|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparat za merjenje plodnih dni
23.10.2007 10:39:06   
medika1
pozdravljene
Pozna katera aparat menda se imenuje Intima, ki meri plodne in nepolodne dni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 7:54:10   
Anonimen
Jutrček,

poznam. A rabiš nasvet?

Sem ga uporabljala in mislim da je kar pravilno pokazal, glede na to, da je takoj ratal dojenček, ko sem začela to uporabljat.




(odgovor članu medika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 8:38:07   
Fargesia
jst že nekaj časa iščem kaj uporabnega ki bi mi pokazalo kdaj imam plodne dni...želela sem si mikroskop, pa ga nikjer ne najdem. Kaj pa je ta stvarca?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 11:30:45   
Tiara123
Kje pa se dobi ta aparat?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 16:58:23   
medika1
Sprašujem za prijateljico, ki se že nekaj časa muči da bi zanosila. Že kar nekaj časa nazaj sem zasledila , da je ena pisala o tem aparatu in da fino deluje.
Jaz mislim da se ga da kupit v Avstriji ali Nemčiji in stane okrog 50 E.
Prosim, če katera ve o čem govorim, da mi sporoči ali se sploh reče Intima in kje ga je moč kupit.
Hvala

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 17:15:40   
ledenka
user posted image  sem slišala za aparat Persona, morda je to to?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.10.2007 17:50:28   
curkica
http://www.blushingbuyer.co.uk/product/productlist.aspx?page=1&man=persona&gclid=CNCfwKbvp48CFSUHEgod5BwkSQ

Tule sem nekaj našla, če je to to. Ampak zgleda, da se pri nas še ne da dobit. Bi blo pa fajn, sploh, če je za večkratno uporabo. Najbolj me razjezi, da so vse te zadeve, povezane z zanositvijo, samo za enkratno uporabo. Tako da preden se prikaže plusek lahko že prej bankrotiraš...user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
25.10.2007 7:36:49   
Anonimen
Jaz sem ga kupovala v Avstriji, Intima se reče.
Sicer sem probala vse možne variante pri nas, pa ni bilo uspeha. Mogoče je čisto slučajno potem z uporabo Intime uspelo, nevem.

Mogoče pa za prijateljico še ni pravi čas (tako je mene tolažila ginekologinja in mi vlivala upanje, da enkrat bo uspelo). Pa je res bilo tako!

Koliko pa je stara? kako dolgo se že trudita za majhno bitjece?

(odgovor članu curkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
25.10.2007 12:29:11   
medika1
Ja tudi za Persono sem slišala. Hvala. Bom posredovala informacijo,
Prijateljica je stara 34 let. Kakšni  2 leti že delata na tem. Saj že hodi za umetno oploditev, vendar so ti postopki tako dolgotrajni, da še niti ni imela prve inseminacije. Bila je tudi na pregledu za prehodnost jajcevodov in je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
5.11.2007 10:10:25   
sarcy21
A se to Intimo  da kje naročiti?

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
5.11.2007 16:16:59   
rokapi
Moja izkušnja je, da na ginekološki kliniki v Ljubljani postopki potekajo celo večnost. Pri dr. Rešu v Dravljah pa je zadeva povsem drugačna, hitro si na vrsti in pristop dr. Reša je veliko bolj oseben in usmerjen k rezultatu.
Sporoči to informacijo svoji prijateljici.

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
5.11.2007 20:06:37   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem ga kupovala v Avstriji, Intima se reče.
Sicer sem probala vse možne variante pri nas, pa ni bilo uspeha. Mogoče je čisto slučajno potem z uporabo Intime uspelo, nevem.

Mogoče pa za prijateljico še ni pravi čas (tako je mene tolažila ginekologinja in mi vlivala upanje, da enkrat bo uspelo). Pa je res bilo tako!

Koliko pa je stara? kako dolgo se že trudita za majhno bitjece?


Anonimna, prosila bi te če mi lahko pišeš na ZS...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
6.11.2007 15:28:34   
gogaala
Hojla! za ta aparet ki se merijo plodni dni ga je moja sestra kupila v trgovini za medicinske pripomočke stal je prejšnega denarja 18.000 sit in ga je uporabljala, ta stvar je nekvalitetna, mislim da je to larifari.  

