|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil Comfort & Novalac AC
27.10.2007 0:06:37   
Noseckica
Pozdravljene mamice,
 
zanima me, če je že katera probala kombinirat (recimo vsak drugi obrok) ti dve mlečni formuli in kako se je to obneslo?!  Občasno imamo probleme in s kolikami in z neurejeno prebavo. user posted image

user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil Comfort & Novalac AC
27.10.2007 5:43:31   
anajmad
Jst sem dajala Novalac proti krčem in Milumil. Po Novalacu je bilo dosti slabše,ker je ful bruhala. Nikakor ga ni prenašala. Mi smo kolike rešili s koroškimi kapljicami.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil Comfort & Novalac AC
27.10.2007 22:42:19   
ALEKSA13
Glede mešanja teh mlečnih formul sem tudi jaz čisto zmedena, ker mi vsak pove različno. Jaz sem hotela mešati Aptamil Comfort in Aptamil Pre. Namreč zato, ker ko je nehal jesti Aptamil Prematil, sem na priporočilo med. sestre v posvetovalnici šla na Aptamil Comfort, pa je imel po njem drisko in krče in sem to ukinila po nekaj dneh. Nato pa sem mu pred dobrim tednom začela dajati Aptamil Pre, pa ga je zaprlo oz. že en teden ni kakal sam, samo če sem mu pomagala s termometom v ritko (2x v enem tednu), to pa ne smem delati pogosto, ker se črevo tega navadi...   Potem sem klicala na Kolinsko  in tam so mi rekli, da lahko mešam ti dve formuli, sestra v posvetovalnici pa je rekla da naj raje ne mešam, ker ga bom samo "zmedla" in da se bo že navadil na Aptamil Pre (že od rojstva je na Aptamilu,  zdaj je star 2,5 meseca). Tako, da res ne vem kaj naj, zaenkrat mu dajem samo Aptamil Pre, če pa še do ponedeljka ne bo odvajal, pa ga bom peljala k zdravniku, ker ga že matra vse skupaj. Upamo na najboljše! LP. ALEKSA

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil Comfort & Novalac AC
28.10.2007 2:07:07   
anajmad
Aptamil na splošno zelo rad zapira. Tudi mi,ko mo imeli v začtku,ko sem kombinirala še z mojim načrpanim mlekom in Aptamilom Prematil in Aptamil Pre,je bil ful zaprta. Ne vem,probaj mu dati veliko tekočine,drgač pa je nam vsake toliko časa pomagalo "zluftan " Donat v mleku. Npr. dala sem enih 10 ml Donata in ostalo prekuhano vodo. To tudi prakticirajo na EINT v LJ. In če oni to delajo,po moje ne more škodit.
To je pa tudi mal za lase privlečen odgovor od sestre,da naj ne mešaš formul. Kaj,ko pa daješ svoje mleko in mlečno formulo? Tudi to je podobno,kaj ne?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil Comfort & Novalac AC
28.10.2007 7:17:58   
TinaM
Meni so rekli, da lahko mirne duše kombiniram formule istega proizvajalca, ne pa od dveh proizvajalcev ...user posted image  

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?