|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 16:31:08   
mojca83
Pozdravljene!
Zanima me ali so dražji vozički res tooooliko kvalitetnejši in boljši od "poceni" variant?
Npr. Peg Perego, Quinny in podobni imajo kar precej zasoljene cene, no vsaj tu pri nas.Med tem ko pa sem gledala voziček Pikolo, pa ima vse v kompletu z lupinico vred,zloži se tudi zelo na malo,pa lahek je, pa je cena skoraj enkrat do dvakrat nižja.???
Kakšno je vaše mnenje?
Imate kakšne izkušnje v zvezi s tem?

Hvala že vnaprej za odgovore.

Lepo user posted image  vsem še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 16:32:19   
rija
mah, po moje je to enako kot z zdravniki: dokler je dete zdravo, je vsak pediater dober user posted image
isto z vozički: dokler ne gre nekaj narobe so vsi bolj ali manj dobri....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 16:36:16   
kofetek2010
meni se zdi, da malo dnarja - malo muzike user posted image  


Kolk pa je varna ta lupinica? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 16:59:18   
mojca83
vse os narejene po standardih in če ne bi bila varna mislim da ne bi sploh prišla v prodajo. se pa lepo in stabilno pritrdi s konektorji na voziček.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 17:00:53   
ticika
jaz sem za drugega otroka kupila pikolo voziček predvsem zato, ker se je lepo zložil za v avto. Dala sem takrat(lani decembra) bivših 19.000 sit in je še danes popolnoma izpraven. Poceni stvar še ne pomeni da kupiš pofl...

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 17:30:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

meni se zdi, da malo dnarja - malo muzike user posted image  


Kolk pa je varna ta lupinica? user posted image


istouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 17:33:13   
LadyB
jaz mam tud pikolo vozicek, in sm tud zadovoljna. Sam mi ni še vedno ratal zimske vrece gor nastimatuser posted image user posted image ,  drugac pa je full lahko vodljiv, pa v easy se sestav. Lupinca se mi pa tud zdi čist uredu.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 19:42:17   
Putka
Važno je, da preveriš uporabnost, enostavnost pred nakupom. Ker poznam kar precej mamic, ki so po parih mesecih menjale vozičke (tudi zelo drage), ker niso bili to, kar so pričakovale. Mislim, da res bistvene razlike ni, je pa res, da so lahki in kakovostni material (aluminij npr) dražji, prav tako velja za platna, dežne prevleke, mehanizme.

Glede lupinice, raje kupi posebej takšno, ki je uspešno prestala teste: ADAC



(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 19:45:53   
viv_
Ja, res je to!

Mi imamo Quinnyja Freestyla (letnik 2003) in pa Haucka Sunny neki... Quinny je bil 100.000 Sit, za tegale Haucka smo dali 60 Eur.

Po 4 letih vožnje, dveh otrocih, je Quinny še vedno super. Hauck po enem dopustu, kker smo ga non-stop vozili 14 dni škripa.

Quinny je za vozit pesem, ne glede na podlago, povsod ga pelješ z eno roko. Haucka moraš pa kar dobro porivat, čim je malo neraven teren.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 19:46:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojca83

vse os narejene po standardih in če ne bi bila varna mislim da ne bi sploh prišla v prodajo. se pa lepo in stabilno pritrdi s konektorji na voziček.


Tudi nevarne se najdejo v prodaji......user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 30.10.2007 19:56:45 >

(odgovor članu mojca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 19:55:41   
mala pikica
Kaj pa vem... Pri nekatrih stvareh je tako, da dobiš za malo denarja, malo muzike. Vedno pa verjetno tudi ne...

Kar se tiče varnosti različnih lupinic... Po mojem mišljenju ne delajo kar tako testov lupinic in po teh testih res niso vse enako varne. Pa ne govorim zdaj o omenjenih lupinicah (Peg Perego in Pikolo).

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 20:10:45   
Lianna
Jaz mislim da je razlika med dragimi in poceni vozički. Že v kvaliteti. Recimo bugaboo je lažji kot ostali vozički (9kg), se lepo vozi...itd.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 20:27:44   
kawasakica
mi imamo voziček Firstwheels, s košaro vred 220 ur. Zadaj dve večji kolesi, spredaj manjši - vrtljivi. Lupinica paše od Romerja. Tud če je cenejši, sem ful zadovoljna

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 20:42:04   
lojzika
Evo jst sem mela tudi Haucka. Ampak dokler nisem probala peljati prijateljičinega quinnya in peg peregota nisem vedela da je lahka takšna razlika.

Smo šle na sladoled so one sproščeno z eno roko držale sladoled z drugo peljale voziček. Jst sem morala z obema držati voziček pa še sladoled zraven, je šlo malo sem in malo tja samo naravnost ne. Težek ko hudič.

