|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 10:58:23   
Naty 76
Dobro jutro še od nas.

Mi smo tako kot ponavadi spali od 22 do 5 oz. 6ih. Druga runda spanja je bila do 9ih in zdaj spet spita.
Končno smo rešili noske. Dobila sem tisto pumpico in res deluje. Pa skoraj brez joka je šlo. Za tiste, ki z ročno pumpico malčku ne morete spucat noska je tukaj link (veliko jih verjetno to že ima in s pridom uporablja):

http://www.babyvac.co.nz/

Včeraj se je pa res poznalo da je bilo slabo vreme, kar nekaj branja sem imela zvečeruser posted image . Mi smo se pa potepali, malčka sta se crkljala pri babici in dediju, mali je bil v vrtcu, mamica pa v shopingu in kosilu s kolegicami. Kako se je prileglo kosilo ob čvekanjuuser posted image . Bo treba večkrat ponovit, samo po kaki urci že pogrešam moja sončka.
Guppy poljubček Markotu in Maji za tri meseceuser posted image .

Rožica kar ne morem verjet kaj je izjavila zdravnica. Na vsakem koraku vidiš kako spodbjajo dojenje potem pa to. Čudno res. To so tabletke proti slabosti, vplivajo pa na nastajanje mleka. Če to priporočajo v porodnišnici že mora bit o.k. Jaz bi na tvojem mestu vprašala še pediatrinjo. Če si želiš da bi še dojila.

Moja malčka se z igračkami bolj pogovarjata, smejita se in vriskata, včasih naključno udarita po njih in jih prijemata. Saj imata še čas. Dva otročka nista ista. Moj prvi je udarjal po igračkah in se igral z ropotuljico pri 2 mesecih. Pa se ne sekiram, res je vsak malček nekaj posebnega.

Nas je pediatrinja dala na NFT preventivno, ker sta dvojčka in nedonošenčka. Mala je čisto o.k., mali pa tako kot nekatere pišete bolj gleda  svojo levo. Pa to ni nič narobe, ta stran mu bolj leži. Pokažejo ti vaje za razgibavanje, handling ... kako pravilno dvigati, spuščati otroka, itd..... Pa bolj pazim kam nastavljam igračke, tako da gleda bolj v desno in krepi mišice. Moj prvi je prav tako gledal bolj v levo, pa nismo fizioterapevta nikoli videli. Mali je čisto o.k. fant, motorika mu je dela 100 na uro, shodil je z 10 meseci in je pravi atletuser posted image .


Ja, pa glede hujšanja. Jaz bom začela s tem ko ne bo več mleka. Če bi to počela zdaj bi to pomenilo da bi šle vse tiste slabe stvari, ko bi se telo rastrupljalo v mleko. Ni šans. Po prvem porodu so šli kg kar sami dol, jedla sem pa kot nora. Sem na istih kg kot takrat ko sem zanosila, samo buši je še malo mehek. To bojo pa trebušnjaki zrihtali.

Lep sončen dan vam želimo.




_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 11:48:25   
helenav
guppy  najprek čestitke...ali veš, kdaj bo ta mesec izplačilo porodniške??? In kje se to vidi..mislim, da si prejšnji mesec ti javila?

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 11:50:45   
PBJ
Tu se vidi:
http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

Torej v sredo, 14. novembra, otroški dodatek pa 15. novembra.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 11:58:01   
helenav
sem našla user posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra..dej tudi to stran pod povezavo...ok:-)))))

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 13:28:15   
ribica23
hej že spet se vam javljam po dolgem času...
vas skozi sproti berem in mi kar zmanjka časa za javljanje...
Midva z enejem sva imela pregled pri dveh mesecih in naš malček zelllllo počasi napreduje pri teži,tako da me že kar malo skrbi....user posted image malega hranim tam skoraj dobro urco pa imam občute da malo spravi vase....user posted image
Včeraj smo pa imeli zvečer goro obiskov saj so bili moje sodelavke in od mojega sodelavci....naročila sva kar narezke v mc domažale in moram pohvalit da so se dobro odrezali...pa kar je glavno jaz nisem imela dela....user posted image
saj ga imam tako že dosti...danes je priskočila na pomoč moja mami da mi malo pazi malega da jaz v miru pospravim...
hej boste imele danes kaj martinove goske?
jaz bom imela kar nadevanega piščanca,mlince,in rdeče zelje....povabila sem pa mami in očija in od mojega starše...pomagala mi bo seveda mami in taščica.....

lepo martinovanje septemberke in user posted image v krogu svoje družine!

