|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paštete
12.11.2007 15:55:53   
fragola99
Mene pa zanima, če jeste paštete npr. turistična, tunina, rio mare.. Jaz jih, ne jem pa jeterne. Sprašujem pa zato, ker me je včeraj ena znanka neki zastrašila, da naj ne bi jedla nobenih paštet, pa še sama ni vedla zakaj točnouser posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 12.11.2007 19:49:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 15:59:01   
tosja
Jaz mislim, da je vprašljiva samo domača pašteta...
Drugač pa...jaz jo jem, sicer samo Argeto - če pa je najtabuljša user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 16:04:12   
t*e*j*k*a
Jej kar ti paše in se ne oziraj na druge.  Določene stvari so pač bolj priporočljive, druge pa manj!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 16:10:13   
glen
Jaz se pa sprašujem kako je z gorgonzolo(cambonzola),ki ima zelo malo plesni in mi je ful dobra pa tudi pravijo da naj gorgonzole nosečnice naj nebi jedle.
Sej nepretiravam,samo kdaj se mi zalušta s smetano in pašto

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 18:43:31   
koala
Sirov z plesnijo nisem nikoli jedla, zato jih tudi zdaj ne pogreša. Drugače je z drugimi mehkimi siri(feta in podobno) ki se mi je včasih ful zlušta pa se je raje odpovem, ne vem no če pojem kaj"nepriporočljivega" imam pač slabo vest.
Paštete pa jaz jem, ne vsak dan, občasno pa, ker so te ki so kupljene termično obdelane in iz kontroliranega mesa.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 19:09:25   
Pia77
Jaz sem se v prvem trimesecju izogibala sirov s plesnijo, zdaj (v 27.t) pa si kdaj privoscim kaksen koscek brie-ja ali gorgonzole. Zlasti prve mesece sem pomlatila veliko pastet (zlasti turisticne in Gavriloviceve), ker so mi strasno disale... Zaenkrat je se vse OK z nama :)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 20:12:51   
Naja30
Jem pašetete, seveda. Te, ki si jih naštela. Kot je ena napisala, vprašljive so domače, kot tudi vse druge stvari.
Za sir pa ne vem. Ga ne maram tega, ampak po moje spet kot vse druge stvari. Kupljeno v trgovini je itak ful prekontrolirano.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 21:20:22   
Lolypop
Se mi zdi da so paštete "prepovedane" bolj zaradi velikih vsebnosti soli, in se ti posledično zaradi tega nabira voda v sklepih.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 21:24:16   
Anonimen
Nimam omejitve. Še mleka veliko popijem, pa naj bi ga šele po 3 mesecu več popile. user posted image  Edino kisla smetana ....ta mi pa lušta do konca. user posted image

(odgovor članu Lolypop)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAŠTETE
12.11.2007 21:52:42   
mala pikica
Jaz sem v 17.tednu eno popoldne pojedla kruh s pašteto in seveda pristala v bolnici za pet dni, totalno dehidrirana. Prepričana sem, da bi se mi enako zgodilo, tudi če ne bi bila noseča. Pač je bila ena, s katero je bilo nekaj narobe. Zdaj sem v 32.tednu in od takrat še je nisem jedla. Lušta pa se mi tako, da se komaj in komaj zadržujem. Pa dobro vem, da nima kaj biti narobe z drugimi. Sem pač imela smolo in naletela na takšno... Zdaj pa res ne upam, takšnega napenjanja pri bruhanja zdaj več ne bi vzdržala.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paštete
13.11.2007 10:51:31   
špelin@
Jaz jem Rio Mare Pate, drugih paštet pa ne maram.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Paštete
13.11.2007 11:42:06   
Nasy
Jaz sem se na začetku vzdržala paštete, pa se mi je luštala 100 na uro. Pašteta je nevarna tudi zaradi listerioze. Zdaj si jo vsake toliko privoščim. Plesnivih sirov pa ne upam. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Paštete
13.11.2007 14:25:51   
marelicaa
Jem turistično, tunino, riomare, sardelce,..., mesnih paštet pa ne.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Paštete
22.11.2007 7:40:42   
Majabo
pašeto jem kadar se mi zalušta, tako kot vse ostale stvari, pa tudi salame take in drugacne,...
prav nobenega smisla ne vidim v omejevanju, ker bi se s tem samo mučila, vsaj ne pri takilih stvareh
ok, ne jem biftka, to je pa zaenkrat tudi vse

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Paštete
23.11.2007 20:46:29   
Anonimen
Ja.

(odgovor članu fragola99)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Paštete
17.12.2007 9:50:14   
mate0ja
Itak vam bo telo samo povedalo kje so meje. Jest sm zadnjič ginekologinjo vprašala in njen odgovor je bil, točno to kar sm napisala. Na plod sama hrana ne vpliva direktno. Zadeve, ki vsem ljudem rade povzorčajo težave, so manj priporočljive za nosečke. Sej je logično.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Paštete
17.12.2007 12:18:55   
MARTINŠČICA
Jaz pa kupljenih paštet ne jem, ker ne vem, kaj vse je notri. Še preden sem zanosila, sem si doma pogosto sama naredila različne namaze (liptover, ribji, jetrni, čičerikin ...) in jih pač solila in začinila po okusu. Sestavine so vedno nepredelane in brez E-jev (lahko tudi ostanki kosila), sama jih skuham/spečem in potem dodam maslo, kislo smetano, začimbe ... in zmiksam. To prakticiram še sedaj.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?