Se drugič javi ena, da naj tečem nazaj ker je moj user posted image  zgubil eno igračko, ona je pa mislila da bo z vsako roko peljala en voziček. Ja malo morgen. Ni mogla verjeti da obstaja tako drvast voziček.

Skratka živa polomija je bil tale Hauck shopper za male pare.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 21:02:46   
lorch
Verjetno je en razlog za to da je nekj čisto poceni, nekaj drugega pa zelo drago. Kaka razlika v kvaliteti že mora biti. Se pa ne strinjam, da so zdaj pa kar Haucki drvasti in peg perego super. Imaš pri obeh firmah tako zelo slabe kot tudi dobre vozičke. Sama delam v vrtcu z malčki in sem imela priložnost uporabljat že kar nekaj vozičkov in žal moram reči da sem imela najslabše izkušnje glede uporabnosti in vodljivosti ravno s peg peregovimi vozički. Ampak je pa res, da za malo več denarja se najde pri vsaki firmi malo boljši voziček, kar pa ne pomeni da če je najdražji je tudi najboljši. Treba je kupovati potrebam in terenom primerno. Sama sem pri izbiri najbolj gledala na to da ima voziček velika, napihljiva in vrtljiva kolesa in da je vodljiv. Model ki mi ustreza pa sem našla ravno med Hauckovimi vozički. Sem pa za rabljenega dala čez 300€.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 21:14:02   
lukec
Tud mi smo imeli Haucka, zanj smo odšteli nekaj več kot starih 70 jurčkov in bili smo zadovoljni, zelo, ga šparamo za drugega user posted image .
Mimogrede: za quinnyja sem slišala, da ni ravno najboljši, ker ima mehko naslonjalo, za otroško hrbtenico pa mora biti trdo - kar Hauck ima.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
30.10.2007 23:10:08   
*lenc@*
ČE TI JE VŠEČ, LE VZEMI, DOBIŠ LAH TRI TAKE ZA ENGA ORNG. poznam kolegico, ma zlo cheap voz in pravi, da je čist ok!

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
31.10.2007 7:51:59   
klepetka
jaz mislim da je razlika ,ja.
Prvič sem imela smao PEG PEREGO;je super voz.Potem sem tadrugič kupila športni od ABC design.Bil je že tako poceni in še v akciji ,pa sem mislila ,da če je videti že super ,da potem bo to to.Ampak živa polomija.Zelo slabo vodljiv(brez otroka notri je že bil vodljiv,z 10 kilskim otrokom pa ni šlo nikamor,...)



_____________________________



(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
31.10.2007 8:28:37   
koala
Kaj pa vem če je vedno res, da jemalo denarja malo muzike, morda.
Vem da ima zaap visoko ceno, pa sem že marsikje slišala da je nestabilen, mi pa tako tudi deluje, sama ga še nisem sprobala tako da so to informacije iz druge roke.

Glede lupinic pa tako če je poceni še ni rečeno da je zanič, ravnotako obratno. Mislim da jane-jeva ni ravno poceni, na testih pa se je odrezala porazno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
31.10.2007 8:33:51   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Kaj pa vem če je vedno res, da jemalo denarja malo muzike, morda.


Se strinjam, pri mnogih blagovnih znamkah se plača še dodatno "ime", ki ga nekatere firme znajo dobro vnovčiti.  Osebno mislim, da tako velikih razlik ni, kot so opazne pri cenah.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
31.10.2007 14:06:01   
lex
jaz imam haucov voziček, ki e v avstriji stal 32.000 sitov, pri nas je bil popolnoma enak za 65.000, sva gledala tud Peg perregona, ampak naš voziček je zakon in ga ne menjam za nič na svetu. Ko je bila Alina še tolk majhna, da je še samo ležala in se Aleksu ni ljubilo hodit več, sem jo potisnila prosti zadnjemu delu vozička, držalo za noge spustila dol in evo gospod so tud sedeli v vozičku. Ga bo moral met še tretji ko priracla (če bo kdaj)
aja za 3 kolesnika je kolegica dobila informacijo, da tisti ki imajo psa, naj ga ne kupujejo, ker če se pes nasloni nanj ga prevrže.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dražji voziček-boljši voziček?
1.11.2007 12:54:02   
vaney
jaz pa razmišljam o Jane Slalom Pro vozičku. imava ga ogledanega že 2 meseca. slišala sem ogromno pohval o njem, razmišljam pa, ali je nujno, da kupim zraven tudi prilegajočo lupinico. mislim, da bi nam zneslo tudi, če jo kupimo od katerega drugega proizvajalca in jo imamo samo za v avto in za prenašanje user posted image , voziček pa kupim samo športni del in zraven zimsko vrečo. in to bi bilo to. kaj pravite?

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?