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
6.11.2007 20:15:20   
Fargesia
Pomoje je pa odvisno al ga znaš uporabljat al pa ne... sicer pa ni niti nujno da govorimo o isti stvari.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gogaala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
9.11.2007 11:04:28   
midori
pozdravljene,

v beogradu sem kupila mikroskop, ki se imenuje Maybe Baby in je avstralski proizvod (morda se sedaj prodaja že pri nas). uporablja se preprosto, na stekelce kapnete jutranjo slino, ko se posuši po vzorcu lahko ugotovite, če imate ovulacijo. uporablja se lahko v neskončnost in ni drag. težko rečem, koliko je zares uspešen, glede na to, da sama zaradi težav takrat, ko sem ga uporabljala, verjetno sploh nisem imela ovulacije. prijateljica pravi, da je potrdil njen sum, da ima ovulacijo bolj zgodaj kot je običajno.

info: http://www.maybebaby.com.au/_how_does_maybe_baby_work.php

pa srečno.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
21.11.2007 17:43:22   
Fargesia
a se slina gleda zjutraj s "taprvo" slino al kako?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu midori)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
21.11.2007 17:52:58   
baguSka
Ja seveda. Vedno mora bit prva slina.. se predno si umijes zobe, predno spijes kozarec vode in predno jes.. Se lubckat se ne smes s svojim, da se slina ne pomesa. Tko kot mora bit prvi jutranji urin.. To je obvezno in najbolj tocno!! Logicno..

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
21.11.2007 21:25:50   
Fargesia
no dej pa še inštrukcije...user posted image

na taveliko steklo dam malo sline in kaj pol...a počakam da se na zraku posuši al dam kr na morko zaščitno ogledalce gor in čakam da se tako posuši? kako zgleda slina ko nima O in kako izgleda ob O? praprot?! a se ti praprot izriše samo ob O al kako? madonca sem nepoučena o tem...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
21.11.2007 22:43:37   
lučka 25
maša, ko boš dala slino na steklo počakaj, da se na zraku posuši. Potem pa daj gor šele zaščitno ogledalce. Kako pa naj bi zgledalo ob ovulaciji in ko jo ni pa je takole (sem našla pri odgovoru od midori):






user posted image  
1. During a non-fertile or low oestrogen phase dried saliva reveals a pattern of pebbles or dots.

1. You are not likely to conceive during this period           


 

 

 


 user posted image

2. During a transitional phase when oestrogen levels are rising or higher (usually in the 2 to 3 days before ovulation) dried saliva reveals a combination of pebbles and small ferns.  

2. You can increase your chances of conception by having intercourse  when you see the transitional phase and during the full ferning .


 

 

 


 user posted image

3. During ovulation or when oestrogen levels are high dried saliva crystallises and forms a distinctive “fern” pattern.

3. You are most likely to conceive when you see the full fern pattern.


 

 

 


user posted image

4. After ovulation has occurred the transitional phase will usually appear again before you return to the non-fertile phase. 

 4. Intercourse that occurs more than approx. 24 hours after ovulation is highly unlikely to result in conception.






user posted image

5. Ferning around the menstrual cycle can occur but does not relate to ovulation.


5. Any ferning that occurs after your ovulation date  does not relate to ovulation and can be ignored.

Please note that there are NO products available that can guarantee success in achieving pregnancy. MAYBE BABY has been designed to assist in conception however it MAY NOT be suitable for everyone. Read the instructions and speak to your pharmacist BEFORE purchasing this product.



Upam, da ti bo kaj koristilo in se boš bolje znašla. Jaz drugače preverim slino tudi čez dan, vendar je dobro da vsaj dobri dve uri prej nič ne piješ ali ješ. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
22.11.2007 9:47:02   
Fargesia
UF, Lučka!! tole pa je izčrpno!!! po slini sodeč oziroma teh slikica sem že po ovulaciji...tudi datumsko se ujema...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
22.11.2007 13:39:00   
po33
A ni še bolš dat sluz iz nožnice. To sem jaz imela že pred 15 leti.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
22.11.2007 15:30:14   
lučka 25
Jaz sem tudi poskusila s sluzjo, samo kaj pa takrat ko je v njej še malo sperme? Je pa vse "mem", čudno. Zato raje kar uporabljam slino. user posted image

(odgovor članu po33)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: aparat za merjenje plodnih dni
24.12.2007 19:16:58   
Fargesia
no meni ni zdaj nič jasno in sem šla malo gledat tole k si ti dala gor Lučka...kaj naj bi tole pri meni pomenilo. od 9.12. - 14.12. je bila praprot (12.12. največ) do O naj takrat ne bi prišlo ker sem bila v soboto na urgenci in sem imela ful velike folikle...lahko da je kateri počil, ni bila ziher...no in potem dva dni ni bilo praproti, potem 17.in 18. je bila, potem dan kasneje spet nič in potem si do včeraj nisem več gledala sline...no in včeraj in danes je spet praprot...bi katera vedela, kaj naj bi to bilo? aja, sem jedal ta ciklus klomifen..

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?