|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tabletke Klomifen
30.10.2007 18:17:37   
zvezdica.1
Mene pa zanima če je katera imela tabletke Klomifen in koliko dni po predvideni menstruaciji ste dobile menstrucijo če ste jo. Jaz sem imela Klomifen in danes je datum za user posted image  pa še je ni. Upam da je ne bo. Te tabletke so mi bile v pomoč da bi zanosila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tabletke Klomifen
30.10.2007 18:29:09   
silvya
Jaz sem jih imela in so bile M vedno redne. Če je ni, bo mogoče CB pokazal vzrok user posted image .

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tabletke Klomifen
3.11.2007 9:05:09   
Anonimen
Jaz sem tudi jedla Klomifen, menstruacije pa niso bile redne - redna je bila ovilacija, menstruacija pa na 30-36 dni. Čist odvisno od meseca.

Pa z njimi nisem zanosila. Se mi zdi da sem bila preveč obremenjena s tem, da imam ovulacijo in da morava seksat ravno takrat. tri mesece po tistem, ko sem jih nehala jest sem zanosila.

(odgovor članu zvezdica.1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tabletke Klomifen
3.11.2007 9:17:38   
bumbum
Pri jemanju Klomifena je ciklus po navadi malo daljši od tistega brez K. Jaz jo po navadi dobim tam 16. dan po O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tabletke Klomifen
3.11.2007 16:26:28   
Anonimen
Odvisno kdaj začneš jesti Klomifen oz. kdaj ti povzroči O. Od O je praviloma še 14 dni do nove M. Pri meni dela kot ura!!!  Od O 14 dni je prišla M - s tem, da sem imela tudi pred Klomifenom M na točno 28 dni brez izjem.

(odgovor članu bumbum)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tabletke Klomifen
3.11.2007 20:22:12   
september1
Jst mam zdaj ko jemljem Klomifen (5.-9. cikla)cikel dolg 30 dni,ampak 20.-26. dneva jemljem pa dabroston.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tabletke Klomifen
7.11.2007 16:16:21   
pati0102
Čap zvezdica,

da te malo razveselim in opogumim (če je seveda še nisi dobila). Tudi sama sem jemala klomifen (3-7 dan, 1/2 tbl.) pa sem že v prvem ciklusu zanosila. Tudi sama sem čakala M, pa je ni bilo od nikoder. Po 1 tedenski zamudi sem naredila test, ki je bil pozitiven.
Držim pesti zate.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tabletke Klomifen
7.11.2007 20:22:10   
neyka7
Ojla!

Jz mam tud eno vprašanje. Po kako dolgem času vam je G predpisal-a tablete Klomifen. Hvala za odgovor. LP

(odgovor članu pati0102)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tabletke Klomifen
7.11.2007 22:05:12   
neela
Saj vem, da je bilo tega že veliko napisanega, pa vendar....

september1 - zakaj so ti dali dabrostron; in zakaj v zadnjem delu ciklusa????
Ker sem sama v nizkem štartu za prvo škatlico Klomifena (po istem 'sistemu' kot ti, me zanima, če jaz kaj 'zamujam', ker mi Dabrostona niso dali...???)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tabletke Klomifen
8.11.2007 15:09:49   
pati0102
Midva sva delala na otročku pribl. 7 mesecev, potem sem se pa kar naredila mal "glupo" pri ginekologinji, ji rekla, da se mi je ciklus čisto zmešal. Potem me je dala na UZ tik pred O in ugotoivla , da verjetno ne pride do popolne dozoritve jajčeca. Seveda mi je predpisala klomifen in že v prvem ciklusu se je posrečilo in sem noseča. (P.S: G nisem rekla, da delava 7 mes. ampak sem dodala še 2 meseca, sicer te tako ne upoštevajo).

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tabletke Klomifen
12.11.2008 19:59:52   
cora



OJLA! MENSTRUACIJO SEM IMELA 5.11.2008. OD 10.11. JEMLEM TABLETE KLOMIFEN. ZANIMA ME KDAJ BOM IMELA PLODEN DAN? ALI NAJ IMAVA SPOLNE ODNOSE VSAK DRUGI DAN?



(odgovor članu pati0102)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tabletke Klomifen
13.11.2008 10:55:59   
gasilka
Živjo tudi jaz sem jih jemala in mi je user posted image zamujala celih 18 dni. Med tem čakanjem sem naredila dva testa  in oba sta bila negativnauser posted image . Tebi želim več sreče !

(odgovor članu cora)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tabletke Klomifen
13.11.2008 19:47:50   
Anonimen
OJLA! MENSTRUACIJO SEM IMELA 5.11.2008. OD 10.11. JEMLEM TABLETE KLOMIFEN. ZANIMA ME KDAJ BOM IMELA PLODEN DAN? ALI NAJ IMAVA SPOLNE ODNOSE VSAK DRUGI DAN?


