|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 12:00:07   
severnica77
Našega 10,5 mesečnika še dojim. Bil je tudi polno dojen. Z uvajanjem goste hrane pa sem uporabila za razne kašice adaptirano mleko št. 3. Sedaj pa imam veliko zalogo mleka št. 1 (sem dobila) in ne vem ali ga lahko uporabljam za grisolino in podobne kašice pri toliko starem otoroku.

Bi bilo potem to premalo hranljivo zanj ali pa karkoli drugega narobe?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 12:22:56   
ajna12
Ja, samo to mleko bi bilo premalo hranljivo. Ne vem, po mojem bi lahko poskusila z mešanjem mleka, malo 1, malo 3?

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 13:19:16   
Emm
Pri toliko starem otroku že lahko uporabiš alpsko mleko,vsaj jst sem od 9m in je moj fantek jedel bolj in je tudi bolj napredoval.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 13:28:31   
severnica77
Hvala za odgovore.

Vem, da lahko uporabljam KM. Samo doma imam zalogo adaptiranega mleka št. 1 pa me zanima kaj pravite o uporabi le tega pri 10,5 mesečniku, kot dodatek v razni GH. Ga pa še dojim in je bil tudi polno dojen, kot sem zgoraj napisala.


(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.11.2007 13:56:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu severnica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 15:14:05   
kaya2007
jaz misli da ne bo nič narobe...itak niso enotni pri teh mlekih...jaz imam npr. aptamil comfort, ki sploh nima številk in je primeren za ves čas-sem ga primerjala z našimi comforti in je po sestavi isti kot comfort 1. je pa 1 bolj hranljiva kot 2 ali 3, ravno zato ker je na začetku mleko edina prehrana, potem pa daš otroku itak še kaj drugega. ne kompliciraj, ti kar porabi še to mleko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10 mesečnik in mleko št.1
2.11.2007 17:04:11   
severnica77
Hvalauser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.11.2007 13:58:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu severnica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?