|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 13:34:24   
cuma
Daann!

Tinkara spi .. Ema gre zdaj s tatijem spat .. jaz pa malo brskam po netu.
Naj pohvalim Tinko, da že tri noči spi lepo ponoči!!! Skopam jo okoli 21ih, potem dobi večerjo in spi do 3h zjutraj user posted image , potem spet papa (samo zizo user posted image ) in potem se ponovno zbudi komaj ob 6ih! Tako, da se že pozna na mojih podočnjakih, da so jim dnevi šteti user posted image !Včeraj je sicer imela slab dan in sem jo nosila celo popoldne in večer, ker ni hotela spati in je skozi nekaj jokcala .... potem pa se je zvečer lepo pokakala in je bilo vse ok.

Tudi koža je malo boljše, danes ... bomo vidli, kakšna bo jutri user posted image  .... ker je vsak dan drugače pri nas.

sandra: iskrene čestitke za sestro in zate, ker boš teta! Veš, da sem jaz tudi postala pred kratkim teta? Moj brat je "rodil" en mesec za mano user posted image !Imama čudovitega nečaka Filipa!

srček: a veš, da imam tudi jaz v torek G ... upam, da me kaj ne preseneti - kot je tebe user posted image . A misliš, da prihod M kaj vpliva na mleko? Jaz že dva dni pijm sezamov napitek in čakam naval ... poskusi še ti!Sicer pa še vedno malo dodajam, ker drugače, je kažin pri hiši user posted image . Aja, user posted image  za tvojo zlato mamo, takih ni veliko!

pikica pokica: kako je tvoja deklica? Razen inhalacij tudi meni ne pride nič na misl proti kašlju ...za tako majhno dete. user posted image user posted image user posted image , da se hitro pozdravi!

plenice: zaenkrat smo na pampers new baby 2 ... bo pa treba kmalu na 3ko, ker to dete raste 100/h .... kupujem jih v šparu ... bom pa po nasvetu helenev, začela hodit čez mejo!

nora: na žalost samo ponoči izpustim dodatek (ker se ponoči izredno lepo doji in vse popije pri meni, čez dan pa se ji ne da ... pa še mleka imam očitno več ponoči) ... čez dan ga še dobi ...ampak delam na tm, da bi ga čez kak teden ukinila tudi čez dan. Upam, da mi bo uspelo.

user posted image Koliko pijete tiste ki polno dojite? Ker jaz se res trudim piti (celo življenje že pijem manj kot liter na dan, zdaj pa 2,5 - 3 litre), pa očitno ni dovolj user posted image . Imam pol litersko šalico in jo skozi filam s čajem za dojenje ... pijem po podoju in pred, po kosilu pa se mi ustavi, ker sem sita in res n morem do večera .... potem pa spet in mi res ne znese več kot toliko. Dopoldan pijem bolj mleko ... belo kavo, po kosilu kozarček piva, drugače pa čaj in vodo ... no, zdaj še sezamov napitek.

Grem obesit perilo ... ker bo kmalu Tinkarina ura ...
Lepo se imejte!

Cuma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 13:51:02   
sandra85
teta cuma user posted image

nič se nisi pohvalilauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 14:00:07   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

user posted image Koliko pijete tiste ki polno dojite?



zaj pijem ful manj
na začetku sem spila več kot liter čaja za dojenje, pa še vodo...
zaj pa pijem sam vodo in spijem nekje 1l (čaj za dojenje si skuham mogoče 1x / teden)

danes je spet pridno spal in ko je nazadnje jedel ob 12h (pol sva ustalauser posted image ) sem imela joško tak trdo...auč!!!!!! pol ko je začel vlečt, sem čutila taaaako olajšanje!!!

js pa se vsak dan zbudim polna energije, ker sem naspana...med user posted image nisem tako dobro spala kot zajuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 14:12:17   
sandra85
-rožica*...

