|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ukiniti dodatek - misija nemogoče?
25.11.2007 14:26:59   
rumenasoncnica
Zdravo,

pri nas je od petka tako, da smo poskusno povsem brez dodatka. Sicer ne vem, kako dolgo bom še vztrajala, ker se ponoči zbujamo na 2 uri in sem že kot zombi....zmanjševali smo tako, da je 1. teden dodajanja dobival po vsakem dojenju (in se v tistem tednu zredil 400g), v 2. tednu cca. 4-5x (zvečer in ponoči), v 3. tednu pa 2-3x (ponoči). Sedaj torej poskušamo čisto brez, ampak jaz imam občutek, da je user posted image  nenehno lačen.....med dojenjem še vedno kar velikokrat zaspi, sploh ponoči. Me je že imelo, da bi šla kupit tehtnico, da bi ga redno tehtala.....

A ima katera izkušnje z dojenjem in dodajanjem samo zvečer - kako dolgo ste potem še uspele dojiti?

Cuma, kako pa si ti zmanjšala - je user posted image  sama od sebe nehala pit?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ukiniti dodatek - misija nemogoče?
28.11.2007 7:07:30   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Ojla pupe!

Kako vam gre? Pri nas smo na -2 dodatka in sicer ponoči in zjutraj ga ne rabi. user posted image  Zdaj pa bomo videli, če nama bo uspelo še kakega ukinit ... samo da ne bo že polnoletna do takrat user posted image  ...

rumenasončnica? pajac? žirafka? ostale? kako pa gre pri vas?

user posted image a vas vaši tudi včasih prav boleče stiskajo (grizejo) med dojenjem?

En lep pozdravček!

Cuma


Pozdravljena!

Predvidevam, da uživate v blagodetih popolnega dojenja user posted image user posted image user posted image

Midva s Petrom (bolj jaz, kot on user posted image ) sva ukinila dodatek že pri 6. tednih in to kar naenkrat. S tem seveda, da je čez dan dobil dodatek le občasno, zvečer pa redno. In... danes  je star ravno 3 mesece in težek 6350g user posted image user posted image user posted image user posted image

Še vedno pa občasno imam občutek, da mogoče nima zadosti, ampak polulan in pokakan je vrh glave vsak dan, vesel in buden (ta veselost je prišla v zadnjih tednih, prej so ga kar krči zdelovali in o kaki živahnosti ni bilo govora) tako, da to kar odpišem. Rokice pa še vedno tišči v usta in še vedno mislim, da je to faza v razvoju otroka, posebej če ima močan sesalni refleks....

Držim pesti vsem pri odstavljanju od dodatka!!!! Pogum in vztrajnost sta osnovi za to!!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?