|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:39:58   
sandra85
ne , ne morem vam poslat mail-a na naš naslov, ker presega mejo 1MBuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:45:10   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: sevenka

user posted image Ali lahko pogrejem svoje mleko v mikrovalovki?
user posted image
Kaja po flaški spije približno 120ml. Ali med obrokom podirate kupčke ali počakate, da otrok vse spije?




ni nujno podirat kupča, je pa priporočljivo, ker bo lažje naprej papala-jo ne bo tiščalo v želodčku


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:49:21   
sandra85
tianna-če greš v lj, pejdi v trgovino chicco
določi tam sam slovenijo

http://www.chicco.com/dove_trovi_chicco/elenco_puntivendita_e_mondo.asp

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:52:17   
Anonimen
V tisti Chicco trgovini v Šiški (v Mercator centru) ga nimajo...

Vrže pa mi še 2 naslova ven:





WOLFOVA 10 - 1000 - LJUBLJANA
Pojma nimam kje je ta Wolfova...   





user posted image
BTC Hala A Šmartinska 152 - 1000 - LJUBLJANA
A mogoče katera ve, če je to prav Chicco trgovina?



(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 17:52:24   
jst86
sevenka: mleko jst vedno pogrevam v mikrovalovki pa je vse ok.kupčka mu ponavadi vmes podiram,edino takrat ne ko je kot da mu nikoli nebi dala za jest.

sandra kaj pa vsebuje ta čaj za dojenje?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:20:13   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

sandra kaj pa vsebuje ta čaj za dojenje?


plodove janeža, kumine, kamilice, komarčeka, majarona in črnega bezka

čaj vsebuje učinkovine, ki pospešujejo izločanje mleka. Eterično olje kamilice deluje protivnetno in blago pomirjevalno. Skupaj z učinkovinami plodov kumine in komarčka čaj preko materinega mleka blaži krče in napenjanje pri dojenčkih.
IN TO JE RES!!! ker moj mišek ni imel in nima krčkov (morm potrkat)user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:22:30   
Anonimen
Kako pa je ime temu čaju?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:27:23   
sandra85
čaj pri dojenju, moraš rečt od obalnih lekarn!!! ker v portorožu imajo enga škifo!!! v luciji pa tega...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:28:04   
sandra85
tianna, kaj tvoj mišek ima krčke?

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:32:27   
Rožica*
Sandra Hvala!

V Toys hodim jaz v Celovec V Avstrijo.
Kje bi bil drugje ne vemuser posted image
Verjetno piše tam na njihovi strani.

LP.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:33:31   
Anonimen
Pri nas se kupčki podirajo vedno, pa če popije 20ml ali pa 120ml. Tako ga tudi ne tišči v želodčku, lepše zaspi in predvsem bolj dolgo, ker ga kupček ki ga eventuelno ne podre čisto zbudi med spanjem tako da zajoka in se zbudi.
Jaz recimo ponoči počakam vedno 20 minut na vse kupčke, pa čeprav se mi že meša od zaspanosti zraven. Ampak se splača, ker potem bolj dolgo spančka.
Kupčka pa podirava včasih tudi med hranjenjen, ampak to ga že slišim kako težko je in je nemiren, ga samo dvignem, malo potreplam po ritki in že podre kupček in lahko jemo naprej. Tako se mu tudi sprosti prostor v želodčku in več poje in je dlje sit.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:50:04   
lumpa6
kakšna se vam zdi ta stran, kjer najdete vse za otroke
http://www.otrokoskop.si/novice/novice.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 18:51:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

Sandra Hvala!

V Toys hodim jaz v Celovec V Avstrijo.
Kje bi bil drugje ne vemuser posted image
Verjetno piše tam na njihovi strani.

LP.


ma js nerazumem tak dobro nemškouser posted image

kolko ur vožnje je pribljižno iz maribora? ker gremo 17. na štajersko...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:06:34   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: jst86



a čaja za dojenje se lahko spije 1l?piše da 2 skodelici na danuser posted image .


Jaz imam Čaj za doječe matere od Celjskih lekarn, pa piše, da se lahko popije do 1l na dan. Vsebuje pa plod navadne kumine, plod navadnega komarčka, list poprove mete, islandski lišaj, zel navadnega sporiša, list navadne melise, list majarona. V lekarni so mi svetovali naj dodam še kumino v zrnu in kamilico. Pijem ga redno vsak dan, najmanj 1l. Rezultati so: mleka na prodaj, moj user posted image   brez krčkov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:16:41   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: tianna


Vrže pa mi še 2 naslova ven:





WOLFOVA 10 - 1000 - LJUBLJANA
Pojma nimam kje je ta Wolfova...   





user posted image
BTC Hala A Šmartinska 152 - 1000 - LJUBLJANA
A mogoče katera ve, če je to prav Chicco trgovina?