-taja83  (TIMOTEJ)
 ČESTITKE ZA 3. IN 1. MESEC!!!
user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 14:13:42   
Anonimen
Cuma, ob kolkih pa imaš G? Jaz ob 16h. Pa sedaj spet nisem ziher a je prišla M ali ne, ker je zjutraj bilo kar precej sveže krvi na papirju, sedaj pa spet ničesaruser posted image . Me pa trebuh boli še bolj kot pri M in tudi cela sem "razmontirana". Čišče je pa sigurno že konec, ker sem že 1 teden imela samo še minimalno rumenkastega izcedka, to danes pa je bila sveža kri.
Pri M pa je vedno manj mleka, pa še drugačnega okusa je in tudi ti imaš drugačen vonj. Še dobro da sem imela še Aptamil doma, če ne bi bila cela štala. Nalivam se z čajem za dojenje, pivom, mlekom in vodo in upam da se bova čez to dobro prebila in ne bo kake krize da bi joško začel zavračat, ker že tako skoz jočem ko vidim da bi on joško vlekel in tam več nič ne priteče in joče zraven, jaz pa mu moram flašo v usta tiščat. Se mi srce trga zravenuser posted image .



(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 15:10:54   
Anonimen
Čau mamice!

Kako lep sonček kajne? Midva sva glih kar s sprehoda. user posted image

user posted image  Tiste, ki user posted image  NE zbujate podnevi, da bi jim dale jesti... Ali ponoči kaj manj spijo oz. ali imate zaradi dolgih popoldanskih spancev preobleme ponoči?

user posted image  Kje v City Parku je previjalnica?

user posted image  Ali se tudi vaši user posted image  zvračajo na hrbet? Mojemu brisača zadaj ne zaleže... Kar na hrbet se zvrne. In to mu full paše, potem spi in spi. To čez dan no, pa sem vedno zdraven oz. v bližini. Čez noč se ga ne bi upala pustiti na hrbtu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 15:15:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cuma
bom pa po nasvetu helenev, začela hodit čez mejo!



Tudi jaz ti priporočam, da greš čez mejo. Ne bo ti žal! Pamperske so super, čisto nič ne premočijo, vse je ok. Jaz že od začetka uporabljam Pampers Sensitive kupljene v Italiji (prej 1, zdaj 2) - po navetu Sonca78 user posted image  in sem res več kot zadovoljna. Tudi v bodoče bom kupovala čez.

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 15:26:19   
sonce78
Ke lepi sonček danes, mi smo se kar potepali user posted image user posted image user posted image .
Moram se pohvaliti kakšna faca je moj sin: ponoči se je pridno dojil, ko mu je bilo dovolj je usta umaknil iz bradavice v istem trenutku sam rignil kot veliki in zaspal. Nisem mogla verjeti svojim očem user posted image user posted image user posted image .

user posted image Koliko pijete tiste ki polno dojite? Jaz pijem zelo veliko. Vsak dan 1l čaja za dojenje, najmanj 1,5l vode in še nekaj jabolčnega soka. Ko podojim sem tako žejna, kot da sem tekla maraton.

 user posted image Tiste, ki  NE zbujate podnevi, da bi jim dale jesti... Ali ponoči kaj manj spijo oz. ali imate zaradi dolgih popoldanskih spancev preobleme ponoči?
Nobenih problemov zaradi popoldanskih spancev, se mi zdi, da še več spi ponoči, če čez dan veliko spi.

 user posted image Ali se tudi vaši  zvračajo na hrbet? Moj se je tudi začel, pa mu za brisačo še podložim pikapolonico, ki sem jo dobila zraven telegrama. Pikapolonico pa fajn zataknem med rešetke od posteljice in se ne more zvrniti nazaj.

tianna Kako se obnese tvoj igralni center? Kaj pa vlažilec zraka? Jaz grem drugi teden kupiti igralni center, da se bo moj user posted image tudi malo zabaval, ne pa samo mamico poslušal kako poje in piska na flavto. user posted image

Zdaj grem kuhat pozno kosilo ........ kaneloni, njamsi, njamsi


< Sporočilo je popravil sonce78 -- 4.11.2007 15:27:52 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 15:35:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna


user posted image  Tiste, ki user posted image  NE zbujate podnevi, da bi jim dale jesti... Ali ponoči kaj manj spijo oz. ali imate zaradi dolgih popoldanskih spancev preobleme ponoči?

Jaz ga nikoli ne zbujam podnevi, ker spi podnevi samo 1x en dolg spanec in nikoli več kratkih in zna spat v kosu tudi 4-5 ur. Ponoči pa še vedno vstanem samo 1x in če vzamem vse skupaj spi ponoči 9-10 ur z enim hranjenjem.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 15:40:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78


tianna Kako se obnese tvoj igralni center? Kaj pa vlažilec zraka?


