|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plesne vaje
22.10.2007 14:29:58   
Tajduška
Pozdravljene,

moja dveletnica je zelo rada hodila na plesne vaje.
Vedno se je blazno veselila, celo pot do plesne šole je govorila samo o tem kako bo plesala in dejansko je tako tudi blo.
Nazadnje ko sva prišli tja, pa enostavno ni hotela več v dvorano! Brez razloga!!!!!!
In zdaj ni variante da jo spravim tja!

Enostavno pove, da noče it, se joče in kriči....

Kaj naj naredim????

Po eni strani si mislim, pač ne bo hodila, po drugi pa, da mi ne more ukazovat 2 letni otrok!
Če si že zdaj tako izbira kaj bo in kaj ne, kaj me šele čaka...

Ima katera takšne izkušnje?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plesne vaje
22.10.2007 14:34:21   
*alja*
Pa naj pač ne hodi! To je pač moje mnenje!

Počakaj kako leto, ko si bo kroške in dejavnosti ki jo zanimajo izbrala sama in bo res hodila na tiste ki jo veselijo!
Jas je pri 2 letih ziher nebi silila če noče!

Sam nekaj je moralo bit da noče sploh not it, če praviš da je prej z veseljem hodilauser posted image




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Tajduška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plesne vaje
22.10.2007 14:36:36   
pety78
Ne je silit. Že ima razlog, da joče. Bo še kar nekaj zadev probala, preden bo ugotovila, kaj ji res odgovarja. 

_____________________________



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plesne vaje
22.10.2007 14:38:12   
pety78
Po eni strani si mislim, pač ne bo hodila, po drugi pa, da mi ne more ukazovat 2 letni otrok!


Pa saj ti ne ukazuje. A je rekla, da MORAŠ ti hoditi na plesne?Saj veš, da taki mali še ne vedo, kaj točno jih zanima.


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plesne vaje
26.10.2007 12:56:45   
Gordana-3
da jo siliš, je res brez veze. pa še komaj dve leti je stara. jaz sem svojo 3,5 letnico vpisala na ples, no, šli sva na prvo uro. doma skoz pleše in kaže, kaj se je naučila v vrtcu. tam na plesnih pa se je tiskala k meni in stala v kotu, vsi drugi so plesali. pač nismo več šli, morda bo drugo leto izrazila željo ona in jo bom spet peljala na ples. ali pa kam drugam. morda ni tip za ples, morda je bolj individualist. da boš pa ti potešila neke svoje sanje ali da boš ji pokazala, da tvoja beseda pri hiši velja več, kot njena, pa res nima smisla.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plesne vaje
26.10.2007 13:33:02   
urskas
res je ne bi slilla, morda se ji je kaj neprijetnega zgodilo, ali pa kaj takega proti njenim pričakovanjem...
Ali pa poskusi s kakšno foro. Pri nas deluje če ji rečem npr. : ane, da danes nočeš na "plesne vaje"? In potem ona reče:  ja hočem, hočem... iz čiste trme.

LP

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plesne vaje
27.10.2007 17:04:29   
Pajaca
Ma dej no pretiravaš. Naša lani tiletna smrkla je tud navdušeno šla 3x na telovadbo pol je bilo pa vsega konec in je nismo tja spravl niti pod razno. Letos pa čist navdušena hodi in ji je ful fajn.

Pač bila je še premajhna in se je hitro naveličala.

In čist tko, otroka ne smeš silt naj hodi na plesne, čeprav rad pleše, če pač mu ni do tega da bi hodil. Nardila boš kontra stvar in otrok ne bo več hotel nikoli na plesne. Tko da to ti nič ne ukazuje, to samo pove kaj ona ne bi počela.

Pa men so itak 2 letni otroci nekak premajhni za plesne, telovadbo in podobno. Počakaj leto ali dve pa jo vpiši na plesne s kakšno prijateljico, bo čist drgač vse skup izpadl.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plesne vaje
27.10.2007 20:56:39   
petra*
Jaz pa mislim tako: otrok je pameten. Dovolj bo imel dodatnih aktivnosti potem naprej v šoli. Še preveč. Predšolska doba pa je doba, ko naj bi bil s starši, ko naj bi s starši užival, plesal, pel, poslušal pravljice. Že tako so otroci veliko časa zdoma. Pa potem še dodatne popoldanske aktivnosti.
Ne vem, to ja pač moje menje. Deklica je pametna ! Dveletni otrok nima od plesnih vaj nobene prave koristi. Res ne. Kar delajo z njimi tam lahko tudi ti sama doma.
Pa še tako je. 6- letnik, 7 letnik .... se išče. Radi bi preiskusili vse krožke od športa do glasbe. IN jaz ne menim, da so trmasti ,da ne želijo hoditi... menim, da se morajo najti. Saj ne vedo kaj naj pričakujejo od določene dejavnosti dokler je ne preizkusijo.

lp


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?