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 14:54:06   
LINA31
Pri nas ne bo nič martinovanja. Moj srček dela popoldne, jaz pa čakam, da pride sodelavka na obisk. Sonček spi, sva dobro prišla iz sprehoda pa je kar zaspal naprej. Najbrž bo hotel kmalu jesti.

Jaz pa imam pumpico za čiščenje noska LivingLAB. Ali jo ima še katera, meni se zdi, da ti Snadra in Nana? Jaz sem navodila stran vrgla in zdaj nevem kako naj sčistim tist modri del napravice kamor se nabira smrkel????HELP!!!!!!!!!!

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 15:09:21   
sandra85
ČESTITKE MARKOTU IN MAJI ZA 3 MESECE!!!!!!!!

   user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 15:12:26   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

sem našla user posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra..dej tudi to stran pod povezavo...ok:-)))))


katero, to od CSD?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 15:14:26   
sandra85
user posted image user posted image user posted image nekaj me zanima...kaj ko jim kuhate čaj, pustite, da voda vre 10 minut????

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 15:39:29   
nana 27
Čestitke Maji in Marku user posted image  Sandra, ne čakam, da vre deset minut. Lina, jaz imam to pumpico. V čem je problem? Ko čistiš moraš iz pumpice sneti modri del in tisti prozorni naenkrat, ker če boš samo prozorni del, ti modri nikakor ne bo šel dol. Ti daj oba skupaj dol, nato pa malce zavrti, da se bo prozorni ločil od modrega dela in nato operi pod tekočo vodo in osuši. Nazaj pa ni problem dat - le režice ob strani upoštevaj, da prozorni del namestiš na modrega.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 16:32:56   
Pikica pokica
Pozdravček!

Naša princeska danes spi že praktično cel dan. Budna je bila le 1 uro, ko sva se dojili. Zdaj čakam, da se zbudi, saj spi že 4 ure neprekinjeno. Ne vem, kaj je danes v zraku user posted image user posted image .

Sicer sva pa imeli posvetovalnico pri 2. mesecih in je težka 4.960g in dolga 58,5 cm.

Pisale ste o igračkah. Naše še prav tako ne zanimajo, obožuje pa glasbeni most, pod katerega  jo dam ležati, potem pa posluša pesmice in gleda zvezdice, ki se prižigajo in svetijo. Jo ful pomiri. Rada gleda tudi vrtiljak, ki ga ima nad postlico. Najraje pa posluša bratca, ki ji kaj zapoje user posted image .

Čestitke Marku in Maji za 3 mesece user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 16:49:12   
ribica23
ČESTITKE MARKOTU IN MAJI ZA TRI MESECE.....
PRAV TAKO ČESTITKE MAMICI IN OČKU!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 17:06:57   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31
Jaz pa imam pumpico za čiščenje noska LivingLAB. Ali jo ima še katera, meni se zdi, da ti Snadra in Nana? Jaz sem navodila stran vrgla in zdaj nevem kako naj sčistim tist modri del napravice kamor se nabira smrkel????HELP!!!!!!!!!!

ja,js ga imam

roza je za dojenčke, očisti se pa kar pod vodo...js stisnem vn (kot mozoljuser posted image ) pol pa splahnem pod vodo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 17:08:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27
Lina, jaz imam to pumpico. V čem je problem? Ko čistiš moraš iz pumpice sneti modri del in tisti prozorni naenkrat, ker če boš samo prozorni del, ti modri nikakor ne bo šel dol. Ti daj oba skupaj dol, nato pa malce zavrti, da se bo prozorni ločil od modrega dela in nato operi pod tekočo vodo in osuši. Nazaj pa ni problem dat - le režice ob strani upoštevaj, da prozorni del namestiš na modrega.