Prav nič se ne obnese... Očitno je še premajhen, ali pa mu pač ni zanimiv. user posted image  Nekaj časa gleda une živalce, ki visijo gor; potem pa hoče it ven. Noče biti sam tam noter. Bom poskusila spet čez kakšen mesec al pa dva, ko bo lahko že kaj prijel (pa bo ropotalo, piskalo itd) in mu bo potem bolj zanimivo - upam.

Vlažilec pa grem kupiti v torek. Poročam.

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 16:05:34   
Anonimen
Srček, pa kje ga imaš podnevi, če je buden in priden? V ležalniku? Mojemu postane v košari full dolgčas... Naslednji obvezen nakup poleg vlažilca je tudi ležalnik. user posted image

So vaši user posted image  radi v njem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 16:41:16   
sandra85
glede zbujanja podveni
js ga nikoli ne zbujam, tudi če spi 4 ure-ko je lačen, se sam zbudi in ponoči mi ne spi nič drugače

glede mleka in user posted image
kolegica ima 1 leto staro punčko in je pred kratkim dobila M, pa je zaj mala čisto zavrnila zizo-tako da neki je na tem, je pa tudi odvisno od user posted image
moj je taka carta, da ga bom po moje kar 2 leti dojilauser posted image user posted image

ležalnik
mi imamo ta gugalnik:

http://www.ringaraja.net/forum/photo.asp?v=moji&photoid=93315&asortType=9&apage=1


in je zelo rad noter-se že igra z muco in kužekom, ki dol visita, pa gugalnik se sam guga in poje-če vklopišuser posted image tak da meni nič ni potrebnouser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 16:57:56   
Anonimen
O Sandra, kako je Enejček lušen!

Jaz se še odločam kakšen gugalnik oz. ležalnik bom kupila... Odvisno tudi od izbire.

No, kaj pa glede spanja na hrbtu?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:03:17   
sandra85
kaj sem našla na tej strani od te trgovine, ki jo je rožica omenila...

http://www.toysrus.de/index.php?mapid=5&produkt=7585&details=1&PHPSESSID=382d7b6caadefebb1028c927ef4a1ead

tega imava midvauser posted image user posted image
fulll mi je lep, ga je enej od tete pa strica dobil

kaj kera ve, kje sploh je ta trgovina????????


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:06:29   
Anonimen
Tale pa mi je full lep, vendar ga nikjer ne najdem. user posted image

http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.060877.480.000&idFascia=21&idSezione=47

V torek grem še v Lj pogledati in upam, da bom imela srečo.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:10:09   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

No, kaj pa glede spanja na hrbtu?


ko sem ga dajala spat na bok, se je zbudil na hrbtu...
zaj pa sva ugotovila, da nama prespi celo noč le, če spi na trebuhu-spi z nama  v postelji, da js tudi mirno spim...ko pa bo že čisto gor glavico držal, pa ga bom dala v pojstlco spat-na trebuh


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:12:28   
LINA31
Tudi mi smo malo prej prišli iz dolgega sprehoda, sedaj pa se Žan igra v stolčku. Je full jedel, pa preoblekli smo se, ampak mislim da spet kakamo....user posted image user posted image .

Na dan popijem full veliko od 3 do 5 l čaja ali malinovca oz. cedevite. Sem že prej veliko pila, sedaj pa še več. Sem pa opazila, da se res full pozna pri količini mleka.

tianna...jaz mojega nikoli nisem zbujala, ker so mi to odsvetovali. Na začetku smo imeli zelo pestre noči, ampak nevem, če je bilo to krivo, ker je čez dan veliko spal.
previjalnica v CP je zraven WC-ja, pri manikuri oz. trgovini s čevlji GALA.

