|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 21:25:56   
*alja*
Mala ima vnete očke. Včeraj cel dan rdeče, danes pa že gnojne!

Pa se otpravive ob 3.30 k dežurnemu v zdravstveni dom. V čakalnici sve sami, nakar pride en par z malim fantekom (star nekje 5-6 mesecev). Mama pravi medicinski sestri da ima vročino pa da kašlaj, ima poln nos,... vglavnem je jokal in naša mala je pri mizi (tisti mali okrok so pa majhni stoli za sedet) stala in ga opazovala čist pri miru.

Potem pa pride ven setra in se začneta z mamico od fantka menit, tut kapočino iz avtomata so spili (očitno je bilo da so znanci). Nakar ona mojo malo z eno roko odrine in reče meni, če jas želim da bo še ta ZDRAV otrok cel zagnojen kot moja. Mene je tako šokiralo da nisem mogla niti normalno odreagirat. Rekla sem sam da bove pret čakalnico počakale na vrsto, da nebove koga okužile.

Potem pa prideve k zdravnici (in očitno je hodla sestra že k njej in ji nekaj natvezila), in je sam rekla naj jo položim sede na mizo, ji na hitro pogledala očke in šla k mizi. Moja pupika (jo boli) se je htela vlečt na mizo in prej kot sem jo jas pobrala mi je že rekla da naj jo dam dol da nebo cela postelja gnojna user posted image !

Potem pa reče da ji moram izpirat z kamilico in dajat te kaplice ki mi jih je napisala. Jas pa nora da jo še sploh kaj sprašujem, sem vprašala če res kamilice dražijo oči, ker sem to prebrala. Njen odg. je bil da takih oči več nič ne more razdražit. Pol pa sem šla! Ampak čist razočarana.

Nisem pričakovala takega odnosa, moja pikica je sam začela nabirat (ko jo je bek odrinila). Pa kaj je to res odnos do bolnega otroka? Saj vem da je mogoče res nebi smela pustit, da gleda tega fanta, ampak mi sploh na pamet ni padlo, da je vnetje tako nalezljivo, da sploh stat nesme polek (pa je bila ziher 2 metra vztran)!

Mal sem se morala izkašljat!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 21:39:59   
zorica


To pa sem sedaj res šokirana user posted image .Jaz bi ji kar zagrozila da jo dam v cajtinge, s takšnim odnosom do ubogega otroka.To pa je res preveč !!!user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.11.2007 21:43:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 21:50:16   
Gina
Jaz imam tudi zelo zelo zelo slabe izkušnje z našim zdravstvom. Na dežurni so bili dostikrat nesramni. Ne vem zakaj gredo v tak poklic, kjer moraš v nedeljo delat, potem ti je pa to odveč. Zelo nesramni.  Na več koncih - konkretno v Lj. in v Po. Prijaznost sem večinoma doživela samo v Logatcu, pa še tam se najde en babji in en moški primerek,( ki včasih nadomešča domače zdravnike), ki bi jima jaz prepovedala delat svoje delo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 22:05:40   
Magi*
mi je šlo kar na jok, ko sem tole tvojo zgodbo prebrala. en user posted image  za tvojo pupiko.

preseneča me pa prav nič, imam tudi sama precej slabih izkušenj user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 22:12:47   
*alja*
Evo sem še dodala sliko v album, da vidite z kakimi okami so jo odpravili in še na tak način! 

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 22:25:20   
Magi*
ti ubogo revše. pocrkljajte se, v učke kapljice nakapajte in bo v redu. a ni bilo rečeno, da vnete očke samo s fiziološko ali prekuhano vodo čistimo? meni se tudi zdi, da nam je pediatrinja zabičala, da ne s kamilicami?

kdo bi vedel kaj je prav. očitno vsak dela po svoje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 22:31:05   
tanikaa
Za popi*******. A si to bila v MS?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 22:35:03   
Naja30
Zelo grdo user posted image

En user posted image  za tvojo punčko, da se čim prej pozdravi.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 23:00:26   
lojzika
No tudi naš ima vnete očke. Sem pa kar poklicala v ZD in so nama pripravili recept bavacyn mazilo. Upam da bo bojše.

Zdravstvo pa seveda u k....  Danes so bile full gužve ampak če sem prav razumela si bila ti ponoči. Ne morš verjeti. Morala bi jo vprašati če ne zamenjajo rjuhe po vsakem bolniku. Itak da ne, sam mogoče bi se potem zamislila

Mislim pa da vnetje oči ni ravno nalezljivo ali pač?????

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
2.11.2007 23:34:19   
Anonimen
O, kako grdo!user posted image Boga punčka. Kaj pa vem, jaz bi tud pomoje pritožbo napisala.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 9:13:29   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Za popi*******. A si to bila v MS?


Ja v MS sem bila. In sploh ni bilo gužve sam tisti en fantek. Ja pa pomoje vnete učke tudi niso tako nalezljive da bi kar skakalo na druge.

No danes je pa situacija že boljša, nima več tako fejst. V ponedeljek pa grem k moji zdravnici in ji tudi vse to povem, pa vprašala jo bom če lahko kako ukrepam. Ker bolano dete porinoti bek je pa tu mač!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 9:16:22   
sayuri
O bogica mala. SAmo, da je boljše. O tem, kar si napisala pa me kar srce zaboli. Kako nesramno. user posted image  

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 9:49:57   
Anonimen
O maj gat!user posted image

Sramota za naše zdravstvo...jaz bi jim vrat zavila!

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 9:52:00   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

O maj gat!user posted image

Kje je bilo to?


V MS


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 10:51:40   
Lidy
Res ne vem kako je lahko vnetje oči nalezljivo user posted image . Če pa je po kakem slučaju nalezljivo upam, da bosta sestra in zdravnica fasali. Tako orng vnetje naj dobita...kako lahko delata z otroci s takim odnosom. Druga je pa v MS celo zdravstvo tako, moževa stara mama je že 10 dni v bolnici pa do dohtarja sploh ne pridemo. Ne vejo al je oteklina od žovča al je salmonela zdej je spet hudo vnetje...domov pa še ne more ker je lečeči dohtar na dopustu in ne dobi odpustnice user posted image  .

Pa vse lepo in prav ampak kako lahko otroku kaj takega reče ja pa a misli da so blesavi, da ne razumejo in ne čutijo al kva.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pa to ni res-naše zdravstvo!!!
3.11.2007 11:20:42   
jakaracman
Meni je pa priznana očesna zdravnica dejala, da s spiranjem s kamilicami naredimo več škode saj kot si sama dejala dražijo oko, ker vsebujejo kot mini dlačici , ki zelo dražijo oko in to je bilo na očesni kliniki v LJ.Glede sestre pa user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?