Kako pa to, da si začela šele 6. dan user posted image ? Po koliko pa jemlješ in koliko dni? Jaz jemljem po 1/2 tbl od 4.-8. dan, O pa nekje nastopi 7-10 dni po zadnji tabletki.
Sej če jemlješ klomifen bi morala biti pod nadzorom G, ki bi ti morala v času O opraviti UZ, da se vidi, če imajo tabletke sploh kakšen učinek...
Upam, da ti kmalu uspe ugledati user posted image user posted image .

(odgovor članu cora)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tabletke Klomifen
20.11.2008 21:50:29   
rožica76
Pozdravljene punce,

še moja (ne)izkušnja s Klomifenom. Kmalu bo dve leti odkar skušam zanosit, najprej mi je ginekologinja vzela bris, pol UV maternice in jajčnikov, pol je šel fant na spermiogram, vse v redu, pridem spet h ginekologinji in mi da Klomifen. Ko sem prišla domov in začela brati, kako se zdravilo uporablja in kakšni so učinki, sem se odločila, da ga ne bom jemala, ker imam tudi druge zdravstvene probleme in sem načeloma proti zdravilom, če ni nujno potrebno. Zato sem šla v LJ, na ginekološko kliniko, plačala 83 evr, naredili so mi ponovno UV. In kaj so ugotovili? Da imam pregrado maternice. Klomifen pa bi lahko papcala in ne bi bilo rezultata. Čudno se mi zdi, da moraš priti na 3. ultrazvok, da ugotovijo, da imaš pregrado maternice: Zato punce, vztrajajte na dodatnem pregledu. In ne se takoj zatečt k tabletam.
Srečno vsem, ki želite postati mamice!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tabletke Klomifen
25.11.2008 15:37:55   
Tanik
 kdaj dobiš te tablete, a je to za spodbujevanje ovulacije?

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu rožica76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tabletke Klomifen
25.11.2008 16:25:43   
tanja040
Ja, so za spodbujanje ovulacije in predpiše ti jih samo ginekolog.
Klomifen pa ni glih nedolžno zdravilo, zato previdno z njim.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tabletke Klomifen
29.11.2008 13:26:39   
Caarmen
Punce pomagajte.

Jem klomifen od 5 do 9 dne menstruacije.  V navodilih piše da ovulacija nastane od 5 do 10 dne po zadnjem dnevu zdravlenja. To pomeni 4 dni M + 5 dni klomifen + 5do9 dni in smo na 14 do 18 dan po menstri. In potem mi ostaneta dva dni do naslednje m....

Ali sem prav razumela prebrano?

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tabletke Klomifen
29.11.2008 20:27:53   
taši84
ojla!

še js se oglašam ker bom jutri začela s klomifenom. že nekaj časa jem dabroston za sprožitev M in tokrat je kr pršla brez dabrostona. men ga je G predpisala po skoraj dveh letih in pol odkar skušam zanosit. tut moj je biu na spermiogramu in je vse ok, js sm mela op.pregrade, hsg in še ne vem kakšne preiskave. ampak pravijo da je vse bp. torej jutr klomifen 5-9 dan M.

lp


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tabletke Klomifen
9.12.2008 16:37:51   
Anonimen
meni je tabletke predpisal takrat, ko sem mu sama omenila, da je res že čas da bi zanosila vendar ne gre. Jemala sem jih šest mesecev, vendar nisem zanosila, samo zredila sem se po njih.
lp

(odgovor članu neela)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tabletke Klomifen
9.12.2008 17:15:56   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Caarmen

Punce pomagajte.

Jem klomifen od 5 do 9 dne menstruacije.  V navodilih piše da ovulacija nastane od 5 do 10 dne po zadnjem dnevu zdravlenja. To pomeni 4 dni M + 5 dni klomifen + 5do9 dni in smo na 14 do 18 dan po menstri. In potem mi ostaneta dva dni do naslednje m....

Ali sem prav razumela prebrano?

ja si. Samo po O med 14-18 dnem imaš vsaj 10-15 dni do user posted image  oziroma glede na tvoj cikel. Meni osebno je po jemanju Klomifena podaljšalo cikel za tri dni.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tabletke Klomifen
9.12.2008 17:17:16   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni je tabletke predpisal takrat, ko sem mu sama omenila, da je res že čas da bi zanosila vendar ne gre. Jemala sem jih šest mesecev, vendar nisem zanosila, samo zredila sem se po njih.
lp

čist odvisno od G, ponavadi jih predpišejo ob IUI in če ne rata probajo z IVF/ICSI. Upam, da čimprej zagledaš čudežni user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?

Splav. (0%)

Veselili se. (65%)

Bili bi v strahu. (35%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!