LEŽALNIK je po mojem nekaj podobnega kot igralni center, le da bo v stolčku tudi malenkost dvignjen. Do nekaj dni nazaj mu ni bilo fajn v njem, zdaj pa celo 10-20 minut gleda igračke in jih proba prijet oz. jih gunca. Jaz bi na tvojem mestu kar probavala večkrat na dan. Če je full sit, je rad noter.

sspanje na hrbtu... vedno pogosteje se dogaja, da se obrne na hrbet. Ampak sem zdaj dobila od kolegice eno tako zadevo za zahrbet, da ga fejst obložim in da je vsa nekaj časa na boku.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:13:10   
sandra85
mogoče ga lahko tuki naročiš, da ti ga pošljejo???
http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/850074_-chicco-schaukelwippe-chicco-dreams-vp-2-safari-chicco.html



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:16:52   
Anonimen
Hvala, ampak čisto nič ne razumem; pa še neka taka čudna barva je. user posted image  Bom v torek pogledala. Mogoče pa ga najdem; ali pa mi bo kakšen drugi prav tako všeč.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:18:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31


previjalnica v CP je zraven WC-ja, pri manikuri oz. trgovini s čevlji GALA.







Hvala. Sem se morala prej pozanimati, da ne bom v torek delala kroge po CP in iskala to previjalnico, a v vozičku bo direndaj. user posted image

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:22:41   
jst86
ojla!
dons smo meli ful lušten dan.šli smo na obisk k kolegoma in njunemu user posted image .pa na sprehodu sva bla z Leonom več kot 2 urci. pa še znesl mi je vse oprat,tko da me jutri čaka likanje.

rožica: adaptirano mleko mu jst dodajam po flaški,mojega (iztisnjenega po podoju-nekje 15ml) pa mu dam po žlički.Leon je postal mal len odkar dobiva tud po flaški,ampak se ne dam. itak ko se zbudi je tok lačen da se lepo doji,pol pa dodatka takoj nikoli noče.tko da ga dam mal brcat,pa mal se pogovarjava,čez slabo urco pa poje še dodatek.

cuma: jst mam skoz ob seb 1,5l flašo in skoz pijem.jst bi ti to svetovala ker 2 flaši al pa več takoj spiješ.sicer mal grdo zgleda,ampak men je vseen,ker če tega nebi delala bi bla brez mleka.vedno spijem več kot 3l.

tianna: ga ne zbujam,ponoči pa spi al pa ne spi.tko da se pri njem ne pozna ponoči. Leon se tud prevrača na hrbet pa mu paše.ga ponavadi večkrat pogledam takrat ker me skrbi.

a čaja za dojenje se lahko spije 1l?piše da 2 skodelici na danuser posted image .kakšen sezamov napitek?prosim če mi kera ve kej povedat.sem zgleda falila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:24:22   
sandra85
zaj bom poslala en mail, ki je fulll žalosten, ampak hočem da ga pošljete naprej!!!!!!!!!!!!

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:27:37   
Anonimen
Aja, koliko časa na dan pa je lahko user posted image  v ležalniku?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:34:42   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

a čaja za dojenje se lahko spije 1l?piše da 2 skodelici na danuser posted image .


taja, js pijem čaj za dojenje od obalnih lekarn-se dobi samo na obali...je fulll fin in ni meje-lahko ga spiješ kolkor hočeš, mi je rekla patronažna, da ni nič narobe, sam joške mi lahk raznese nič druzga user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:35:12   
sevenka
Ojla!

Odkar Kaja pije dodatek Aptamil po flaški, noče več z joške jest. To se mi do zdaj ni dogajalo. Zgleda je to res bolj na komot iz flaške pit. Postala je lena, saj mora z joške fajn vlečt. Tako, da si moram zdaj mleko zbrizgat in dajat po flaški. Imam pa nekaj vprašanj:

user posted image Ali lahko pogrejem svoje mleko v mikrovalovki?
user posted image
Kaja po flaški spije približno 120ml. Ali med obrokom podirate kupčke ali počakate, da otrok vse spije?


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dodatna ponudba
Janci F

Katero izmed ponujenih storitev bi izbrali, če bi vam vaš vrtec ponujal:

- Varstvo otrok na domu, ko je vrtec zaprt (renta varuška) (21%)

- Prevoz otrok na želeno lokacijo (baby taxi) (8%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, med dnevnim varstvom (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (39%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, po zaprtju vrtca (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (18%)

Organiziranje rojstnih dnevov in drugih praznovanj (5%)

Nobena od ponujenih storitev me ne zanima (10%)


Število vseh glasov: 275

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!