|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 19:31:03   
jst86
emm čestitke za 2 meseca!user posted image
user posted image  Marko!!!Leon se tud kotali že.sem ga posnela in je ful cukerček.

tianna kok lušten user posted image !user posted image

dons sem Leona lahko končno skopala.lahko bi šla tud ven pa je ful pihatl tko da sva rajš doma ostala.a ste vidle da bo jutr baje sneg?!kdaj bom šla spet na sprehod...mi je prov muka doma viset,bi šla mal na luft.

user posted image kolk se zdej ko smo mamice slišite/vidite s prijetelji?name se skor noben več ne spomneuser posted image .se mi pa butasto zdi da bi vedno jst klicala in vabila,pol pa kot da ne obstajam več.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 19:46:47   
Anonimen
NAJBOLJE JE SEDAJ IMET PRIJATELJE, KI IMAJO OTOKE ALI TAKŠNE, KI JIH BODO DOBILI!!

Ostalim postane počasi tečno, ko nas samo poslušajo kako so naši otročki najlepši in najboljši in kaj vse znajo,...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 19:55:55   
Anonimen
Te vice sem našla pri februarčicah (ki so še v veselem pričakovanju)


"Kakšna je idealna teža tašče?"
"4 kg skupaj z žaro."



Pride pogrebnik domov, ves zmucen. Pa ga vpraša žena: Zakaj si pa  tako zmucen? Ste imeli dosti pogrebov?
Pa pravi pogrebnik: Ne, samo enega.
Ga žena vpraša: Zakaj si pa potem tako zmucen?
Ker smo pokapali neko tecno tašco, pa so ostali ploskali, tako, da smo mogli desetkrat ponavljati!



"Zakaj si tako žalosten? Kaj se je zgodilo?" vpraša Lojze prijatelja Marka.
"Oh, moja tašča je umrla!"
"Moje iskreno sožalje," reče Lojze.
"Hvala. Veš, mene je govor župnika tako pretresel. Rekel je, da bomo v nebesih spet skupaj."



Milan vstopi v pisarno in presenečeno pogleda kolega Emila, ki sedi za pisalno mizo.
"Kaj pa ti delaš v službi?" ga vpraša. "Kaj ni danes pogreb tvoje tašče?"
"Je, ampak moje načelo je: najprej delo, nato zabava!"



"Dobrodošla!" pozdravi Marko svojo taščo na vhodnih vratih. "Koliko časa boste ostali pri nas?"
"Dokler vama ne bom šla na živce."
"A samo tako na kratko ste se oglasili?" :

 

Snaha obišče taščo v bolnici. Tašča ves čas pogovora stoka in joka: "Umrla bom!"
Snahi je naenkrat dovolj in reče: "Če je bilo doslej vse po vaše, pa naj bo še to!"



Mladoporočenca živita v isti hiši kot tašča.
Nevesta je bila vajena malce dlje spati, počasi popiti kavo...
Nekega jutra začne tašča:


"A veš da vse punce tvojih let vstajajo zgodaj.

Ob tej uri imajo že kosilo skuhano in vse pospravljeno. Ne vem kaj je s tabo."
Pa reče nevesta vsa zaspana:


"Ja draga tašča, tudi gospe vaših let so že vse pod zemljo, pa vam tega nikoli ne očitam."

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 20:18:24   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

user posted image kolk se zdej ko smo mamice slišite/vidite s prijetelji?name se skor noben več ne spomneuser posted image .se mi pa butasto zdi da bi vedno jst klicala in vabila,pol pa kot da ne obstajam več.user posted image


meni se pa zdi, da se zaj več videvamo-ker hodijo eneja gledat, ne meneuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 20:18:40   
Zoya27
Hvala duskamb, sem se fajn nasmejalauser posted image
mi je prav rablo,  ker ima Ema spet svojo popoldansko/večerno tečno, ko kar joka in se težko pomiri. je pa zdaj priuser posted image , tak da se lahko malo sprostim.

tudi jaz imam Navetto in zaenkrat nam je še prav

kar se prijateljev tiče, je pa tako, da so vsi prišli pogledatuser posted image , zdaj pa je bolj kriza. je pa res, da sma spoznala tukaj v Celju že nove ljudi, ki imajo tudi user posted image  in upam tudi da se bomo kdaj dobile celjanke, da se malo spoznamo

čestitke vsem ki praznujete oz. ste dosegli nekaj pomembnegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 20:20:03   
sandra85
duska dobri viciuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 22:30:53   
Anonimen
KJE STE VSE???

