mene doma


Tako je user posted image


Test negativen... žal...

Bomo še kak teden počakali.

_____________________________




(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  502 503 [504] 505 506   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  502 503 [504] 505 506   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?