|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled pri G
5.11.2007 19:50:47   
Anonimen
Kdaj vas je G naročil na prvi pregled potem, ko ste izvedele, da ste user posted image ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 19:53:16   
Anonimen
Normalno je nekje v 9.tednu...če pa si imela že prej kakšne težave pa te ponavadi naroći že kak teden prej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 20:01:18   
Anonimen
Kaj pa, če imam delovno mesto, ki je neprimerno pri nosečnosti?
(Radiologija - rentgenski žarki).
Ali lahko "zahtevam" pregled prej oz. za to ni nobenih utemeljitev?
Ne bi bila rada izpostavljena le-temu. Res je, da so to minimalna sevanja, ampak vseeno.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 20:32:00   
kawasakica
mene je naročila komaj v 12 tednu, če imaš tako delo, jaz ne bi tako dolgo čakala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 20:33:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa, če imam delovno mesto, ki je neprimerno pri nosečnosti?
(Radiologija - rentgenski žarki).
Ali lahko "zahtevam" pregled prej oz. za to ni nobenih utemeljitev?
Ne bi bila rada izpostavljena le-temu. Res je, da so to minimalna sevanja, ampak vseeno.




V tem primeru ti svetujem, da greš na bolniško, katero ti odpre tvoj osebni zdravnik. Dobila jo boš brez problema.user posted image
Na 1 pregled pa je ponavadi 7-9 teden. Različno od g.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 20:34:02   
Anonimen
Kaj pa lahko ukrenem, da bom "prej na vrsti"?

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 20:41:11   
loveforever
oj. kako je z bolniško ti žal neznam povedati, sama pa ko sem takoj po ugotovitvi da sem noseča poklicala, mi je dala datum in g. mi je takrat povedala da sem v 6 tednu. tako da sem pri 6 tednih imela prvi pregled. g mi je rekla da se potem vidiva po nuhalni svetlini, ki nastopi od 11 - 14 tedna ( tam nekje ), tako da se mi v 12 tednu zdi prvi pregled sploh zaradi NS full pozen. KAWASAKICA a si glede na to da si mela v 12 tednu pregled, šla na NS ali se za to nisi odločila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 22:50:04   
Naja30
Jaz sem imela v 2. user posted image  prvi pregled šele v 11t. Na tvojem mestu bi prosila sestro pri G, da me prej naroči zaradi delovnega mesta. Če ne bi hotla, bi šla pa do osebnega zdravnika. Moja bi mi sigurno dala bolniško.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi pregled pri G
5.11.2007 22:59:47   
Anonimen
Pokliči G, povej za delovno mesto in te MORA prej naročiti.
Mislim da ne bo problema.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi pregled pri G
6.11.2007 10:07:09   
vivavama
Živio,
mene so naročili na pregled v 10 tednu. Povprašala sem ginekologinjo kdaj običajno naročajo osebe na pregled (ker se mi je zdelo zelo oddaljeno) in je rekla,da  med 9 tednom in 12 tednom nosečnosti. Mislim pa, da v tvojem primeru moraš nujno iti do svoje osebne zdravnice in jo povprašati za nasvet glede kvarne delovne okolice. Čao, Nina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi pregled pri G
6.11.2007 10:51:09   
Soncnica Sandra ***
Živjo!
Tudi jaz sem med tistimi, ki so imele prvi predled bplj pozno 12t,2d. Takrat se mi je zdelo to ful pozno, ampak sem bila potem po pregledu toliko bolj vesela, ker sem videla mojega malega sončka z glavico, trupom in tako naprej. Na NS sem se pa naročila pred prvim pregledom (v Domžalee k dr. Strahovi), sem ji povedala kdaj imam prvi pregled in me je brez problema naročila v 13.tednu (NS se opravlja nekje med 12 in 14t)
Lep pozdravček vsem user posted image  in vsem ostalim

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu vivavama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi pregled pri G
6.11.2007 11:54:41   
s{an}a
Ti samo pojdi k svojemu osebnemu zdravniku in mu povej kje delaš, pa boš dobila bolniško. Potem pa ko greš prvič na pregled h G mu pa povej, da ti je osebna zravnica odprla bolniško in ti bo napisal potrdilo za nadaljno bolniško. Vsaj pri meni je bilo tako. user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?