Danes pa ste bolj slabo pisale!!

Moji otroci spijo, ati je v službi na sestanku, ampak bo vsak čas doma, jaz pa sem ravnokar plačala po bank@netu prenosnik, katerega dobimo v četrtek!!!!
KONČNO!!user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa ne bom več imela počasnega računalnika in borbe z otroci kdo bo za računalnikom. Pa še fotke bom končno lahko sproti vlačila iz fotoaparata in mobitela!!!

Če se nočete pogovarjat z menoj potem pa LAHKO NOČ!!!user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 22:54:41   
december06
Naš mucek pridno spi. Sedaj se ponoči po novem zbuja le enkrat. Mu je pa košara že premajhna in mu bova z atijem jutri sestavila posteljico, saj se revček še raztegniti ne more.

Sem pa opazla, da zadnje čase bolj težko zaspi. Ne vem ali se je malček že razvadil, da zaspi in spi v rokah. Saj, ko ga položimo na posteljo se ponavadi kar zbudi. Zvečer pa je zadnje čase že tako zaspan, da ne more zaspati in v postelji "telovadi". Sicer pa mislim, da tako majhni otroci še niso razvajeni. Bo pa verjetno potrebno uvesti nekakšen red, da bo vedel da je potrebno spati, če je zaspan. No, pa lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: septembrke 2007
13.11.2007 23:45:33   
nena80
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

Živio!

Vas ne utegnem brati, ker sem že pravi zombi.user posted image

imava spet težave z dojenjem. Še vedno odklanja dojko, kadar ga pikne, navadno zvečer in ponoči ne želi dojke.


Tudi meni zavrača dojkouser posted image  in sem bila res žalostna in jezna user posted image sama nase, ker si nisem mislila, da bom imela težave z dojenjem, prej me je bilo strah, da mi bo zmanjkalo mleka (res ga imam manj, ampak ga je še vedno dovolj), kot pa to, da ne bo želel jesti pri meniuser posted image  in sem danes probala novo taktikouser posted image  dala sem si nastavek za dojenje in user posted image  je mislil, da je flaškauser posted image  "brihtna jaz" in je vlekeluser posted image ...in tako sem sklenila, da mu bom probala čist ukinit flaško, tudi čaj bo dobil po žlički in bom videla kako se bo obneslouser posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 8:53:09   
Pikica pokica
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

Živijo!
Pikica Pokica aerobika je bla fajn,  me danes vse boli!!!user posted image Pa sploh še nisem vredu vaj delala, ker me muči koordinacija rok in noguser posted image user posted image . Vedno sem šla na aerobiko le enkrat, ugotovila, da sem trda in to je blo to za par let. Bom probala tokrat vztrajat, ker sem se res razgibala.
Danes sm dobila nadomestni voziček! Jutri bo ziher grdo vremeuser posted image .

No moja pikica pa spi od 19h do 2h, poje, nato pa še do sedmih. Ampak šele kak teden. Upam, da bo tako ostalo. Čez dan pa full malo... Okrog 17h taka tečka postane.

Moji kg tudi vztajajo pri +5, ampak hlače mam pa že 40, pred kakim mesecem še 44. Komaj čakam da pridem na 38 spet. Aja Pikica Pokica ti kar jej, ker se ti niti približno ne pozna, da si otroka rodila, kaj šele dva!!!user posted image




No, le vztrajaj. Koordinacija pa tako vsakega na začetku matra user posted image .  Super, da ste dobili voziček, ampak tako kot si že sama ugotovila, danes JE DEŽ!!! Uf, upam le, da ne bo celi dan... V tem primeru bom pač morala spet s kengorujčkom ven.
Sploh ne vem, zakaj ti jamraš zaradi kil, ker se ti sploh nikjer ne poznajo. Res da ne vem, kakšna si bila prej, ampak če si jih imela manj, si pa morala biti presuha user posted image user posted image user posted image .
Se jutri vidimo.



