|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
2.11.2007 20:32:25   
žanneža
Pozdravljene!
Ovulacijo si merim s testerjem za večkratno uporabo (ustna slina). Ovulacijo sem imela 6,7 dan od 1DM (moj ciklus je po 5 letih jemanja KT malo zmešan). Zanimivo pa je, da mi danes (25 dan) še vedno kaže ovulacijo. Je možno, da sem zanosila? Na ostale znake se sploh več ne oziram, saj iz njih zelo težko razlikuješ ali gre hormonske spremebme zaradi PMS ali česa drugega.
Je imela katera že podobne izkušnje?


_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
3.11.2007 7:22:47   
Anonimen
žanneža živjo. sicer ne vem kako je s temi testi in kako je pri tebi, ampak ja baje da kažejo tudi nosečnost, samo da naj bi bili slabši kot test nosečnosti. je pa tudi res, da so meni ravn ta mesec kazali da ovuliram, pa se je kasneje izkazalo, da sem bila takrat že noseča. gre namreč za to, da sta nosečnostni in ovulacijski hormon v bistvu skor identična. poskusi test nosečnosti. pa držim pesti, da bo pozitiven. user posted image   lp

(odgovor članu žanneža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
6.11.2007 9:07:16   
mala zirafa
Kako pa izgleda rezultat nosečnosti? Spominja na praprot, kot med ovulacijo?Če sem prav razumela je to test  s slino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
6.11.2007 9:46:36   
anci banci
Čau

kje se pa da dobit ta ovulacijski test (mislim tega za slino)

vsem želim čimprejšnjouser posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
7.11.2007 8:17:26   
žanneža
Drage moje! Zelo, zelo sem žalostna! Danes je 30 dan od ZM, pa sem dobila menstruacijo! Ovulacijski test mi je kazal še do predvčerašnjim ovulacijo (vzorec kot praprot).
Razlagam si takole; skoraj prepričana sem, da je bilo jajčece oplojeno, ni pa prišlo do vgnezditve oz. je prišlo, ampak je bilo nekaj narobe!

Ne bom se vdala, upam da bo drugič uspelo!  To, da že imam doma dva zdrava otroka mi žal ni v uteho. Zelo si želim tretjega in ne znam si predstavljati, kako morajo trpeti ženske, ki še nimajo otrok pri neuspelih poskusih. Že meni se srce trga!

_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacijski test mi kaže ovulacijo že 19 dni
7.11.2007 9:59:18   
sun71
Žanneža - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?