aja-ta modri del si mislila...user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 17:20:04   
jst86
ojla
jst mam tud to pumpico,sem jo včeraj kupla ker je leon še šmrkat začel.pa ni nič potegnila venuser posted image
že cel dan skor spi,edino za jest mu dam  pa previjem ga in spet bi spančkov.v spanju pa skoz neki jokca.

jutri smo povabljeni na kosilo k mojim starim staršem pa raje ne bomo šli,da se ušesek čist pocajta.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 17:27:28   
LINA31
nana27..full hvala. Sem probala in zdaj gre tudi modri del dol. Fajn.

jst86...full mu daj fiziološke not in čez kkašno minutko probaj. Pri meni enkrat ge, drugič ne, očitno ima čist nekje zadaj smrkl.


(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 17:30:58   
Anonimen
Punce, hvala za prevod. user posted image

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 18:23:27   
Anonimen
Ali svoje sončke nosite kaj na rami, tako da so v bistvu v navpičnem položaju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 18:35:24   
guppy
user posted image  Hvala vam za čestitke. Ne morem verjet, kako je švignilo mimo...
Tudi od nas malo za nazaj čestitke Cukrčku, Rožici in Naty, katerih malčki so že dopolnili trojkico!!!

Sandra, jaz zvečer prevrem vodo za naslednji dan (10 min kuha) in s tem delam tudi čaj. Zadnjič sem ti pozabila odgovorit... A pridete mal do nas v ponedeljek al bi raje, da se kje v shoppingu dobimo? Kdaj boste prosti?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 19:04:15   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ali svoje sončke nosite kaj na rami, tako da so v bistvu v navpičnem položaju?


jaz ga veliko nosim spredaj. full je rad v tem položaju, zato da opazuje.

user posted image mojuser posted image  full bolj pogosto je popoldne in proti večeru, ali še kater od vaših? sem mu zdaj začevela ponujat najprej eno zizo, pol pa še drugo. mogoče bo kej dlje zaleglo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 19:07:37   
helenav
ENO VPRAŠANJE

Ugotovila sem, da naši punci paše bit zunaj med 4 in 6 uro....danes smo bili v šparu..ampak med tednom bi šla raje ven v vozička.....al pa na sprehod....ampak po  17h je tema......je kaj narobe če se pred večerom pohaja????? Ostale ste ko se stemni doma??

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 19:29:30   
lemavrica
user posted image Mi imao ful probleme s polivanjem. Jaka po vsakem obroku ful poliva in me že zelo skrbi zaradi tega. A ima še katera podoben problem?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 20:41:11   
nana 27
Leamavrica, koliko časa že to počne in kako polije (v loku)? Nekateri pač toliko pojejo pa še ena mišica pri tako majhnih ni dobro razvita. Pri našem fantu se je to dogajalo in sem vsa panična klicala pediatrinjo, da mi je povedala, da to ni nič takega, da naj podiram kupčke in dvignem jogi, podlago v vozičku in previjalno - da dobim nagib. To polivanje je lahko povezano tudi z več joka.Tule si preberi več: http://med.over.net/forum5/read.php?46,4080674 Zdaj enkrat boš imela spet pregled za Jaka in takrat vprašaj.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 20:41:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Sandra, jaz zvečer prevrem vodo za naslednji dan (10 min kuha) in s tem delam tudi čaj. Zadnjič sem ti pozabila odgovorit... A pridete mal do nas v ponedeljek al bi raje, da se kje v shoppingu dobimo? Kdaj boste prosti?


nevem se bomo magari še zmenili...mi bomo šli sigurno na shopping, lahko pridemo po shoppingu, če se vam ne bo dalo po trgovinah


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: septembrke 2007
10.11.2007 20:47:02   
Naty 76
Lina31 tudi moja malčka popoldan običajno jesta ob 17ih, 19ih in potem pred spanjem okrog 21.30.
Potem spimo do jutra. Očitno si tako naredita zalogo. Dopoldan pa jemo na 3-4 ure.


_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?