(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 8:57:12   
zvezda71
Dobro jutro
upam, da je mirna noč za vami. Našuser posted image spi ponoči kot angelček (upam, da bo trajalo) zaspi med 22 in 23 in se zbudi med 6 in7, tako, da imam enak ritem kot, če hodim v službo, no pa saj user posted image je zdaj moja služba. Danes imamo posvetovalnico, saj je Nace danes dopolnil 2meseca. Sploh ne vem kaj mu naj oblečemuser posted image , ker še nisem uspela priti do BTC da bi mu kupila bundico, ti mama ti. Na sprehodih je itak v vreči, ki je podložena z ovčko in ne rabim toplih vrhnjih oblačil.
Včeraj zvečer sem si izčrpala mleko, ker sem imela dojke še vedno napete sem si probala stiskat še z roko in sem dobila ven še mleka enkrat več kot prej z črpalko, tako, da res ni izčrpano mleko merodajno količini mleka v prsih. Hura, saj jaz si vedno načrpam ful malo in me je strah da naš pikec dobi premalo. Se mi zdi, kot, da mi črpalka sploh več ne naredi vakuma imam Aventovo, ima še katera tak problem? Kaj ste naredile?
Evo take mamo mi, želimo vam
Lep dan kljub temu da zunaj ni prav lepo

(odgovor članu nena80)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 9:31:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvezda71)
  Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 9:56:42   
ana b
Dober dan!
Kam ste se vse poskrile?
Kuhate, pečete ali spite v tem zaspanem vremenu.
Sem dobila sling na posodo, pa grem mal z medvedkom trenirat, potem pa še z malim.

Lep dan

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 10:01:19   
aljab
Carmy vse najboljše, sicer za nazaj, ampak vseeno!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 10:05:22   
surya
Glede Pliko P3: jaz imam Pramette, no pa športni del se da skoraj čisto spustit. Sem sprobala, ko sem ga kupila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:01:26   
Anonimen
Jutro punce. Jaz sem še kar na štajerskem.

Spraševale ste kje user posted image  spi? Že od samega začetka vedno v svoji postelji v svoji sobi. Sedaj ko sva na štajerskem pa spi v prenosni postelji.

Meni pa je mleka čisto zmanjkalouser posted image  in sva samo na flašiuser posted image . Poje 150ml na obrok 6x na dan na 3 ure, ponoči pa en obrok prespi. Meni je še vedno težko pri srcu zaradi tega, pa se vsaj tolažim da je bil 6 tednov polno dojen, lahko bi bilo še manj, glede na to kako se je to iz danes na jutri zgodilo......
Sem pa zato navalila na kostanje ki jih pred tem nisem upala jest in popila sem Red Bull s takom užitkom kot še nikoli neuser posted image . Pa KT bodo prišle zame v poštev. Slaba tolažba naproti dojenju, nekaj pa le je.

Kot ste ugotovila je zunaj dež in spet smo prisiljeni ostati domauser posted image .

Lepo se imejte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:07:05   
lemavrica
Smo prišli iz pregleda. Najprej Guppy resnično ti hvala da si mi priporočila dr.KAlinškovo, res je krasna. Sem ti dolžna kavo.user posted image

Sandra mere za seznam za 2.mesec
5450
58,5cm

Je zdrav, kolki so še zmeraj 1A samo mi je vseeno rekla naj ga ponoči na široko povijam. Dobili smo AD30 kapljice. Malo ima problem s mišičnim tonusom na desni strani, nama je pokazala vaje ki jih moramo delat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:09:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Carmy


Sem opazila, da je Angelcare znižan. Nekaj morm kupit, ker se mi je ta stari pokvaril in me zanima, če ste zadovoljne? Samo Sandro sem zasledila, da ji ni uredu. Lepo prosim za kakšen nasvet. Ali rajši vzamem kaj drugega?


Jaz sem z AngelCare zelo zadovoljna. Bolj mirno spim. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:11:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

Včeraj zvečer sem si izčrpala mleko, ker sem imela dojke še vedno napete sem si probala stiskat še z roko in sem dobila ven še mleka enkrat več kot prej z črpalko, tako, da res ni izčrpano mleko merodajno količini mleka v prsih. Hura, saj jaz si vedno načrpam ful malo in me je strah da naš pikec dobi premalo. Se mi zdi, kot, da mi črpalka sploh več ne naredi vakuma imam Aventovo, ima še katera tak problem? Kaj ste naredile?



Meni tudi z Aventovo črpalko najprej full nič ne šprica, pa čeprav je dojka polna. user posted image  Potem malo stisnem z roko, pa spet s črpalko in mi začne full špricati.

