|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste, ki živite doma
17.10.2007 10:54:25   
*ajetam*
sem zasledil že dve temi o tistih ki ste v najemu nisem pa zasledila nobene za nas ki smo doma...
zanima me, kako vam je ste srečni?
nameravate biti dlje časa doma ali res začasno ali pa celo za vedno?
midva živiva v hiši mojih saršev.za enkrat je vse ok. se razumemo.
upam da bo tako tudi ko bo otrok pri hiši..
za enkrat imava mal staovane saj imava samo polovico mansarde saj je v drugi polovici moja sestra.a se nameravata s fantom v letu in pol preseliti tako da bova dobila tudi drugo polovico....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:05:56   
Taula
Midva sva pri njem v zg.nadstropju in drugo leto se nama pridruži še dete.user posted image  Tu bova še ene tri leta, več upam da ne...sej se razumemo, samo čimprej bi se rada odselila v svojo hišico.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:12:48   
simona76
Midva imava na vrhu stanovanje, že kakšnih 8 let. Edina pomanjkljivost je, ker ni ločen vhod. Ko bosta otroka malo večja, bo tudi malo premalo prostora. Hiške ne bova zidala, pač pa bova čez kakšno leto ali dve šla v stanovanje nad taščo. Morava ga še uredit, na čemer še ne delava, ker se mi res ne mudi. Tu se razumemo, a doma je še brat, ki bo verjetno tudi rabil malo več prostora... Dobro da ne bomo šli daleč stran, le 4 km. 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:23:28   
*ajetam*
jaz si sicer želim imet svojo iško in vse to ampak to trenutno in verjetno še kar nekaj časa en bo realno.
vse je zelo drago tako da ne gre. komaj sicer čakam da si popolnoma urediva stanovanje, da ne bova več imela nič stroškov potem pa bova lako začela šparat...
prej ne bo šlo ...
no p saj je doma prav fino. tudi ko bo otrok bo lušno če sta babi in dedi v hiši ker bosta lahko veliko pomagala.

moj oči že komaj čaka da dobi vnuka pa ga od nikoder ni user posted image
drugače pa sem velikokrat slišala, da ljudje bežijo od svojih staršev ker so same težave.
pri nas tega ni. seveda si kdaj pridemo navzkriž a tega je zelo malo.
verjetno je to zaradi vzgoje ampak so me nučili da je bolje če smo tako ker sedaj pomaga oči nama ko rihtava stanovanje, ko bo pa on starejši bova pa midva lahko s čem pomagala njima.
no, bomo videli kaj nam bo prihodost prineslauser posted image

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:24:41   
*ajetam*
šele sedaj sem opazla kako je naslo neumen user posted image
saj vsi živimo doma.
pač pri starših. saj je verjetno razvidno user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:30:33   
~Biba~
Verjetno je velika razlika tudi kje živiš..če sama živiš pri tvojih starših ali pa pri starših tvojega ljubega.
Če seveda vzamemo tako, da smo si z obojimi starši v dobrem odnosu.
Vsekakor je v prvem primeru veliko lažje.  Saj so ja tvoji starši.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:44:22   
Taula
Meni je mama vedno rekla, najbolje je biti tako narazen da tašča in mama moreta priti na obisk v copatih. Sej imam obe rada..in mamo in taščo, ampak si ne predstavljam da bi živela celo življenje tako blizu njiju. Na žalost je res vse tako drago da se pač moraš znajti. Me pa zanima če se tašče, mama res spremenijo ko postanejo babice. user posted image Eni pravijo da postanejo bolj ''vsiljive''. No bomo videli kako bo drugo leto.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:46:16   
cokolada
Ja, tudi midva sva pri starših v zgornjem nadstropju. Imava svoje gospodinjstvo, stroške si delimo, kurjavo v celoti krijeva midvauser posted image . Moram reči, da mi nekja manjka...., da nisem čisto zadovoljna, čeprav imam v stanovanju res čist mir. Če kdaj kdo pride, bo vedno pozvonil.... Moti me, ker zunaj ne moremo biti skoraj nikoli sami.... Pa, da me vedno vidijo, ko pridem, pa ko grem...ne vem, počutim se nadzorovano, čeprav nikoli ne vprašajo, kam grem... verjetno sem preveč občuljiva, al kaj?
Zato razmišljamo o gradnji hiške..... Imamo na razpolago parcelo v istem naselju, kot smo sedaj, ene 40 m stran. Hiša bi bila obrnjena tako, da se na dvorišče ne bi videlo, pa ogradila bi jo.... Pa bila bi na svojem.... Kaj mislite, kaj bi ve naredile na mojem mestu....?
Vsem en lep sončen pozdrav......user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:49:46   
Taula
Pa bila bi na svojem.... Kaj mislite, kaj bi ve naredile na mojem mestu....?


Če vama finančno znese jo zgradita. Kot sama praviš..na svojem bosta. Meni osebno to ful veliko pomeni. Sej midva lahko o hiši sanjava tudi samo zato ker imava že zemljo. Če bo mogla še to kupiti, bi do hiše prišla ravno v drugem življenju.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu cokolada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 11:53:43   
cokolada
Oj, veš bega me tistih 40m, se bojim, da je preblizu...user posted image Ampak vseeno bom na svojem, a ne?user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 12:10:34   
viv_
Mi tudi živimo skupaj v hiši mijoh staršev. Hiša je sicer moja, ker sva z mami naredili podpis, ampak se ne počutim lastniško. Je "naša" user posted image

No, mi smo spodaj, naši zgoraj. Imamo povsem ločen vhod, ločene števce za elektriko, ločene telefone, skratka vse ločeno.

