|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Infantino
20.12.2004 19:59:06   
viv_
Še malo kritike:

očitno so njihova prioriteta vozički Quinny in tu so odkrili tržno nišo. S tem so očitno zadovoljni in kaj več se jim že ne da ...

Trenutno smo v fazi seljenja spalnice v drug prostor, tako da bo naša mala enoletnica :) dobila svojo sobico. Ker ima že sedaj v svojem "kotičku" v glavnem Bebe jou dodatke (tapetna bordura, posteljnina, baldahin na posteljici, previjalna podloga, ...) sem v trgovini Infantino želela naročiti tudi luč in nekaj blaga (da bi ji naredila zavese) iz istega programa. V katalogu 2003/2004 so vse te stvari, tako da ni bila to kakšna moja muha. Po neskončnih telefoniadah in tudi obisku v trgovini so mi povedali, da sicer to je v katalogu, ampak so govorili s proizvajalcem in tega ni več v proizvodnem programu... OK... Za vsak slučaj sem poslala še mail Schmidu v Celovec in danes sem dobila odgovor, da lahko kadarkoli do 24.12. prevzamem naročeno robo v njhovi trgovini. Sedaj me je dokončno izučilo, da nikoli več k njim, ker to ni bilo prvič, da se v Infantinu ni dalo dobiti, pri Schmidu pa brez težav.

lp, Živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Infantino
20.12.2004 20:12:41   
Anonimen
A pa si govorila s trgovko ali tudi s šefom?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Infantino
20.12.2004 20:14:19   
viv_
Z eno trgovko, ki mi je zagotavljala, da je vprašala šefa, pa potem sem šla še tja in so se med seboj pogovarjale, da je neki Zlatko rekel da se ne da.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Infantino
20.12.2004 20:23:06   
Anonimen
Kolikor jaz vem, je šef Iztok in je zelo prijazen in ustrežljiv. Mogoče bi bilo pa dobro, da bi njega poklicala in mu povedala, kaj se ti je zgodilo. Lahko pa je tudi tako, da ima Schmidt lastno zalogo, ki si jo mogoče laže privošči.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Infantino
20.12.2004 21:46:41   
viv_
Mogoče bi morala direktno šefa klicat...

Tudi Schmid je moral naročit, ker sem čakala približno en mesec.

Splišni, še eno izven vprašanje - iz kerega konca Kranja si?

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Infantino
20.12.2004 22:23:55   
Anonimen
Šorlijevo naselje.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Infantino
21.12.2004 9:29:11   
_Arwen_
Jaz imam tudi kar nekaj kritik na Infantino...Sploh na njihove cene... Pa tudi nad reklamacijami niso najbolj navdušeni itd...
Jaz rajši kupujem drugje...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Infantino
21.12.2004 23:46:03   
Annny
Do mene so bili vedno prijazni, res pa je, da še nikoli nisem ničesar reklamirala:)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Infantino
22.12.2004 9:52:21   
_Arwen_
Saj ko nakupuješ so vedno praviloma vsi prijazni:) pravi "obraz" se ponavadi prikaže šele ob reklamacijah ali čem podobnem :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?