(odgovor članu zvezda71)
  Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:13:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zoya27



tudi jaz imam Navetto in zaenkrat nam je še prav




No, saj tudi nam je zaenkrat še prav, toda mislim, da mu kmalu ne bo. Pa ne vem kdaj ga lahko dam v športni del... Kupila sem PP Modular System in ne vem, če se v špotnem delu lahko spreminja naklon. Katera ve?

(odgovor članu Zoya27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:16:22   
Anonimen
Dobro jutro mamice.

IZVIRNO SPOROČILO: Emm

MI IMAMO PA DANES 2 MESECA user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za nas.Zadnja dva dni naš user posted image  ga nekam ekstremno biksauser posted image .
Če mu kaj nepaše se začne jokcat in seveda če ga takoj ne vzamemo v roke začne vreščat kot nevem kaj in pol tudi ko ga nosimo skoraj pol ure in več ne utihne.Ampak stoka tk kot da bi ga negdo pošteno premlatiluser posted image user posted image
Mislila sem da so krčeki ampak ko ga začnem posnemat v joku pa utihne in k se mu nasmejim pa začne vpiti še bolj,kot da bi mi hotel povedat:"a ti boš mene posnemala in zezala"user posted image user posted image
Se kateri to dogaja,da tamali že uvelavljajo svojo trmo,če se lahko temu reče trma???


Emm: taka trmica je naš Luka. Je pa sreča v toliko, da sem se sedaj naučila glede na zven joka, kaj mu je. In ko takšne uganja, ga ne jemljem več tako resno kot prej. Me sicer pogleda v smislu, da je zgrožen, pa potem pozabi.

Guppy: bravo za Markota user posted image user posted image user posted image .

Iskrene čestitke vsem, ki ste dopolnili mesečnico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emm)
  Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 11:18:56   
Anonimen
Nana še eno vprašanje imam zate. Vem, da boš znala odgovoriti user posted image . Do kdaj je nujno potrebno podirati kupčke oz. kdaj dojenček to sam zmore? Sprašujem zato, ker je naš Luka fenomen in mu ga res ne uspe podreti razen res izjemoma. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 12:50:39   
helenav
Moja je danes pridna..spi v vozičku pri oknu...zgleda da ji ta športni del vozička z mehko vrečo notri full bolj paše!!!!

Spet nekaj vprašanj:
-ali že katera hodi na sprehode z dojenčki v stanju budnosti?
Jaz se še vedno bojim, ker nevem, če bi se sama zamotla in grem na sprehod, ko vem, da je ura za spanje...vidim pa druge mame, da so potem z otroci na sprehodih ko so budni..kdaj se to začne?? Pri 4 mesecih
-ima katera že stajico in notri ležalnik?Kolegica mi je svetovala, naj čimprej dam ležalnik v stajico, da se navadi na ograjo in na box.....
-tiste ki se jim otroci prebujajo na dve ure ponoči..ali celo manj....ste poskusile namesto mleka ponudit čaj???Moja prvo rudno spi 4 ure..potem se pa zbuja na dve ure do 6h....pomislila sem da ko se zbudi po prvem dojenju on 00.00 da bi ji dala ob 2.00 malo čaja...ker mislim, da ne pije kot da bi bila lačna.....bom provala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 12:55:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

Moja je danes pridna..spi v vozičku pri oknu...zgleda da ji ta športni del vozička z mehko vrečo notri full bolj paše!!!!
Kakšen voziček imaš, da si jo že dala v športen del?

Spet nekaj vprašanj:
-ali že katera hodi na sprehode z dojenčki v stanju budnosti?
Jaz se še vedno bojim, ker nevem, če bi se sama zamotla in grem na sprehod, ko vem, da je ura za spanje...vidim pa druge mame, da so potem z otroci na sprehodih ko so budni..kdaj se to začne?? Pri 4 mesecih
Ne, ker se ne upam. Na sprehod grem le po dojenju, ko je sit in previt - ko sem "fraj" za naslednje 3 urce. Pa tudi mene zanima kdaj se to začne.
-ima katera že stajico in notri ležalnik?Kolegica mi je svetovala, naj čimprej dam ležalnik v stajico, da se navadi na ograjo in na box.....
Ne.



(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: septembrke 2007
14.11.2007 12:57:17   
Anonimen
user posted image  Ko jim čistite ušeska... Saj okoli luknjice lahko spucamo?! Samo noter ne smemo drezati, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?