Oboje je prav Chicco trgovina. Je pa ta na wolfovi večja kot ta v btc-ju. Meni osebno je bila bolj všeč ta v btc-ju, ker znajo bolje svetovati, je pa izbira večja na wolfovi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:18:33   
NalLa
Wolfova pa je v centru mesta in sicer med parkom zvezda in tromostovjem. Lahko parkiraš na kongresnem trgu in imaš do trgovine 3 minute peš.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:20:17   
NalLa
aja, majo pa od chiccota stvari tudi v baby centru v btc-ju in v rutarju. V rutarju imajo še dodatno 50% popust, ker bodo baje nekaj prenavljali, samo ne vem če to velja tudi za otroške stvari.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:44:58   
123a
user posted image Punce kako se že informativno zračuna koliko naj bi pojedel otok v enem obroku?

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:57:07   
Naty 76
123a citiram kar piše na škatli Aptamila, verjetno je z maternim mlekom isto.

¨Dojenček potrebuje dnevno 150-170ml tekočine na kilogram telesne teže.¨

Če to kaj pomaga. Moja sončka bosta čez 4 dni stara 3 mesece in pojesta 100ml na 3-4 ure, ponoči na srečo spimo. Še vedno smo na mojem mleku in upamo da bomo čim dlje.

LP Naty

_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 19:57:29   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: 123a

user posted image Punce kako se že informativno zračuna koliko naj bi pojedel otok v enem obroku?


150-170ml / kg telesne teze


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 20:02:36   
nora
Kako jim dodajete?
Na flaško, po žlički,...?

meni se je zgodilo, da je začel zavračati dojko.
Imela sem dovolj mleka.
Občasno smo ga nahranili po flaški in začela sem mu dodajati čaj po flaški.
Prebrala sem da je možno, da odklanja zaradi sesalne zmede.
Kakšne izk

Jaz sem jo 2 tedna hranila samo po flaski, ker sem imela mastitis na eni dojki na drugi pa rano, zato sem si mogla crpalti. Ko se je zacelilo  sem jo spet dojila in je bilo isto kot prej. Tudi zdaj si crpam, ko user posted image spi in jo s flasko nahranim, ker v casih cutim taksen pritisk v prsih da moram nujno crpat s crpalkouser posted image Dnevno jo 2-3x hranim po flaski, ostalo pa dojim in ne cutim, da se je navezala na stekleničko.
cuma, jaz pijem skoz, mogoče tudi 5 l tekočine dnevno, 90% voda. Če ne pijem nimam mleka.To sem nekolikokrat opazila.V casih se zamotim in pozabim in piti in jesti do 17huser posted image potem pa nacrpam samo 30ml mleka.
tianna, ponoči tudi spančka, samo 1x se zbuja okrog 3h in nadaljuje naprej. V lezalniku moja punčka prav uziva. Ko miga s rokicami i nogicami se se gugauser posted image Po dnevi spi v lezalniku, gleda tv, gleda mene, poslusa muziko, pa se jaz ji skz nekaj govorimuser posted image in mislim, da ji ni dolgcas.
sevenka, jaz zmeraj naredim premor na vsake 50-60 ml, da podre kupček in potem nadaljujem.


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 20:14:46   
sandra85
jutri zjutraj imamo pregled kolkov v ortopedski ambulanti...user posted image

upam, da sta še vedno oba kolka 1a, da neham široko povijat, ker sem opazila, da ga prav motijo te plenice...
2x/dan ga imam po 2 uri sam v pamperskah (brez širokega povijanja) in vidim da je bolj zadovoljen, ker lahko veselo brcauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 20:17:07   
nana 27
Sandra, Toys je tudi v Grazu, kar je bližje MB user posted image

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 20:20:12   
sandra85
ooo nana dobro jutro, si prišla user posted image
ampak js sem blonduser posted image nismo še dali osebno delat-kak bomo šli.......tiste, ki že imate osebno za user posted image , kolko časa ste čakale???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 20:21:31   
sandra85
kaj slučajno veš kolko je pribljižno vožnje iz mb v graz...? nisem še bila...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?