|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fast food
28.10.2007 18:57:31   
lotty4
Ojla

Naj najprej povem da sem v 30t. Pred nosečnostjo nisem 12 let jedla mesa, ker se mi je od šolske hrane zagaravžalo. Jedla sem tudi zelo zelo zdravo, to mi je tudi zelo ustrezalo, ker sem bila izredno zdrava ženska. Brez prehladov in grip, imela sem dobro kondicijo...
Kaj pa sedaj. Meni se je zmešalo. Za zajtrk jem hod dog, za kosilo obvezno nekaj mastnega, po kosilu brez sladice ne morem, za večerjo najraje jem slane arašide, pa čokolado, nič nimam proti kruhu s pršutom in kokakolo.
Za enkrat sem se zredila za 9kg, prosim če mi lahko napišete koliko ste se ve zredile, ste imele tudi tako nezdrave "popadke hrane", kako ste po porodu spravile kile dol, vas je minilo jesti takšno hrano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fast food
28.10.2007 19:30:14   
gruška
Lotty, še ena taka se ti javlja ....... Jaz sem tik pred porodom 4. otroka. Preden sem prvič zanosila sem bila 7 let brez mesa, vaditeljica aerobike, jedla in živela sem zdravo, tudi jaz sem bila zdrava in fit...... In v vsaki nosečnosti se mi je zgodilo to, o čemer pišeš. Hot dog, meso, OBVEZNA SLADICA PO KOSILU, čokolada, bolj je kalorično, bolj mi paše .... Sicer samo hrana, pri pijači sem še vedno na vodi ... coca-cole in podobnih stvari videti ne morem. Pri prvem sem se med nosečnostjo zredila 21kg (!!!!!!), pa sem jih čez tri mesece izgubila 22! Tudi po drugem in tretjem porodu sem prišla na svojo težo, res da je trajalo 6-9 mesecev, ampak razen nekaj odvečne kože na trebuhu, ki se v oblačilih tko ne vidi, se res ni videlo, da sem že 3x rodila ...... Zdaj sem se zredila 15 kg, pa me tudi slučajno ne skrbi, kako bo s kg po porodu ... Boš videla, po porodu te ta manija mine, sploh pa če prej nisi imela težav s kg, se ne sekiraj ..... Jaz mislim, da so to hormoni, v 1.nosečnosti sem se s tem vprašanjem še ubadala, pa sem po porodu videla, da sem še vedno stara jaz ... Čimbolj zdravo, za dobro počutje ........ Ti uživaj v nosečnosti, po porodu boš pa tko al tko od začetka mal pazila kaj boš jedla, da ne bi dete zvijalo po dojenju, pol boš pa že na starih tirih ..... meni se je taka hrana potem uprla .... Pa srečno!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fast food
28.10.2007 20:54:05   
Naja30
V prvi user posted image  sem poskušala dokaj zdravo živeti naprej. Zdaj v drugi pa npr. sadja videt ne morem, čips pa, ki ga prej nisem jedla, bi pa zdej skoz user posted image  Razne salame, paštete, da ne omenjam hamburgerjev... bi jedla ves čas. In tudi jem.user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fast food
28.10.2007 21:25:21   
lelaval
V user posted image  jej brez slabe vesti vse, kar ti paše. Jaz sem dobesedno žrla vse, kar je bilo sladko. V 3. user posted image  sem čokolado celo skrivala pred starejšima otrokoma. user posted image
Saj po porodu ne boš imela več take želje po vsej tej hrani.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fast food
28.10.2007 21:54:56   
Tanayya29
no,super..
jaz imam željo po sami nezdravi hrani..ravno prej sem pojedla celo porcijo pomfrija,potem še čokoladni puding,sedaj pa razmišljam,če bi še kajuser posted image user posted image ..
grozaa..še dobro da imam samo še 12 dni do konca..če ne bi me še razneslo..

da ne govorim,da je moj "fetiš" kruh majoneza in paštetauser posted image ...

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fast food
28.10.2007 22:02:58   
Marogica
Eh, ne sekiraj se....Jaz sem v obeh nosečnostih imela željo po hrani in to po čisto VSAKI. Žrla sem kot zmešana, koruzne kosmiče(ki jih pred in po nosečnostima nisem nikol v življenju jedla) pa sem imela kot "vmesni" obrok med obrokiuser posted image . Torej jedla sem VSE in bi potrebovala preveč časa, če bi ti hotela napisati, kaj vse. VSE in nenormalno DOSTI. Obiskom sem dobesedno spraznila hladilnike in če smo bili kam povabljeni na kosilo ali večerjo, sem doma pojedla predtem kakšen kos kruha, da ne bi izpadla tako lačna....user posted image

Zredila? Ja, za 25 kg, po ca 3, 4 mesecih sem bila zopet nasvoji teži 58-59 kg.

p.s Jem pa še vedno dosti in rada, pa je od zadnjega poroda minilo skoraj 3 leta. Ne želi si me vabiti na kosilo k sebi...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fast food
28.10.2007 22:18:32   
Anonimen
Jej tisto, kar ti diši user posted image .

Če se ne rediš pretirano (kar se po napisanem ne), se dobro počutiš in imaš dobro kri, se ne sekiraj.

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fast food
29.10.2007 15:42:03   
tweetek
Jaz sem čist ista! Sicer se mi nakilah še ne poznaker sem šele v 9. tednu, ampak jedla bi samo kruh pa pašteto pa hamburgerje, pa krompir!tud 3 krat na dan!! Prej sem jedla zelenjavo in meso, krompir in kruh pa malo ali pa sploh ne, zdaj pa ne morem vstat če ne pojem ene šnite, pol za zajtrk pa še dve... Da o krekerjih, piškotih in drugih takih reči sploh ne govorimo. Sadje in jogurti mi pa nardijo user posted image za umret... Tko da zdrava hrana mi spoh ne gre doluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fast food
31.10.2007 16:06:21   
koala
Še ena nosečka, ki ji diši nezdrava hrana. Pizzo bi lahko jedla 3x dnevno, kaka lepinja ali kaj podobnega tudi sede.
Sladko mi sicer ne diši pretirano, vsaj ne tako kot pred nosečnostjo.
Sicer se nazaj držim ker imam potem slabo vest, samo danes pa že cel dan iščem nekaj nezdravega.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.11.2007 21:47:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fast food
14.11.2007 13:14:05   
naja07
Med nosečnostjo sem imela fast food manijo. pizza, hamburgeri, da o pomfriju ne govorim, še moj se je zredil user posted image . Pa sva drugače oba mahnjena na zdravo prehrano. Vse kar je bilo zdravega nisem mogla videti. Sedaj po porodu pa se mi zdrava hrana ponovno lušta.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fast food
14.11.2007 15:47:51   
Anonimen
Jaz sem celo nosečnost jedla pice, pa McDonalds food... Super! user posted image

(odgovor članu naja07)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fast food
15.11.2007 10:32:02   
mala pikica
Jaz bi tudi lahko vsak dan jedla mc'chickena user posted image Na srečo še na Ptuju ni mc'donaldsa.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?