|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koš za plenice
31.10.2007 20:05:20   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

imam navaden koš in tudi vsake plenice ne zavijem v vrečko, ker redno praznimo koš (in s temm se še dodatno prisiimo k temu user posted image ).
poleg stran metanja denarja se mi zdi ta koš še popolnoma ne-ekološki, ker že itak se plenica razkraja dolgo, popolnoma zavita v plastiko pa še veliko veliko dlje user posted image


Enako.




(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koš za plenice
31.10.2007 21:29:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa
Iz našega navadnega koša nič ne smrdi,ker vsako plenico zavijem v majhno vrečkico in dam notri in vsak večer spraznimo koš.


Enako delamo tudi mi.user posted image

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koš za plenice
1.11.2007 13:21:54   
vaney
jaz sem pa včeraj kupila Sangenic koš za plenice. zdaj pa me zanima, kje lahko pri nas kupim kasete za njega. jih imajo imajo v pikapolonici ali BC? Kakšna je pa cena? V Celovcu je bila ena kaseta 10 evrov, pa se mi je zdelo malo preveč in je nisem kupila. sem pa koš dobila za 34 evrov in se mi zdi kar v redu cena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
6.11.2007 13:08:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koš za plenice
6.11.2007 20:55:01   
bina30
Jaz pa sem danes v XXXLutzu kupila koš Angelcare, ki je bil znižan na 14 Eur. Bila pa sem prepričana, da takega koša ne bom imela, da bom vsako plenico odnesla ven... Ko pa pomislim, da bom rodila konec novembra, ko bo že fajn hladno, sem rekla, nič, tudi mi bomo imeli koš. No danes pa sem ga dobila tako poceni. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koš za plenice
7.11.2007 9:10:31   
sneška_
Iiiiiiii kakšna debata okrog košev za plenice.user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam dva otroka pa sem preživela brez unih modernih košov,Vrečka plenica v vrečki pa navaden koš z pokrovom.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koš za plenice
7.11.2007 9:41:22   
Ronči
Sej vsi vemo, da se lahko preživi brez tega koša...pa tudi brez vozička vrednega 500€ pa brez marsičesa.... ampak se ne počutim poklicana, da bom solila drugim pamet, lahko pa povem svoje mnenje glede tega kar vprašujejo.

Kasete so imeli v Bc v akciji (ne vem če so še) 3 za okoli 20 €

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koš za plenice
7.11.2007 18:17:55   
brina2006
Se striiiiinjam z Ronči!!!
Povejte svoje mnenje, ne pa soliti pameti drugim!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koš za plenice
21.7.2008 15:06:26   
asra
Ali mi lahko katera pove od katere znamke/firme je ta brezkasetni koš, ki ga prodajajo v Pikapolonici. Ga je katera mogoče zasledila tudi v kateri izmed Italijanskih trgovin (npr.:Io bimbo)? Kaj pa cena? Za konec me pa še nekaj zanima: mi lahko katera pove mere tega koša???

Hvala user posted image

Asra

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koš za plenice
7.8.2008 17:04:14   
ponvica
V pikapolonici imajo ta brezkasetni koš Diaper champ velikosti regular za 30 plenic in je visok 56 cm stane pa 60 evrov

zanima pa me, če ga katera ima, kako deluje, v čem je fora, da potem iz njega ne smrdi. samo pokrov verjetno ni dovolj

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koš za plenice
8.8.2008 15:04:35   
jana84
Ponvica, ravno včeraj smo ga kupili...In vsa fora je v pokrovu, ki ga obrneš in se nekako "hermetično" zapre in naj ne bi smrdelo ven. Upam, da bo funkcioniral!!!

(odgovor članu ponvica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koš za plenice
12.8.2008 14:41:47   
Mesečnica
Mi imamo ta "Diaper Champ". Je OK, a vendarle počasi začne iz njega smrdeti, kajti vsakič, ko vanj vržeš novo plenico, se ob obračanju pokrova sprosti nekaj zraka iz notranjosti koša. Dokler je otrok dojen oz. na AM, ni problema, ko pa preideš na običajno hrano, pa zna kar pošteno zasmrdeti user posted image . No, mi ta problem rešujemo tako, da koš stoji na takem mestu, kjer nikogar ne moti, če iz njega malo zasmrdi (imamo ga takoj za vrati, ki vodijo v klet, kar je še vedno dovolj priročno za odlaganje plenic).

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koš za plenice
12.8.2008 14:51:20   
nežka
Tudi mi imamo le navaden koš za smeti in rolo vrečk (slaba 2€ za rolo) in odrabljeno pleničko vržem v smeti. Razen ko je pokakana, jo nesemo direkt v kanto. Se mi pa zdi, da je v hiši lažje nest eno plenico posebej, kot če si v stanovanju, ko moraš nekaj nadstropij nižje in potem spet nazaj.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koš za plenice
12.8.2008 14:59:56   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: nežka

Tudi mi imamo le navaden koš za smeti in rolo vrečk (slaba 2€ za rolo) in odrabljeno pleničko vržem v smeti. Razen ko je pokakana, jo nesemo direkt v kanto. Se mi pa zdi, da je v hiši lažje nest eno plenico posebej, kot če si v stanovanju, ko moraš nekaj nadstropij nižje in potem spet nazaj.


Ja, mi smo koš kupili, ko smo bili še v stanovanju, v tretjem nadstropju in brez dvigala. Takrat smo koš dali kar na balkon - če je kaj zasmrdelo, tako ni bilo panike, da bi nam celo stanovanje zasmradilo user posted image user posted image user posted image .

Zdaj smo pa v hiši in bi plenice lahko tudi sproti nosila v zunanjo kanto, a bi bilo zame malo preveč, ker sem v 8. mesecu nosečnosti in bi me večkratna pot tekom dneva preveč zmatrala user posted image .


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 12.8.2008 15:02:04 >

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koš za plenice
12.8.2008 18:07:19   
Čarli08
Meni se zdi predrago - bomo pač malo več telovadili in sproti praznili koš za smeti, s tistim denarjem pa kaj bolj nujnega kupili.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koš za plenice
14.8.2008 11:46:40   
jana84
no, mi smo v hiši, v mansardi in to pomeni dva štuka do kante, kar je skor tako kot v stanovanju v bloku. Ampak mi smo se odločili za koš bolj iz razloga, da nekam pač moraš dat plenice in ostale odpadke iz kopalnice, tako da bo kar v kopalnici...Upam da bo funkcioniral na mnoga leta, kajti sedaj pričakujemo prvega otroka in v načrtih je pa še kakšen...Tako, da je naložba v prihodnost, rečmo user posted image

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?