|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lekadol
16.11.2007 22:07:09   
Naty*Taja
Dejte mi prosim pomagat, če katera ve točno, od katerega leta naprej lahko otroku damo proti vročini Lekadol? 

_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lekadol
16.11.2007 22:13:32   
muha1
Mislim, da od 6. leta naprej user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lekadol
16.11.2007 22:15:51   
eya
Po moje lahko daš kmalu, saj je ista sestavina kot v svečkah-paracetamol- samo pravo dozo moraš naštudirat.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lekadol
16.11.2007 22:18:16   
eya
Pa res, na škatli piše: od 6. leta naprej pol do eno tabletko...verjetno je prevelika doza, ga ne moreš na tako majhno prelomit, kolikor bi bilo dovolj za mlajše...

Na svečkah pa piše npr. za otroke od 1.-3. leta (10-15 kg): dve svečki, to je 240 mg paracetamola.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lekadol
16.11.2007 22:21:05   
taška30
Navodila so v škatlici zato, da se preberejo.user posted image

Kopiram v e-obliki:
KAJ MORATE VEDETI, PREDEN BOSTE VZELI ZDRAVILO LEKADOL TABLETE
Zdravilo je namenjeno odraslim in otrokom, ki so stari vec kot šest let.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lekadol
16.11.2007 23:54:40   
žanek
Naty-Taja v lekarni se kupi Lekadol v sirupu z okusom pomaranče, je za majhne otročke. Če ga rabiš se oglasi jaz ga še imam nekaj na zalogi.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lekadol
17.11.2007 13:18:11   
lelaval
Naty-Taja v lekarni se kupi Lekadol v sirupu z okusom pomaranče, je za majhne otročke


Bolj primerno za tako majhne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lekadol
20.11.2007 12:52:56   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Naty-Taja v lekarni se kupi Lekadol v sirupu z okusom pomaranče, je za majhne otročke


Bolj primerno za tako majhne.


Ampak zanič kot strela, moja ga je v bolnici skoraj po sestri ven vrgla.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lekadol
20.11.2007 19:26:15   
beti 1
Lekadol sirup = Calpol sirup = Daleron sirup ipd. Sirupov, ki imajo kot učinkovino paracetamol je cel kup, najbolj uporaben je Calpol, ker je po mojih izkušnjah najmanj grenak in nima omejenega roka trajanja.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lekadol
20.11.2007 19:57:17   
*bubi*
in nima omejenega roka trajanja.


user posted image user posted image user posted image  vsa zdravila imajo omejen rok trajanja.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lekadol
20.11.2007 21:16:26   
bamby
Jaz sem ga dajala polovičko, pa je star dobre 4 leta.  To pa zato, ker mu Calpol sploh ni prijel. Ko ga je bolelo uho, sem pediatrinji tudi povedala, pa je rekla, da je vredu.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lekadol
20.11.2007 23:03:11   
beti 1
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

in nima omejenega roka trajanja.


user posted image user posted image user posted image  vsa zdravila imajo omejen rok trajanja.


Se opravičujem, bi morala bolj jasno zapisati. Nima krajšega roka trajanja po odprtju stekleničke, vsi ostali imajo okoli tri mesece, Calpol pa pač do izteka roka. Ga imaš lahko tudi še eno leto po odprtju, pa je še vedno varen in enako učinkovit. Ga mam pa jaz zaradi boljšega občutka raje v hladilniku, ko je enkrat odprt.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lekadol
20.11.2007 23:07:17   
zvezda06
Mi imamo Daleron sirup od Krke. Notri je kapalka in tocno pise za vsako starost otroka, koliko se mu lahko da na 6 ur...
nam je do zdaj vedno takoj pomagal

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lekadol
21.11.2007 8:19:04   
Naty*Taja
Ma, ja, jaz sploh nisem spraševala, kaj je proti vročini, ampak če lahko dam lekadol tablete. Ja, Taška sej preberem navodila in bi jih še enkrat, če nebi škatlice vrgla stran, ko smo pakirali za na morje in sem zdravila dala v ličnejšo torbico. Sej vem zakaj se uporablja lekadol. Problem je bil samo v tem, da zvečer nisem imela na razpolago druga kot paracetamol svečke in tole, pa paracetamol ni prijel, pa navodilo se mi je od lekadola zgubilo....Evo. Potem pa sem itak našla Voltaren svečke, ki jim še ni rok potekel in smo našega malega spravili k sebi. Kar se pa tiče pred kratkim ošimfanega voltarena - ne vem zakaj sva midva spet dobila voltaren, če je tako zelo škodljiv?
No v glavnem, sam da vam osvetlim zadevo, verjetno je pa itak nobena ne bo več brala..


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu zvezda06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?