Zastopimo se super, če posebej ne rečem, da naj kdo pride k meni, potem naši ne hodijo.

Mi pa paše, da so naši v hiši, je priročno, ker lahko otroke mal "odložim", če je kriza, pa včasih se povabim na kosilo pa tko user posted image   Nimam nobene želje, da bi šli nekam na svoje, ker smo v hiši, vrt imamo ogromen, pa še v centru mesta smo, tako da je vse "na dohvat ruke".

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 12:18:44   
srki
Sem zaenkrat še doma, razumemo se OK, noben se v nas ne vtika, vendar pa se bova vseeno odselila na svoje.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 13:30:57   
želva
Midva sva pri njegovih starših in nam je prav fino, upam da nam bo tud ko pride otrok. Pri nas je tako, da imava ločen vhod, stroške si pa delimo.V bistvu je tko, če hočva bit sma naju noben ne nadleguje, vsak ima svojo teraso, tko da če se ne bi hotl srečat, se ne bi.Pa sta oba njegova starša tko fajn, da sm mogoče že jaz včasih preveč pr njimauser posted image  Skoz sedimo na teasi, mal klepetamo, delamo skupaj okol hiše, po vrtu. Midva imava psa, ampak tud njegova tko pazta na njega kot da bi bil njun.Pa nisva tega nikol zahtevala. S taščo si deliva pralni stroj in sušilnico, pa ni blo nikol panike. Tko,da jest včasih v hecu pravm, da se tok zastopva, da mi je prov nerodn. user posted image Sej ne, da si včasih ne rečemo kake mal bol ostre, ampak to je, kadar hoče njegova mama preveč pomagat, pa jo je treba mal pobremzat. Smo kar tolerantni.
Midva bova  zidala prizidek. Da bi šla na svoje?Ja, če bi imela denar.Je pa tako, da sta oba že čez 60 in jima bova tud kdaj prov pršla za kaj pomagat.
Drgač smo pa ONE BIG HAPPY FAMILYuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 17:00:16   
iva01
mi trije živimo v hiši mojih staršev, ki si jo delimo še z mojo sestro in bratom, ko sta še ata in mama živela z nami je bilo bol tko, sej nevem kako,...no ampak v bistvu sedaj ko smo sami maladi se mamo prav fajn, si delimo stroške hrane, položnice vse,...sam sma se vseen odločila da se počas umaknemo- mi trije zato na spimlad začnemo z gradnjo svoje hiše, čeprav že zdaj vem da bom pogrešala družbo sestre, in najinega čvekanjauser posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 17:56:03   
*ajetam*
vidim da je kar pri večini isto.
moj ej ravno danes reku da mu je moj oči reku da bi lahko zraven naše bajte kupli en košček zemle in bi tam zgradili hiško za naju.tako malo lušno. no ok sam to je že ena druga zgodba...sploh ne razmišljam o tem.
midva imava tudi ločen vhod, ločene stroške.
če nam paše se vidimo če nam ne paše se ne...
bi pa tudi jaz imela večjo teraso.imam sedaj samo balkon.so mi pa terase tkoo lepe...


(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
17.10.2007 22:23:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tiste, ki živite doma
17.10.2007 23:36:59   
*ajetam*
zeloo lepo si to povedala. važno da imamo streo nad glavo. jaz sem tudi zelo zadovoljna kljub temu da imava z možem izredno majhno stanovanje.ampak vem da bo kamlu bolje in sem vseeno zelo zdovoljna s tem kar imava user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tiste, ki živite doma
18.10.2007 9:15:33   
Rdeča češnja
Uf, priznam, da sem presenečena nad pozitivnimi odgovori.
Vsa čast vam.

NAvadno težave pridejo z rojstvom otrok in vtikanjem staršev v vzgojo.

Ampak če vam špila... Jaz priznam da ne zmorem prenesti tega, da se kdo vtikuje vame in ne morem kar preslišat če se kdo dela norca iz mene, opravlja ali podobno. -  pa naj bodo to starši ali moževi starši.

Zato sem vesela da smo na svojem, ker svobodno diham.

Ko smo živeli s starši, smo bili ves čas pod kontrolo - kdaj pridemo, kdaj gremo, kam gremo, kdaj smo ugasnili luč in šli spat, kdo je na obisku, kako imamo pospravljeno, kaj smo skuhali itd.

Pa še prijatelji so se nas začeli izogibati, ker vsakič ko so prišli na obisk, so zraven takoj prišli vsi domači (se pravi starši).

Uh, svoboda...

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tiste, ki živite doma
18.10.2007 10:25:20   
*ajetam*
ja tudi mene je presenetilo da je toliko pozotivnih mnenj.
ma moji se že tako ne utikajo full.če kam grem in je ravno kdo doma povem ker se mi zdi prav da vsaj nekdo ve kam si šel v primeru da se kaj zgodi. utika se v naju noben ne!
radi edino vidijo da se vsake toliko kaj pogovarjmo in tko ker moj oči ima zelo rad ljudi okoli sebe in se rad pogovarja. drugače je pa vse ok. tudi ko bo otrok vem da ne bo težav. če pa bi živela pr tašči bi se mi pa zešalo. ker ona je ok sam njo lahko človek posuša samo pol ure na dan kar je več bi že znorela.
tako da meni je za enkrat ok ker sem vzgojena tako da je lepo če je družina skupaj. čeprav moja sestra bo odšla ampak je to bolj vpliv njenega fanta.
tudi ko dobiva obiske ni težav.nihče potem ne pricaplja zraven.

(odgovor članu Rdeča češnja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?