|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rota virus
30.10.2007 18:04:47   
sandra85
...razsaja v Sloveniji!!! glejte SVET na kanalu A

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rota virus
30.10.2007 18:12:48   
muki1
Jaz sem dala mlajšo cepit, ker ga je starejša imela že dvakrat user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rota virus
30.10.2007 18:35:00   
sandra85
kako nevarna je ta bolezen za dojenčke?

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rota virus
30.10.2007 18:42:02   
Naja30
Sem gledala na tv, ja. Nevarno je, da dehidrira, zato če se začne driska in vročina, takoj h zdravniku. Me je kar strah, čeprav moja ne hodi v vrtec, pa vseeno.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rota virus
30.10.2007 18:45:35   
FORZA
Dajte še kaj več povedat o tem virusu.
Nisem uspela gledat.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rota virus
30.10.2007 18:48:49   
sandra85
http://www.jana.si/&aiid=2233

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rota virus
30.10.2007 18:50:26   
muki1
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1185321&mpage=1&key=rota%2Cvirus&#1185496

http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1215078&mpage=1&key=rota%2Cvirus&#1224720

http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1203741&mpage=1&key=rota%2Cvirus&#1206818

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rota virus
30.10.2007 18:50:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: FORZA

Dajte še kaj več povedat o tem virusu.
Nisem uspela gledat.user posted image


glek kanal A  ob 19h 45 bo spet svet-mogoče bojo spet kej povedali o tem


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rota virus
30.10.2007 21:46:08   
Anonimen
Sem pogledala zdaj posnetek na netu:
http://24ur.com/bin/video_show.php?SVET_d=1193742000&show_media=60062664

Jaz sem za cepljenje plačala eno dozo 76 €, torej 152 € obe dozi. Ena soringarajevka je plačala 65 € po dozi. V prispevku pa govorijo o 15 € cene celotnega cepljenja.

Kdo ima sedaj koga za norca? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rota virus
30.10.2007 22:06:13   
BaByGiRl
Tudi midva sva plačala 75€ 2x za cepljenje. Ampak ker ga je moja prva imela 2x...upam, da se bo obrestovalo.
Dojenčki ga najlažje preboljijo, ampak če je huda oblika, potem je kriza. Če pa ga dobi starejši...au. Naš ata ga je fasal, pa je bil dolgo zelo bogi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rota virus
30.10.2007 22:36:22   
sandra85
kako pa to, da ga dojenčki lažje prenašajo?

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rota virus
30.10.2007 22:45:18   
december06
Ko sem jaz gledala prispevek na Kanalu A sem tudi slišala nekaj o 15 €. Pa mi ni čisto nič jasno. Saj, ko sem bila prvič v posvtovalnici 2.10. so mi rekli, da je ena doza cepljenja 65 €, ko pa smo se odločli, da bi ga cepili in smo povprašali kakšen je postopek in kdaj, to je bilo 23.10. pa so nam rekli, da je cena že zrasla na 75 €. Grozno da morejo služit takšen denar na majhnih otrocih. Kot, da potem, ko zbolijo in so dehidrirani in v bolnici nimajo še večjih stroškov. Če pa katera ve, da se kje ceneje cepi ali pa da kaj kakšna zavarovalnica povrne, pa naj sporoči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rota virus
30.10.2007 22:58:47   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

kako pa to, da ga dojenčki lažje prenašajo?


Ponavadi zato, ker se dojijo in zadostno količino tekočine dobijo preko materinega mleka pa še mnoga koristna protitelesa.
Moja pikica ga je imela poleti, ko je bila stara en mesec. Sva bili sicer 4 dni v bolnici, kjer so ji diagnosticirali rotavirusno okužbo, vendar ji ni bilo treba dobiti infuzije, ker sva se pridno dojili in je kljub RV pridobivala na teži. Vsi zdravniki so ful poudarjali, da je super, da se dojiva, ker tako dobi dovolj tekočine.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rota virus
31.10.2007 7:00:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: december06
Grozno da morejo služit takšen denar na majhnih otrocih. Kot, da potem, ko zbolijo in so dehidrirani in v bolnici nimajo še večjih stroškov.


Odgovor države je, da je zanjo ceneje zdraviti nekaj 100 otrok kot cepiti vse. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tolko o zhumanosti naše države...

(odgovor članu december06)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rota virus
31.10.2007 8:11:22   
miškot
dejte mi prosim svetovati: ravno včeraj sva se z možem pogovarjala, da ga ne bi cepila. Je edini otrok, star tri mesece in glede na to, da prihaja zima ne bomo prav dosti okol noreli. Tudi obiski drugih majhnih otrok so pri nas zaenkrat redki.
Prebrala pa sem, da cepivo drži manj kot eno leto - se pravi, ko bo šel v vrtec sploh ne bo več držalo.

Ali bi mi priporočale, da ga vseeno cepimo ali ga morda lahko kasneje; okrog enga leta?
Ali se vas večina odloča za cepljenje ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rota virus
31.10.2007 9:14:41   
Anonimen
Cepivo drži vsaj 2 leti. Če bo šel zelo zgodaj v vrtec/jasli, potem bi ga cepila. Če bo doma do nekje 2. leta, pa ga ne bi.

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rota virus
31.10.2007 9:16:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Ali bi mi priporočale, da ga vseeno cepimo ali ga morda lahko kasneje; okrog enga leta?
Ali se vas večina odloča za cepljenje ali ne?



Še to: Obe dozi cepiva mora prejeti do 24. tedna starosti (6. meseca), kasneje cepljenje ni več mogoče.

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rota virus
31.10.2007 13:40:55   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Ali bi mi priporočale, da ga vseeno cepimo ali ga morda lahko kasneje; okrog enga leta?
Ali se vas večina odloča za cepljenje ali ne?



Še to: Obe dozi cepiva mora prejeti do 24. tedna starosti (6. meseca), kasneje cepljenje ni več mogoče.


aja?

ma js bom videla, kaj mi bo pediatrinja svetovala...decembra ima prvo cepljenje-za kaj že?user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rota virus
31.10.2007 13:59:45   
mami_miki
moj je tud popil tisti sirup...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rota virus
31.10.2007 14:21:10   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

moj je tud popil tisti sirup...

kaki sirup?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rota virus
31.10.2007 14:39:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

moj je tud popil tisti sirup...

kaki sirup?



Cepljenej poteka tako, da spije sirup.... ne dobi pikeca...

Če bo decembra cepljen, je najbolje, da se to opravi hkrati.... pojdi se pej pozanimat, ker pri nas je bilo treba cepivo naročit in nanj počakat en teden...

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rota virus
31.10.2007 14:59:38   
sandra85
hvala zvesta...bom po praznikih poklicala njegovo pediatrnjo in se mal pozanimalauser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rota virus
31.10.2007 15:18:28   
juniorka
Meni pa pediatrinja sploh ni omenlauser posted image  Zdaj pa je, kar je...smo 6m stari!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rota virus
31.10.2007 15:49:53   
Anonimen
Tudi eni ni nič omenla...in ko sem ji rekla, me je vprašala, če sem prepričana, da si lahko privoščim user posted image user posted image user posted image user posted image  je bla pa navdušena, da se bomo cepili...

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rota virus
31.10.2007 16:15:20   
mami_miki
plačali smo 2x po 66evr...dvakrat je popil....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?